Gdzie możesz przesyłać strumieniowo najlepsze filmy i programy telewizyjne Jenny Ortegi?

Gdzie możesz przesyłać strumieniowo najlepsze filmy i programy telewizyjne Jenny Ortegi?

Jenna Ortega to jedna z największych wschodzących gwiazd Hollywood. Zdobywając sławę w horrorach, popularnych programach telewizyjnych i wielokrotnie nagradzanych dramatach po latach jako aktorka dziecięca, jej kariera jest już nokautem i jest gotowa na wielką karierę w nadchodzących latach. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, przygotowaliśmy listę najlepszych filmów i programów telewizyjnych z Jenną Ortegą. Poniższe tytuły obejmują całą gamę od przełomowych rewelacji po popularne filmy, które umocniły sławę Ortegi, od przebojowego, oryginalnego hitu Netflix w środę do docenionego przez krytyków szkolnego dramatu HBO Max The Fallout. Czytaj dalej, aby uzyskać wskazówki, co oglądać i które usługi przesyłania strumieniowego, aby je sprawdzić.

Najlepsze filmy i programy telewizyjne Jenny Ortegi

Jane Dziewica (2014-2019)

Jane DziewicaCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-PG
Czas działania: 40-43 minut na odcinek
Twórca: Jennie Snyder Urman
Główna obsada: Gina Rodriguez, Andrea Navedo, Yael Grobglas. Justin Baldoni, Ivonne Coll, Jaime Camil
Gatunek muzyczny: Komedia/romans/telenowela
Oceny: 7,9 – IMDB / 100% – Rotten Tomatoes Po wpadce lekarskiej, która spowodowała, że ​​zaszła w ciążę, Jane, która poprzysiągła zachować czystość aż do ślubu, musi przemyśleć na nowo przyszłość, którą według niej doskonale sobie zaplanowała. Rola młodej wersji Jane w retrospekcjach, występy Ortegi w telenoweli CW natychmiast zyskały uznanie krytyków. Było to jedno z jej pierwszych osiągnięć, które zwróciły na siebie tak szerokie zainteresowanie, zanim zagrała główne role w innych projektach.Ikona NetflixaNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą transmisji strumieniowej premium, z ponad 200 milionami abonentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych.

Utknąłem w środku (2016-2018)

Rodzina w parku rozrywki w Stuck in the MiddleCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-G
Czas działania: 21-24 minut na odcinek
Twórca: Alison Brown
Główna obsada: Jenna Ortega, Ronni Hawk, Isaak Presley, Ariana Greenblatt, Kayla Maisonet, Nicolas Bechtel, Malachi Barton, Cerina Vincent, Joe Nieves
Gatunek muzyczny: Rodzina/komedia
Oceny: 6.2 – IMDB / NA – Rotten Tomatoes Harley Diaz jest środkowym dzieckiem wśród jej sześciorga rodzeństwa. Oznacza to, że trudno się wyróżnić, ale Harley jest zdeterminowana, aby wykazać się kreatywnością, aby to zrobić. Stuck in the Middle jest opowiadany z perspektywy Harley, granej przez Jennę Ortegę, która żongluje realiami swojego miejsca w dużej rodzinie. Stuck in the Middle uczynił Ortegę gwiazdą Disney Channel i umieścił ją na mapie jako wiodącą dama, choć w bardziej przyjaznej dla rodziny taryfie niż bardziej dojrzałe role, z których od tamtej pory stała się bardziej znana.Logo Disney Plus.Disney PlusDisney Plus oferuje tysiące odcinków telewizyjnych i filmów z całej biblioteki Disneya, w tym programy i filmy Pixar, Star Wars i Marvel, a także ekskluzywne seriale i filmy.

Ty (2018-w toku)

Penn Badgley i Jenna Ortega w pralni w Ty - filmy i programy telewizyjne Jenna OrtegaCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Czas działania: 41-60 minut na odcinek
Twórca: Greg Berlanti, Sera Gamble
Główna obsada: Penn Badgley, Victoria Pedretti, Elizabeth Lail
Gatunek muzyczny: Kryminał
Oceny: 7.7 – IMDB / 92% – Rotten Tomatoes Oprawione jak tradycyjne spotkanie urocze, podążające za Joe, mężczyzną szukającym miłości, szybko skręcasz, by ujawnić, że jego bohater używa złowrogich środków, aby zbliżyć się do obiektu swoich uczuć — i obsesji. Jenna Ortega dołączył do obsady You w 2019 roku w swoim drugim sezonie. Miała główną rolę jako sąsiadka Joe i młodsza siostra jego nowego właściciela i zebrała pochwały za tę rolę.

środa (2022-w toku)

Środa Addams stoi z grupą kolegów z klasy w mundurkach szkolnych w środęŚroda. (od lewej) Moosa Mostafa jako Eugene Otinger, Jenna Ortega jako Wednesday Addams, Naomi j Ogawa jako Yoko Tanaka, Joy Sunday jako Bianca Barclay w odcinku 103 środy. Kr. © 2022Co musisz wiedzieć:

Ocena: TV-14
Czas działania: 47-59 minut na odcinek
Twórca: Alfred Gough, Miles Millar
Główna obsada: Jenna Ortega, Gwendoline Christie, Riki Lindhome, Christina Ricci
Gatunek muzyczny: Komedia/horror
Oceny: 8,1 – IMDB / 71% – Rotten Tomatoes Oparta na klasycznych komiksach Rodzina Addamsów, Wednesday, wyreżyserowana przez Time’a Burtona, podąża za córką Addamsów, która wprowadza się w nowe życie w Nevermore Academy, gdzie stara się rozwiązać 25-letnią stara tajemnica związana z jej rodzicami. Środa, jedna z bardziej znanych ról Ortegi, była wielkim hitem dla Netflix i nie można sobie wyobrazić jej sukcesu bez śmiertelnie poważnej gry Ortegi i zaraźliwie mrocznego uroku.

