Google: recenzja się nie wyświetla – co robić?

Google: recenzja się nie wyświetla – co robić?

W wynikach wyszukiwania Google możesz zostawić recenzje różnych miejsc, takich jak restauracje czy lekarze. Czasami niestandardowa recenzja nie pojawia się zaraz po jej napisaniu lub krótko po jej napisaniu. Co się za tym kryje i czy możesz coś z tym zrobić?

Dzięki ocenom możesz polecić określone miejsca innym użytkownikom lub ostrzec ich przed złymi doświadczeniami. Dobre oceny są bardzo ważne dla operatorów, ponieważ kilka gwiazdek mogłoby odstraszyć klientów. Korzystanie z platformy ratingowej podlega pewnym zasadom.

Google: recenzja się nie wyświetla

Jeśli opinia się nie pojawia, najprawdopodobniej narusza zasady wbrew warunkom użytkowania recenzje Google’a. Mogą być różne przyczyny:

Tekst recenzji zawiera niespójności. Treść dotyczy ofensywa i wybór słów nieodpowiedni. To będzie nieautoryzowana reklama umieszczone w rankingu. To będzie zakazane słowa używany. Będą nazwiska lub inne poufna informacja zwany. Nie możesz jako pracownik jego własna firma oceniać. Zdobądź wpis nagle wiele nowych recenzji, algorytm Google może uznać to za nienaturalne zachowanie i zatrzymać nowe recenzje. Ocena jest nie zgodnie z prawdą. Treść musi pochodzić z napisany przez siebie i nie może znajdować się już w innych miejscach w sieci. W przypadku duplikatów ocena nie zostanie przyjęta. Nawet jeśli to Zbyt długi tekst recenzji czyli można go odrzucić. Algorytm Google staje się również sceptyczny, gdy piszesz recenzje miejsc, w których nie byłeś, zgodnie z historią lokalizacji. To będzie zbyt wiele recenzji w krótkim czasie pisemny. Aby chronić się przed spamem, stosuje się tutaj środek techniczny, który ukrywa nowe oceny, aby zachować bezpieczeństwo. W takich przypadkach nie powinieneś oceniać tak szybko i dać sobie trochę więcej czasu na swój wkład.

Jeśli recenzja zostanie odrzucona, jest o tym mowa żadnego e-maila ani innego powiadomienia od Google’a. Więc nie rozumiesz dokładnego powodu. Czasami sprawdzenie nowej recenzji zajmuje trochę więcej czasu. Jeśli Twoje informacje nie są wyświetlane natychmiast po opublikowaniu, poczekaj chwilę. Jeśli ocena narusza wytyczne lub jeśli operator ma coś do zarzucenia, wpis można później usunąć.

Recenzje mogą być również kosztowne dla samego Google:

Google: recenzja nie jest widoczna dla innych? Oto jak to naprawić

Jeśli Twoja opinia Google nie jest widoczna dla innych, zmień trochę tekst i ponownie opublikuj raport z doświadczenia. Upewnij się, że używasz czystego języka. Jeśli masz coś do zarzucenia temu miejscu, bądź uczciwy i rzeczowy. Unikaj nadmiernego używania wykrzykników, wielkich liter i emotikonów.

Nowe oceny mogą być zarówno użytkownikami, jak i użytkownikami oparte na adresie IP być zablokowany. Jeśli korzystasz z publicznej sieci WLAN, spróbuj wprowadzić raport z działania z innej sieci.

unika konkretne, prywatne informacje sprecyzować. Nie zwraca się do żadnego pracownika po imieniu. Jeśli Twoja opinia zawiera zdjęcie, sprawdź, czy nie jest ono nieodpowiednie. Szczegółowy przegląd wytycznych dotyczących ocen można znaleźć w Google. Sprawdź, czy Twoja recenzja nie narusza którejś z powyższych zasad i edytuj ją tak, aby Twój post był widoczny dla innych użytkowników.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android