Google trafił na Saturna: Pixel 7 z umową w najwyższej cenie

Google trafił na Saturna: Pixel 7 z umową w najwyższej cenie

Zupełnie nowy Google Pixel 7 to jeden z najlepszych kompaktowych smartfonów z Androidem, który jest obecnie dostępny i jest obecnie dostępny od Saturna w absolutnie niesamowitej cenie. Dostajesz telefon komórkowy z ryczałtową stawką Allnet i SMS, a także 15 GB danych w sieci Vodafone skutecznie wyjątkowo tanio. Pokażemy Ci, dlaczego transakcja jest tego warta.

Google Pixel 7 z umową w świetnej cenie na Saturn

Kto to Piksel 7 (128 GB) wraz z taryfą po cenie oszczędnościowej, powinien obecnie zatrzymać się na Saturn. Nowy flagowy smartfon od Google wraz z taryfą „zielone LTE” w sieci Vodafone dostaniesz za jedyne 29,99 euro miesięcznie (zobacz ofertę na Saturn). Obowiązuje jednorazowa dopłata w wysokości 29 euro i cena połączenia 39,99 euro. Jeśli weźmiesz ze sobą swój numer telefonu, możesz otrzymać bonus w wysokości 50 euro. Skutkuje to wyjątkowo niską efektywną miesięczną ceną taryfy, jak pokazano w naszych obliczeniach poniżej.

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: zielona sieć LTE: Vodafone
15 GB LTE (maks. 50 Mbit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym w UE z 24-miesięcznym okresem obowiązywania umowy, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia
Bonus wymiany 50 euro: SMS z „Bonusem” na 22234

Pixel 7 z umową z Saturnem: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
29,99 euro

dodatkowa opłata
(raz, na początku umowy) 29 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
788,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 599,04 euro

zmień bonus
50 Euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia i premię) 139,71 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
5,82 Euro

Zobacz ofertę w Saturn

Google Pixel 7 z 128 GB kosztuje w porównaniu cenowym około 599 euro. Jeśli odejmiesz tę wartość i premię za przenoszenie numeru od całkowitego kosztu pakietu taryfowego, 139,71 euro pozostanie wyłącznie na taryfę. Odpowiada to 5,82 euro miesięcznie – bardzo dobra cena za ryczałt dla całej sieci i SMS-ów, w tym 15 GB danych w sieci Vodafone. Jedyny minus: smartfon ma zainstalowany moduł 5G, ale taryfa oferuje tylko LTE.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie będzie już przedłużana o kolejny rok, ale można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Jeśli powinieneś ilość danych 15 GB miesięcznie to za mało dla tej oferty, możesz to zrobić Zamów Google Pixel 7 od Saturn z taryfą O2 Grow (Zobacz ofertę na Saturnie). Rozumiesz Objętość danych 40 GB miesięcznie na początku, a po 12 miesiącach automatycznie dostajesz 10 GB więcej każdego roku.

Google Pixel 7: nowy wygląd i przekonujące funkcje

Wprowadzono Google Pixel 7 (Pro) i zapewnia on całkowicie nowy design z nim. Urządzenia są sercem rosnącego portfolio sprzętowego Google, które obejmuje również smartwatche, tablety i słuchawki. Smartfony mają na pokładzie Procesor Google Tensor G2 Jak na przykład Androida 13.

Nowe smartfony Pixel 7 oferują również wyraźną przewagę nad poprzednikami dłuższa żywotność baterii oraz ulepszone funkcje zdjęć i wideo. Wszystkie wymienione urządzenia powinny być w stanie współpracować w szczególnie inteligentny sposób, aby wspierać Cię w codziennych zadaniach. Podczas gdy zwykły Pixel 7 a 6,3 cala duża FHD+-Wyświetlacz Z 90 Hz posiada, model Pro jest dostarczany z 6,7 cala olbrzymi Ekran QHD+ Z 120 Hz wyposażone.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android