Upadek (2021)

Dwie dziewczyny w basenie z maseczkami do pielęgnacji skóry w The FalloutCo musisz wiedzieć:

Ocena: R
Czas działania: 92 minuty
Dyrektor: Meg Park
Główna obsada: Jenna Ortega, Maddie Ziegler, Julie Bowen, John Ortiz
Gatunek muzyczny: Dramat
Oceny: 7 – IMDB / 93% – Rotten Tomatoes Dwóch nastolatków z różnych sfer społecznych zbliża się do siebie po szokującym wydarzeniu. Uwięzione razem w łazience podczas szkolnej strzelaniny, dziewczęta rozwijają wyjątkową więź dzięki wspólnym doświadczeniom, gdy radzą sobie z tym, co wydarzyło się bezpośrednio po niej. Jedna z pierwszych głównych ról Ortegi, The Fallout, zawiera niektóre z jej najlepszych, najbardziej dopracowanych prac . Podczas gdy jej bohaterka zmaga się z traumą tego, co przeżyła, Ortega prezentuje szeroki wachlarz emocji, ukazując złożoność zespołu stresu pourazowego i poczucia winy osoby, która przeżyła.logo HBO MaxHBO MaxHBO Max to Twój dom dla filmów i programów telewizyjnych wyprodukowanych przez Warner Bros, takich jak Władca Pierścieni, superbohaterowie DC Comics i nie tylko. To także dom dla nowych i oryginalnych filmów i programów, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

Dzień tak (2021)

Yes Day - Jenna Ortega filmy i programy telewizyjneCo musisz wiedzieć:

Ocena: PG
Czas działania: 89 minut
Dyrektor: Miguela Artety
Główna obsada: Jennifer Garner, Edgar Ramírez, Jenna Ortega
Gatunek muzyczny: Rodzina/komedia
Oceny: 5,7 – IMDB / 51% – Rotten Tomatoes Dwoje rodziców, którzy mają dość bycia złymi i zawsze mówią „nie”, postanawiają spróbować czegoś radykalnego. Przez pełne 24 godziny muszą pozwalać swoim dzieciom ustalać wszystkie zasady. Wszystko, co mogą powiedzieć, to „tak” i ruszyć na szaloną przejażdżkę. Bardziej zgodnie z Utknięciem w środku niż w środę, Yes Day to Ortega w trybie rozrywki familijnej, podkręcając urok tej oryginalnej komedii Netflix.

X (2022)

Grupa filmowców w terenie w filmach i programach telewizyjnych X - jenna ortegaCo musisz wiedzieć:

Ocena: R
Czas działania: 106 minut
Dyrektor: Ti Zachód
Główna obsada: Mia Goth, Jenna Ortega, Martin Henderson, Brittany Snow, Owen Campbell, Stephen Ure, Scott Mescudi
Gatunek muzyczny: Przerażenie
Oceny: 6,6 – IMDB / 94% – Rotten Tomatoes Producent i grupa aktorów udają się do odosobnionej chaty, aby nakręcić film pornograficzny w latach 70. w tym uśpionym hicie Ti West z 2022 roku. Gdy ekipa próbuje ukończyć swój film, dochodzi do coraz bardziej niepokojących starć z właścicielami posiadłości. X jest pełen mocnych występów, a podczas gdy uwaga skupia się głównie na Mii Goth, Jenna Ortega pokazuje się z nowej strony w tym mrożącym krew w żyłach , mroczny horror. Po wielu młodzieńczych rolach wyróżnia się jako młoda kobieta próbująca swoich sił w rozrywce dla dorosłych i dowiadująca się, że lubi to bardziej, niż się spodziewała.logo showShowtimeShowtime oferuje świetne filmy oraz jedne z najlepszych i najbardziej innowacyjnych oryginalnych programów telewizyjnych, a wszystko to możesz uzyskać za niską miesięczną opłatę.

Krzyk (2022)

Kadr z filmu Krzyk 5 (2022) — Ranking filmów o KrzykuCo musisz wiedzieć:

Ocena: R
Czas działania: 114 minut
Dyrektor: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett
Główna obsada: Melissa Barrera, Jenna Ortega, Neve Campbell, Jack Quaid, Courteney Cox, David Arquette
Gatunek muzyczny: Przerażenie
Oceny: 6,3 – IMDB / 76% – Rotten Tomatoes Pierwszy film Scream po śmierci oryginalnego reżysera Wesa Cravena, Scream z 2022 roku opowiada o nowej grupie młodych ludzi w Woodsboro, gdy powraca Ghostface. Nowa klasa, mając kilka znajomych twarzy, musi szybko wymyślić nowe zasady przetrwania horroru, odkrywając powiązania z wcześniejszymi morderstwami. Jenna Ortega błyszczy w jednej z głównych ról nowego filmu, walcząc o życie. Ortega nadal zachwyca jako część „rdzennej czwórki” w Scream VI, obecnie w kinach.ogromny plus od ImpactParamount PlusParamount Plus zawiera tysiące filmów i programów telewizyjnych z CBS, Showtime i Paramount Pictures. Zawiera również nowe i oryginalne filmy, takie jak The Good Fight, Infinite i inne. Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android