Galaxy Buds 2 Pro walczą z Sony, aby zostać królem pąków z redukcją szumów

Galaxy Buds 2 Pro walczą z Sony, aby zostać królem pąków z redukcją szumów

Kris Carlon / Android Authority Samsung Galaxy Buds 2 Pro to najnowsze i najlepsze prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne od giganta technologicznego, który coraz bardziej inwestuje w budowanie ekspansywnego ekosystemu interoperacyjnych gadżetów. Częścią tego równania dla wielu marek jest para flagowych pączków, które odróżniają się od tańszych zestawów dzięki aktywnej redukcji szumów (ANC). Apple mogło sprawić, że słuchawki douszne z redukcją szumów będą popularne w AirPods Pro, ale inne marki udoskonalają swoje Kotlety ANC. Warto zauważyć, że Sony WF-1000XM4 wyróżnia się jako najlepsze pąki ANC, jakie można uzyskać w dzisiejszych czasach. Czy Samsung Galaxy Buds 2 Pro może stawić czoła królowi redukcji szumów? Prawie. Samsung Galaxy Buds 2 Pro

ANC pasujący do Twojego stylu życia

Samsung Galaxy Buds 2 Pro w kolorze Bora Purple w etui ładującym z prawej stronyKris Carlon / Android AuthorityKiedy po raz pierwszy założyłem Galaxy Buds 2 Pro i aktywowałem ANC, zauważyłem, że są o wiele lepsze w blokowaniu irytującego niskiego hałasu mojej lodówki niż ich poprzednicy — pąki, które już nieco wyprzedziły słynne AirPods Pro, kiedy się pojawiły do redukcji szumów. Samsung twierdzi, że nowe Buds 2 Pro mają dodatkowe 3dB tłumienia niż poprzedni model. Eksperci z naszej siostrzanej strony SoundGuys przetestują te twierdzenia bardziej szczegółowo w nadchodzących tygodniach. Jednak na podstawie mojego doświadczenia mogę już powiedzieć, że ANC Buds 2 Pro świeci w zakresie niskich częstotliwości. Galaxy Buds 2 Pro również nie wymyślają na nowo koła w odniesieniu do końcówek dousznych, co jest świetne, ponieważ dobre dopasowanie końcówki ma kluczowe znaczenie dla redukcji hałasu. Samsung oferuje szeroki wybór silikonowych końcówek do wyboru, które zapewniają dobrą równowagę między wystarczająco plastycznymi, aby były wygodne, a wystarczająco sztywnymi, aby utrzymać pąki na miejscu. W przeciwieństwie do Sony WF-1000XM4, nie są to pianki, więc uzyskanie szczelnego uszczelnienia może być nieco trudniejsze, ale gdy znajdziesz zestaw pasujących końcówek, izolacja jest całkiem dobra. Wykrywanie głosu w Galaxy Buds 2 Pro sprawia, że ​​korzystanie z ANC podczas ruchliwych dojazdów lub dnia pracy jest znacznie wygodniejsze. Oczywiście są chwile, kiedy nie chcesz redukcji szumów, na przykład podczas rozmowy z innymi ludźmi. W tych momentach możesz przypisać sterowanie stuknięciem, aby dostosować ANC lub włączyć funkcję wykrywania głosu, która powraca z Galaxy Buds Pro pierwszej generacji. Ta funkcja, którą musisz włączyć w aplikacji Galaxy Wearable, tymczasowo zawiesza ANC podczas mówienia i przechodzi w tryb przezroczystości. Pozostaną tak, gdy będziesz mówił dalej przez dziesięć sekund. Dziesięć sekund to niezręczna pauza w każdej rozmowie, więc jest mnóstwo czasu, aby upewnić się, że rzeczywiście przestałeś mówić. Na początku byłem sceptyczny, ponieważ jak dobre mogą być pąki w określaniu, kiedy mówię? Okazuje się, że całkiem nieźle. Rozmowa z ludźmi bez konieczności zdejmowania wkładek dousznych jest wygodniejsza, niż się spodziewałem. Chociaż nie zrzucają WF-1000XM4 z tronu w celu izolacji, Galaxy Buds 2 Pro sprawiają, że redukcja szumów jest bardziej praktyczna. Może to nie brzmieć jak przełomowe funkcje, ale te słuchawki douszne są solidną ewolucją dla najlepszych pąków Samsunga. Buds 2 Pro ułatwiają integrację ANC w codziennym życiu bez konieczności ciągłego wyjmowania i ponownego zakładania słuchawek.

Galaxy Buds 2 Pro to ewolucja, a nie rewolucja

Samsung Galaxy Buds 2 Pro kontra Samsung Galaxy Buds Pro w etui ładującymKris Carlon / Android Authority Galaxy Buds 2 Pro są również wyposażone w inne udoskonalenia dla posiadaczy urządzeń Galaxy, w tym 24-bitowe (tylko urządzenia Galaxy) i kompatybilność z przestrzennym dźwiękiem zarówno z 360 Reality Audio, jak i Dolby Atmos. Oznacza to, że możesz cieszyć się wszystkimi ofertami usług przesyłania strumieniowego, takich jak Amazon Music Unlimited, ale w szczególności nie Spotify. W szczególności śledzenie głowy działa dobrze, ale może nie być zbyt przydatne w przypadku dojazdów do pracy. Dla tych, którzy lubią majstrować przy dźwięku, aplikacja Galaxy Wearable pokazuje wykres tego, co robi każde ustawienie korektora, ale nie można zrobić niestandardowy EQ. Parowanie Bluetooth jest dość łatwe zarówno na urządzeniach Galaxy, jak i innych, a większość telefonów nadal ma tylko kodeki SBC i AAC Bluetooth, chociaż właściciele Galaxy będą mogli cieszyć się tylko kodekiem Samsung Scalable.

Samsung Galaxy Buds 2 Pro: gorący czy nie?

348 głosów Jeśli chodzi o design, Samsung zrezygnował ze wszystkich błyszczących powierzchni na rzecz tej iteracji wkładek dousznych, które wyglądają bardziej jak waniliowe Galaxy Buds 2. To zależy od twoich preferencji, czy ci się to spodoba. Uważam, że obudowa i pąki o matowej fakturze są nieco łatwiejsze do uchwycenia. Kształt pąków jest również podobny do Buds 2, więc jeśli Ci się spodobały, te również będą wygodne. Ogólnie rzecz biorąc, Galaxy Buds 2 Pro nie wyrzucają niczego, co sprawiło, że poprzedni model odniósł sukces. Zamiast tego biorą sprawdzoną formułę i udoskonalają ją. Chociaż te wkładki douszne nie pokonują potężnego (i droższego) Sony WF-1000XM4, sprawiają, że ANC jest łatwy w użyciu jako część codziennego życia, a właściciele telefonów Galaxy otrzymują kilka fajnych funkcji bonusowych jako bonus.
Samsung Galaxy Buds 2 ProLepsze dopasowanie i komfort • Lepsze ANCSamsung Galaxy Buds 2 Pro oferuje 24-bitowy dźwięk i kilka innych regulacji poprawiających wrażenia słuchowe.Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android