Garmin Forerunner 65: Plotki dotyczące daty premiery, ceny i specyfikacji

Garmin Forerunner 65: Plotki dotyczące daty premiery, ceny i specyfikacji

Jimmy Westenberg / Android Authority Trudno byłoby nam nie polecić zegarka Garmin większości biegaczy poszukujących nowego urządzenia. Osobom dysponującym ograniczonym budżetem Forerunner z najniższej półki oferuje fantastyczne możliwości śledzenia kondycji w atrakcyjnej cenie. Mimo że nadal polecamy Garmin Forerunner 55, nie możemy się już doczekać, aż firma wypuści na rynek ulepszony model. Pomimo braku plotek i przecieków na temat Forerunnera 65, mamy mnóstwo pomysłów na to, czego kupujący mogą spodziewać się po urządzeniu. Dowiedz się wszystkiego, co wiemy do tej pory i co mamy nadzieję zobaczyć w potencjalnym modelu Forerunner 65.

Garmin Forerunner 65: W skrócie

Kiedy to wyjdzie? Nie zgłoszono żadnych zgłoszeń dotyczących potencjalnego urządzenia Garmin Forerunner 65, dlatego nie przewidujemy rychłej premiery. Najprawdopodobniej urządzenie pojawi się pod koniec 2023 lub na początku 2024 roku.
Co nowego? W tym roku aktualizacje firmy Garmin dla rodziny Forerunner obejmowały wprowadzenie wyświetlaczy AMOLED do urządzeń 265 i 965. Mamy nadzieję, że Forerunner 65 przejdzie podobny lifting lub przynajmniej zadebiutuje ze zaktualizowanym wyświetlaczem MIP. Oczekujemy również, że zegarek będzie wykorzystywał niektóre z najnowszych narzędzi i funkcji szkoleniowych firmy Garmin. Jednak obecnie nie ma żadnych przecieków ani plotek dotyczących Garmin Forerunner 65, na których można by się dowiedzieć, czego można się spodziewać po nowym urządzeniu.
Ile to będzie kosztować? Forerunner 65 prawdopodobnie będzie dostępny w cenie 199 dolarów, co jego poprzednik.

Czy będzie Garmin Forerunner 65?

Garmin Forerunner 55 sprawdza alert rytmu bieguJimmy Westenberg / Android AuthorityMamy taką nadzieję. Rodzina Forerunner to niezwykle popularna kolekcja urządzeń do noszenia, oferujących urządzenia dla kupujących w każdym przedziale cenowym. 55 to nadal świetne urządzenie, ale zdecydowanie zaczyna pokazywać swój wiek, zwłaszcza jeśli chodzi o jakość wyświetlacza. Nie możemy sobie wyobrazić, że Garmin porzuci swoich dbających o budżet fanów i zaprzestanie aktualizacji do niższej półki. Na razie nie mamy jednak żadnych informacji o wejściu urządzenia do produkcji. Będziemy trzymać uszy przy ziemi, aby aktualizować to centrum wszelkimi nowymi informacjami, gdy tylko się pojawią. Podczas gdy inne firmy wkradły się w przestrzeń budżetową, my uważamy, że narzędzia szkoleniowe Garmina są o wiele wyżej. Na przykład, choć bardzo kochamy Apple Watch SE, porównanie ekosystemów Garmin i Apple nadal podkreśla, że ​​ten pierwszy jest najlepszym wyborem dla oddanych sportowców.

Jaka jest data premiery Forerunnera 65?

Garmin Forerunner 15: Maj 2014
Garmin Forerunner 25: sierpień 2015
Garmin Forerunner 35: sierpień 2016
Garmin Forerunner 45: kwiecień 2019
Garmin Forerunner 55: Czerwiec 2021 r. Chociaż harmonogram premier najtańszych modeli Forerunnerów firmy Garmin nie był szczególnie regularny, zaczęliśmy spodziewać się nowej generacji mniej więcej co dwa lata. Ponieważ od premiery Forerunnera 55 minęły już ponad dwa lata, mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości w naszych kalendarzach pojawi się model 65. Niestety, nie słyszeliśmy jeszcze żadnych pomruków ani plotek na temat Garmina Forerunnera 65. Ta cisza radiowa sugeruje, że Garmin nie wypuści nowego urządzenia w najbliższym czasie. Nadal istnieje szansa, że ​​zegarek zdążymy zobaczyć przed świątecznymi zakupami, ale coraz bardziej prawdopodobne jest też, że Forerunner 65 wyląduje dopiero w 2024 roku.

