GameStop zorganizuje w tym tygodniu dwa wydarzenia związane z uzupełnianiem zapasów PlayStation 5

GameStop zorganizuje w tym tygodniu dwa wydarzenia związane z uzupełnianiem zapasów PlayStation 5

Jutro może być dzień imprezy Apple, ale dla tych, którzy wciąż próbują kupić konsolę do gier Sony nowej generacji, każdy dzień jest jednym, który czeka z zapartym tchem. Na szczęście z przyjemnością informujemy, że GameStop ma w tym tygodniu dwa razy uzupełnić PlayStation 5. Od wtorku 8 marca o godz. Jest to rzadki spadek tylko dla podstawowego modelu PS5, który nie ma napędu dyskowego. Ale jeśli masz nadzieję, że zgarniesz standardowe PS5 wyposażone w dyski, jest dla ciebie więcej nadziei jeszcze w tym tygodniu. Wybrane sklepy GameStop będą miały standardowy model w piątek, 11 marca, do sprzedaży osobistej. Oba uzupełnienia PS5 będą w formie pakietu, co jest typowe dla GameStop. Są one również dostępne wyłącznie dla członków Power Rewards Pro GameStop, płatnego członkostwa, które kosztuje 14,99 USD rocznie. Według The Shortcut, PS5 Digital Edition będzie dostępny w dwóch pakietach. Jeden kosztuje 652,97 USD i zawiera konsolę (zwykle 399 USD samodzielnie), dodatkowy kontroler DualSense w kolorze czerwonym, stację ładującą PowerA DualSense, kartę podarunkową GameStop o wartości 50 USD, kartę podarunkową PlayStation Network o wartości 50 USD i 12-miesięczną subskrypcję PlayStation Plus. Drugi pakiet kosztuje 661,98 USD i zawiera PS5 Digital Edition z czerwonym kontrolerem DualSense i stacją ładującą PowerA, ale jest dostarczany z dyskiem SSD 1 TB 980 Pro firmy Samsung zamiast kart podarunkowych, co pozwala zwiększyć pojemność PS5.

Zamienne osłony PS5 są dostępne w różnych kolorach, jeśli chcesz dopasować konsolę do dołączonego kontrolera. Zdjęcie Camerona Faulknera / The Verge Jeśli chodzi o zestaw uzupełniający w sklepie na piątek, 11 marca, powinien on zawierać zwykłe PS5 z napędem, Gran Turismo 7 25th Anniversary Edition, Horizon: Forbidden West Special Edition, PowerA Stacja ładująca DualSense, zestaw słuchawkowy HyperX Cloud i karta podarunkowa PlayStation Network o wartości 50 USD. W sumie ten pakiet będzie kosztował 797,96 USD – daleko od wartości 499 USD w przypadku sprzedaży samej konsoli, ale przynajmniej są to niektóre z najnowszych gier i akcesoriów, których możesz chcieć. Zapowiada się, że będzie to jeden z największych uzupełnień PS5 od GameStop od dłuższego czasu, ale dostępność będzie prawdopodobnie bardzo ograniczona. Jeśli chodzi o zamawianie pakietu Edycji Cyfrowej ze strony GameStop, pamiętaj, aby wcześniej zalogować się na swoje konto Pro i wstępnie wypełnić wszystkie informacje o wysyłce i rozliczeniach. Zaktualizujemy ten post o więcej szczegółów i linków do aukcji GameStop, gdy już je będziemy mieli. Powodzenia, zarówno online, jak i osobiście.

Niektóre akcesoria i gry na przyszłe PlayStation 5

Jeśli uda Ci się zdobyć konsolę, oto kilka zaleceń dotyczących akcesoriów i gier, które pakiety GameStop przeoczają.

Zestaw słuchawkowy Sony Pulse 3D

Własny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sony do gier, stworzony, aby zaprezentować efekt 3D Audio PS5, działa również na PS4.

Pierścień Eldena

Najnowszy tytuł FromSoftware, Elden Ring, przenosi formułę Dark Souls do ogromnego otwartego świata.

Ratchet & Clank: Rift Apart

Najnowsza przygoda Insomniac Games z serii Ratchet & Clank to najfajniejsza pozycja w historii. Jest to również pierwsza premiera na PS5, która jest jednocześnie wizytówką niesamowitej grafiki i szybkiego ładowania.

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android