Hit Google: Pixel 7 Pro z taryfą 25 GB i 5G w okazyjnej cenie

Hit Google: Pixel 7 Pro z taryfą 25 GB i 5G w okazyjnej cenie

Szukasz topowego modelu Google Pixel 7 Pro z pierwszorzędną taryfą na telefon komórkowy w bezkonkurencyjnej cenie? W takim razie Sparhandy ma dla Ciebie idealną ofertę. Topowy smartfon z taryfą 5G i 25 GB możesz obecnie otrzymać w absolutnej oszczędności. Pokażemy Ci, dlaczego warto skorzystać z oferty pakietowej.

Budżetowy telefon: Google Pixel 7 Pro z 25 GB 5G za 29,99 euro

Dzięki Pixelowi 7 Pro Google ma absolutnie topowy smartfon doskonały stosunek jakości do ceny dostarczony. W Sparhandy możesz go zdobyć w ramach taryfy „Mobile M” w sieci o2 właśnie za 29,99 euro miesięcznie. Obejmuje to zryczałtowaną stawkę za całą sieć i SMS-y z pełną stawką Limit danych 25 GB w sieci 5G (Zobacz ofertę w Sparhandy). Jednorazowe koszty wynoszą 96,93 euro za cenę połączenia, przesyłkę i dodatkową opłatę. Dodatkowo otrzymujesz Bonus 100 euro w przypadku przeniesienia numeru telefonu.

Do oferty w Sparhandy

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Allnet i SMS-y, stawka ryczałtowa
Limit danych 25 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Roaming UE obejmujący minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych rośnie z roku na rok 5 GB jakiś
Bonus za zmianę numeru 100 euro przy zabraniu ze sobą numeru telefonu

Pixel 7 Pro z umową ze Sparhandy: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
29,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 49,95 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 6,99 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i doliczone koszty jednorazowe)
816,69 euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 699,99 euro

Premia podczas przenoszenia numeru telefonu

100 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty ogółem pomniejszone o wartość urządzenia i bonusy) 16,70 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
0,70 Euro

Do oferty w Sparhandy

The Google Pixel 7 Pro ze 128 GB i 12 GB RAM Według porównywarek cen Idealo, obecnie u renomowanych dealerów kosztuje to co najmniej 700 euro. Jeśli odejmiemy tę kwotę oraz premię 100 euro za przeniesienie numeru telefonu od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24 godzin, w taryfie pozostanie 16,70 euro. Odpowiedni 0,70 euro miesięcznie – dzięki temu otrzymujesz taryfę z ryczałtem na wszystkie sieci i SMS-y oraz 25 GB wolumenu danych efektywnie i bardzo tanio dla swojego smartfona.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli jednak o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Na naszym filmie testowym możesz zobaczyć, co potrafi Pixel 7 Pro:

Co oferuje Ci Google Pixel 7 Pro?

Smartfon jest najnowocześniejszy z wyświetlaczem AMOLED 120 Hz, procesorem Tensor G2, aparatem 50 MP i baterią 5000 mAh, którą można szybko naładować mocą 30 W. Urządzenie posiada stopień ochrony IP68. Ochrona przed wodą i kurzem, a dodatkowo do zwykłego aparatu, oferuje także teleobiektyw i obiektyw szerokokątny oraz funkcję ładowania bezprzewodowego – więcej na ten temat w naszym teście Pixela 7 Pro. Oznacza to, że otrzymujesz solidny smartfon w absolutnie okazyjnej cenie.

Do oferty w Sparhandy

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android