Jakie specyfikacje i funkcje będzie miał Forerunner 65?

Garmin Forerunner 55 na nadgarstku użytkownika wyświetla doskonałe dane dotyczące pułapu tlenowego.Jimmy Westenberg / Android AuthorityJak już wspomniano, nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat tego, co zobaczymy w potencjalnym urządzeniu Garmin Forerunner 65. Zwykle na tym etapie spodziewalibyśmy się plotek lub wycieków dotyczących urządzenia Forerunner 65. Bez domysłów spodziewamy się, że urządzenie będzie miało konstrukcję podobną do swojego poprzednika, Garmin Forerunner 55, w tym podstawowy wyświetlacz, pięć fizycznych przycisków do nawigacji i standardowe paski 20 mm. Kupujący powinni także przewidzieć optyczny czujnik tętna, akcelerometr i wbudowany GPS. Chcielibyśmy, aby Garmin ponownie wprowadził dwa rozmiary, ale w tym momencie nie wiemy, na ile jest to realistyczne. Jeśli chodzi o funkcje związane ze zdrowiem i kondycją, Forerunner 65 powinien obsługiwać wszystkie podstawowe funkcje, w tym kroki, sen, Vo2 Max, tętno tempo, aktywność, codzienne sugerowane treningi, bateria ciała i inne. Wyobrażamy sobie, że zobaczymy jeszcze więcej trybów sportowych i funkcji treningowych, ale nie jest jasne, które narzędzia firmy Garmin znajdą się w tej przystępnej cenie. Najprawdopodobniej zegarek będzie nadal oferował wielotygodniowy czas pracy na baterii.

Jaka będzie cena Forerunnera 65?

Oczekujemy, że Forerunner 65 będzie miał podobną podstawową konstrukcję jak jego poprzednik, Forerunner 55.Jimmy Westenberg / Urząd ds. Androida
Garmin Forerunner 15: 139 dolarów
Garmin Forerunner 25: 139 dolarów
Garmin Forerunner 35: 169 dolarów
Garmin Forerunner 45: 199 dolarów
Garmin Forerunner 55: 199 dolarów Garmin Forerunner 65 prawdopodobnie będzie dostępny w tej samej cenie, co Forerunner 55, który pierwotnie kosztował 199 dolarów. Ta podstawowa linia ma zapewnić niedrogi zegarek do biegania ze stajni Garmin, wyróżniający się przystępnością cenową w porównaniu z modelami z wyższej półki. W 2021 roku firma Garmin wprowadziła mnóstwo ulepszeń w Forerunner 55, w tym dłuższą żywotność baterii, lepszy projekt i dodane narzędzia szkoleniowe. Jednak pomimo tych ulepszeń kupujący nie zauważyli wzrostu ceny. Poza odpowiednią inflacją rynkową nie widzimy zmiany podejścia firmy wraz z następną generacją. Będziemy nadal aktualizować te oczekiwania zgodnie z przeciekami i plotkami dotyczącymi Garmin Forerunner 65.

Czy warto poczekać na Forerunnera 65?

Użytkownik przegląda profile sportowe, a nie urządzenie Garmin Forerunner 55.Jimmy Westenberg / Android AuthorityGarmin Forerunner 55Zawsze trudno polecić czytelnikom, aby poczekali na urządzenie, które nie zostało oficjalnie (ani nawet nieoficjalnie) zapowiedziane. Ponieważ jest tak niewiele do zaoferowania, nie da się powiedzieć, ile czasu może minąć, zanim będziesz mógł włożyć w swoje ręce Forerunner 65. Nie mamy wątpliwości, że jeśli urządzenie wyląduje, będzie warte zakupu, ale najlepsze urządzenie do noszenia zawsze pomaga Ci teraz osiągnąć cele fitness. Jeśli chcesz dziś kupić zegarek do biegania w cenie poniżej 200 USD, naszą aktualną rekomendacją jest Forerunner 55 (199,99 USD w sklepie Amazon). Zawiera mnóstwo narzędzi szkoleniowych i bardzo dokładne śledzenie GPS. Jeśli możesz sięgnąć po Forerunner 265 (449,99 USD w sklepie Garmin), uwielbiamy wyświetlacz AMOLED urządzenia i ulepszoną platformę fitness. W międzyczasie firma Garmin wypuściła niedawno także zupełnie nowy smartwatch Venu 3 (449,99 USD w sklepie Garmin) dla każdego, kto szuka więcej funkcji poza śledzeniem kondycji.

