Hit Google: Pixel 7a z taryfą 30 GB w okazyjnej cenie

Hit Google: Pixel 7a z taryfą 30 GB w okazyjnej cenie

Deinhandy oferuje obecnie najnowszego członka serii smartfonów Google Pixel z umową po absolutnej oszczędności. Możesz tam kupić Pixela 7a w taryfie 30 GB za jedyne 19,99 euro miesięcznie. Ujawniamy, dlaczego warto skorzystać z tej transakcji.

Twój telefon komórkowy: Google Pixel 7a z taryfą 30 GB za 19,99 euro

Z Piksel 7a Niedawno Google wprowadził na rynek szczególnie ciekawy smartfon, który możecie już sprawdzić Twój telefon komórkowy możesz zabezpieczyć po absolutnie oszczędnościowej cenie. Telefon komórkowy wyposażony w doskonały aparat jest objęty taryfą w sieci Vodafone Zryczałtowana opłata za Allnet i SMS oraz 30 GB danych tylko raz 19,99 Euro miesięcznie (zobacz ofertę w Deinhandy). Dodatkowo pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 51,93 euro za cenę połączenia, dopłatę i wysyłkę. Poniższe obliczenia pokazują, dlaczego jest to naprawdę najlepsza oferta.

Do oferty w Deinhandy

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: Vodafon
Taryfa: Otelo Allnet-Flat Classic
30GB LTE– Ilość danych (maks. 50 MBit/s) Allnet i SMS płaski roaming UE obejmujący minimalny okres 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Bonus 50 euro za przeniesienie numeru telefonu

Pixel 7a z umową: dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
19,99 Euro

Dodatkowa opłata (jednorazowo, na początek umowy) 4,95 euro

Opłata za połączenie (jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) 6,99 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczane są koszty miesięczne i jednorazowe)
531,69 euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 439 euro

Premia
jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu, 50 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty ogółem pomniejszone o wartości urządzenia i bonusy) 42,69 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
1,78 Euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen Idealo, Pixel 7a kosztuje obecnie co najmniej 439 euro, wliczając wysyłkę od renomowanych sprzedawców. Jeśli odliczysz tę wartość i premię od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24 miesięcy, pozostanie Ci 42,69 euro w ramach czystej taryfy. Odpowiedni 1,78 euro miesięcznie. Otrzymujesz zatem smartfon wraz z potężną taryfą 30 GB po absolutnej oszczędności.

Wskazówka: Anuluj taryfę w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy, dopiero wtedy zapłacona zostanie niska cena. Ale nie martwcie się, jeśli zapomnicie, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Do oferty w Deinhandy

Google Pixel 7a: telefon komórkowy średniej klasy z najlepszymi funkcjami

Pixel 7a ma moc Procesor Tensor G2 wyposażony i posiada imponujący aparat. Choć smartfon wyceniony jest ze średniej półki, to nowy oferuje Przedni aparat 64 MP wyjątkowa jakość obrazu, przewyższająca nawet Samsunga Galaxy S23 czy Xiaomi 13. Dodatkowo Pixel 7a niezwykle wytrzymały zaprojektowany i oferuje praktyczne funkcje, takie jak Tryb noktowizyjny i magiczna gumka z Google’a.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android