Google Pixel: czy jest gniazdo słuchawkowe?  (8, 7, 7a i spółka)

Google Pixel: czy jest gniazdo słuchawkowe? (8, 7, 7a i spółka)

Nawet w czasach słuchawek Bluetooth czasami nie chcesz rezygnować z rozwiązania przewodowego, ponieważ na przykład nadal masz w domu starą parę słuchawek lub czasami nie możesz polegać na połączeniu Bluetooth. A co z gniazdem słuchawkowym w smartfonach Google Pixel?

W 2024 roku Google wypuściło Google Pixel 8 i 8 Pro. Poprzednie generacje, takie jak urządzenia Google Pixel 7, 7a czy Pixel 6, to wciąż bardzo wydajne smartfony. Każdy, kto przesiada się na urządzenie Google’a, powinien wiedzieć, jakie porty oferują smartfony Pixel.

Google Pixel: podłącz słuchawki kablem (8, 7, 7a i spółka)

Google robi to podobnie, jak inni producenci ze swoimi flagowymi smartfonami. Tak jest w obecnych telefonach komórkowych Pixel brak gniazda słuchawkowego, za pomocą którego można podłączyć do urządzenia akcesoria audio za pomocą kabla typu jack. Zapewnione jest tylko połączenie bezprzewodowe przez Bluetooth lub ze słuchawkami wyposażonymi w port USB-C (zobacz Google Pixel Buds na Amazon). Dotyczy to wszystkich obecnych urządzeń Pixel, nie tylko serii Pixel 8, ale także modeli z ostatnich lat, takich jak Pixel 7, 7a, 6, 5 lub 4 a także dla urządzeń siostrzanych, takich jak warianty Pro.

GOOGLE Pixel 7a 128 GB Sea Dual SIMGOOGLE Pixel 7a 128 GB Sea Dual SIM

GOOGLE Pixel 7a 128 GB Sea Dual SIM

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 15 lutego 2024 r. o godzinie 22:33

Jeśli nadal chcesz słuchać muzyki przez przewodowe słuchawki lub głośniki, możesz to zrobić objazdem za pomocą adaptera. To niewielkie urządzenie, które podłączasz do gniazda ładowania swojego smartfona. Z drugiej strony można podłączyć słuchawki za pomocą kabla jack 3,5 mm. Google oferuje do tego własny adapter w Google Store (zobacz w Google).

Jednak przy wyborze adaptera nie ograniczasz się do Google. Więc jeden też działa günstige Lösung inny producent. Szukając taniego adaptera zwróć uwagę na informacje producenta i opinie klientów. Nie każdy adapter USB-C na złącze 3,5 mm współpracuje z urządzeniami Google.

Adapter słuchawkowy USB C Aux, adapter USB C na gniazdo 3,5 mmAdapter słuchawkowy USB C Aux, adapter USB C na gniazdo 3,5 mm

Adapter słuchawkowy USB C Aux, adapter USB C na gniazdo 3,5 mm

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 15.02.2024 godz. 22:40

Zaprezentowano Pixel 8 i Pixel 8 Pro: czy może być trochę więcej sztucznej inteligencji?

Podłącz słuchawki i jednocześnie ładuj akumulator

Zwykłe adaptery mają jedną wadę: jeśli podłączysz za ich pomocą słuchawki do smartfona, gniazdo USB-C jest zajęte. Oznacza to, że możesz korzystać z urządzenia Google Pixel Nie ładuj kablem i jednocześnie słuchaj muzyki Słuchaj przez podłączone słuchawki lub głośniki. Na to też jest rozwiązanie:

Urządzenia Pixel można ładować indukcyjnie, czyli bezprzewodowo. Przykładowo, jeśli siedzisz przy biurku, możesz postawić urządzenie na stacji ładującej i jednocześnie słuchać muzyki przez słuchawki. Do tego potrzebna jest kompatybilna, indukcyjna podkładka ładująca.

Bezprzewodowa ładowarka, szybka indukcyjna stacja ładująca 15 W dla Google PixelBezprzewodowa ładowarka, szybka indukcyjna stacja ładująca 15 W dla Google Pixel

Bezprzewodowa ładowarka, szybka indukcyjna stacja ładująca 15W dla Google Pixel

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 16 lutego 2024 r., godzina 1:50

Alternatywnie dostępne są również odpowiednie adaptery z 2 końcówkami. Jeden koniec wpinasz w gniazdo ładowania smartfona Pixel, a z drugiej strony znajduje się wejście 2 do 1 na kabel Aux (3,5 mm) oraz gniazdo USB-C, do którego podłączysz kabel ładujący, pod który można podłączyć .

USB-C do gniazda słuchawkowego i adapter do ładowania: 2 w 1USB-C do gniazda słuchawkowego i adapter do ładowania: 2 w 1

USB-C do gniazda słuchawkowego i adapter do ładowania: 2 w 1

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 16 lutego 2024 r., godzina 1:58

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android