Garmin Forerunner 65: Co chcemy zobaczyć

Garmin Forerunner 55 stoi ekranem do góry na słupku płotu i wyświetla tarczę zegarka.Jimmy Westenberg / Android Authority Być może nie ma jeszcze żadnych przecieków ani plotek dotyczących Forerunnera, ale to nie znaczy, że nasze koła się nie kręcą. Poniżej znajdują się funkcje i ulepszenia, które chcielibyśmy najbardziej zobaczyć w nowej generacji.

Ceny przyjazne dla portfela

Chociaż zawsze łatwo jest poprosić o więcej funkcji, lepszą konstrukcję i ulepszone narzędzia, naszą największą nadzieją jest to, że Forerunner 65 pozostanie zegarkiem do biegania za około 200 dolarów. Chcielibyśmy, aby ulepszenia były wystarczające, aby uzasadnić wprowadzenie urządzenia na rynek, ale nie chcemy, aby cena jakichkolwiek klientów odbiegała od rodziny Forerunner.

Kolorowy lifting

Forerunner 265 jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz AMOLED, który można dodać do Forerunnera 65.Kaitlyn Cimino / Android Authority Nie trzeba dodawać, że naszym marzeniem w przypadku Forerunnera 55 jest wyświetlacz AMOLED. Byliśmy podekscytowani możliwością dodania tego ulepszenia do modeli Forerunner 265 i 965. Rozumiemy jednak, że model 65 ma być tańszym urządzeniem do noszenia i jako taki może nie być w stanie zapewnić podwyższonego wyświetlacza przy jednoczesnym zachowaniu niska cena. W takim przypadku mamy nadzieję, że Garmin ulepszy wyświetlacz MIP w tej linii o wyższą rozdzielczość. Forerunner 55 wygląda na dość przestarzały dzięki pikselowanemu ekranowi. Nie przeszkadza nam brak ekranu dotykowego, ponieważ przyciski są łatwiejsze w użyciu podczas biegu w spocony sposób, ale bylibyśmy szczęśliwi, gdybyśmy zobaczyli skok w rozmiarze wyświetlacza.

Ulepszone śledzenie snu

Kolejną funkcją Forerunnera 55, która nie do końca spełniła nasze oczekiwania, było śledzenie snu. W okresie sprawdzania urządzenie nie zawsze rejestrowało czas budzenia w nocy. Chcielibyśmy, aby następna generacja rozwiązała te problemy i zapewniła ten sam poziom danych dotyczących snu, co inne urządzenia ze stajni Garmina. Bylibyśmy pod szczególnym wrażeniem automatycznego wykrywania drzemki, które firma wprowadziła niedawno w swoim nowym Venu 3.

Zestaw narzędzi Garmina

Droższe modele Forerunner firmy Garmin są wyposażone w szereg narzędzi, które chcielibyśmy zobaczyć w modelu Forerunner 65.Ryan Haines / Android AuthorityGarmin wprowadził w tym roku pakiet nowych funkcji treningowych, od Hill Score i Endurance Score po Training Readiness. Chcielibyśmy, aby niektóre z tych funkcji znalazły zastosowanie w najbardziej przystępnym cenowo zegarku do biegania firmy. Jednak żeby było jasne, w Forerunner 55 nie brakuje narzędzi dla sportowców. Urządzenie oferuje wszystko, od PacePro i codziennych sugerowanych treningów po prognozy wyścigów i śledzenie zdrowia kobiet. W pełni oczekujemy, że cała oferta modelu 55 trafi do modelu 65. Jesteśmy po prostu wielkimi fanami zestawu narzędzi firmy Garmin i nie możemy się doczekać, aby wykorzystać wszystkie możliwe zalety treningowe. Jest rzeczą oczywistą, że oczekujemy tej samej wysokiej dokładności GPS i tętna, jakiej przyzwyczailiśmy się oczekiwać od zegarków Garmin. Nie bylibyśmy rozczarowani, gdyby dodano także miejsce na muzykę.

Wiele rozmiarów obudowy

Integracja to kluczowy aspekt technologii noszenia, który zwykle wyróżnia Garmin. Coraz więcej produktów tej marki oferuje etui w różnych rozmiarach, aby zapewnić lepsze dopasowanie dla wszystkich klientów. Forerunner 55 jest dostępny tylko w jednej wersji 42 mm, mimo że 45 oferuje dwa rozmiary. Mamy nadzieję, że Garmin wprowadzi do następnej generacji większy wybór.Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android