Filmy i programy takie jak Tokyo Vice: Co obejrzeć przed sezonem 2

Filmy i programy takie jak Tokyo Vice: Co obejrzeć przed sezonem 2

Tokyo Vice było hitem krytyki i publiczności w HBO Max na początku tego roku, więc nie było niespodzianką, gdy dowiedzieliśmy się, że drugi sezon Tokyo Vice został podświetlony na zielono w czerwcu 2022 roku. Jeśli jesteś fanem oryginalnego dramatu kryminalnego, możesz się zastanawiać które filmy i programy, takie jak Tokyo Vice, należy obejrzeć w następnej kolejności. Jesteśmy tutaj z kilkoma sugestiami.
Zobacz też: Najlepsze oryginalne programy streamingowe na wszystkich głównych platformach Tokyo Vice jest luźno oparte na reportażu non-fiction amerykańskiego dziennikarza Jake’a Adelsteina z jego czasów, gdy pracował nad beatem Tokyo Metropolitan Police w latach 90. Film śledzi młodego dziennikarza z jego żywiołu, dowiadującego się o japońskim przestępczym półświatku i osławionym syndykacie przestępczym yakuza. Przeczytaj więc listę filmów i programów, takich jak Tokyo Vice. Jeśli jeszcze tego nie oglądałeś, możesz nadrobić zaległości przed sezonem Tokyo Vice 2, klikając poniższy link. A jeśli nie jesteś subskrybentem HBO Max, możesz się zarejestrować.
Logo HBO MaxHBO MaxHBO Max jest Twoim domem dla filmów i programów telewizyjnych Warner Bros, takich jak Władca Pierścieni, superbohaterowie DC Comics i nie tylko. To także miejsce na nowe i oryginalne filmy i programy, które nie są dostępne nigdzie indziej.


Giri/hadżi

Taki (Aoi Okuyama) i Kenzo Mori (Takehiro Hira) siedzą na podłodze na lotnisku Heathrow w Giri/Haji – najlepsze brytyjskie programy kryminalne na NetfliksieKolejne spojrzenie ryb z wody na przestępcze półświatki, Giri/Haji to show jak Tokyo Vice z japońskiej perspektywy. W koprodukcji Netflixa i BBC, podzielonej między Tokio i Londyn, detektyw z Tokio szuka swojego brata w Londynie. Brat detektywa, uznany za zmarłego, może ukrywać się w londyńskim podziemiu przestępczym po tym, jak został oskarżony o brutalne zamordowanie siostrzeńca członka yakuzy.
Ikona NetflixNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą przesyłania strumieniowego premium, z ponad 200 milionami subskrybentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych.


Miami Vice (seria)

Don Johnson i Philip Michael Thomas strzelają z broni w Miami Vice – występy jak tokio viceWyraźnie zapożyczając swój tytuł z klasyka lat 80., Miami Vice z pewnością należy do programów takich jak Tokyo Vice, choćby jako tradycyjny wybór. Twórca Miami Vice, Michael Mann, jest producentem wykonawczym Tokyo Vice i wyreżyserował premierowy odcinek. Dramat NBC opowiada o gliniarzach Vice Crocketta i Tubbsa w ich charakterystycznych garderobach z lat 80., którzy walczą przede wszystkim z boomem kokainowym lat 80. w Miami.


Miami Vice (2006)

Miami VicePowrót Michale’a Manna do Miami Vice z własnym remake’iem filmu z 2006 roku pozwolił mu pobawić się swoim stylem wizualnym, bardziej zbliżając go do serialu HBO Max. Jako film taki jak Tokyo Vice, ma znacznie więcej wspólnego z nowym serialem niż oryginalna seria NBC. Film śledzi Crocketta i Tubbsa we współczesnym Miami. Późne etapy wojny z narkotykami dodają ciemniejszej krawędzi do założenia, a Mann absolutnie błyszczy.
Joe Shishido, otoczony przez kobiety w bieliźnie, celujący z broni w Branded to Kill – filmy takie jak tokio viceIstnieje wiele filmów o yakuzie, z których wiele zdobywa miejsce wśród filmów takich jak Tokyo Vice. Jednym z najlepszych, bez dwóch zdań, jest Branded to Kill. W tym klasycznym filmie kryminalnym kultowego autora Seijuna Suzukiego japoński zabójca kontraktowy spartaczy. Teraz ma na tropie kolejnego zabójcę.
Kryterium Logo kanałuThe Criterion ChannelDla prawdziwych fanów kinaCriterion Channel oferuje mnóstwo starszych i nowszych filmów artystycznych z całego świata dla prawdziwych fanów kina.


Prawdziwy detektyw

Matthew McConaughey i Woody Harrelson w True Detective – pokazy jak tokijski występekSerial taki jak Tokyo Vice w tonie bardziej niż treści, ściśle mówiąc, True Detective to seria antologii, w której detektywi rozwiązują zbrodnie grizzly. Seria słynie z dużych skoków w czasie, pozwalając postaciom zastanowić się, jak radzili sobie (lub niewłaściwie) z perspektywy czasu.
Michael Douglas zapalający papierosa płonącą gotówką, stojący z Andym Garcią w Czarnym Deszczu – filmy jak tokijski występekKolejna historia Amerykanów, którzy dostają lekcję z pierwszej ręki na temat funkcjonowania yakuzy, Black Rain wyreżyserował Ridley Scott, aw rolach głównych Michael Douglas i Andy Garcia. Dwóch nowojorskich gliniarzy aresztuje mordercę, nie wiedząc, że jest członkiem yakuzy. Odkrywają, że eskortują go z powrotem do Japonii, ale wkrótce śledzą go przez Tokio, kiedy ucieka z aresztu na swoim ojczystym terenie.
najważniejszy plus od ImpactParamount PlusParamount Plus zawiera tysiące filmów i programów telewizyjnych z CBS, Showtime i Paramount Pictures. Zawiera również nowe i oryginalne filmy, takie jak The Good Fight, Infinite i inne.


Miasto na wzgórzu

Kevin Bacon i Aldis Hodge w barze w City on a Hill – pokazy jak tokijski występekProkurator okręgowy w Bostonie chce oczyścić miasto z korupcji i przestępczości. Niechętnie łączy siły z brudnym agentem FBI w nadziei, że włamie się do przestępczego podziemia i zaatakuje od środka.
logo pokazuShowtimeShowtime oferuje wspaniałe filmy oraz jedne z najlepszych i najbardziej innowacyjnych oryginalnych programów telewizyjnych, a wszystko to można uzyskać za niską miesięczną opłatę.


Drut

The Wire - pokazuje jak tokio imadłoProgram taki jak Tokyo Vice, w którym traktuje gliniarzy w sprawie narkotyków, The Wire to jeden z najbardziej chwalonych przez krytyków seriali prestiżowego boomu telewizyjnego. Dramat HBO patrzy na handel narkotykami w Baltimore z różnych punktów obserwacyjnych, oferując perspektywy, między innymi, gliniarzy, dilerów, dystrybutorów, polityków i pracowników doków.


Wszystkie stare noże (2022)

Chris Pine i Thandiwe Newton w All the Old Knives – najlepsze nowe filmy streamingoweWeteran CIA ma za zadanie zbadać swój własny zespół, gdy na jaw wychodzą nowe informacje dotyczące starej sprawy. Czy wśród jego dawnych towarzyszy mógł być kret? Oryginalny film Amazon Prime Video zawiera dynamitowe występy, ponieważ w tym wolno wrzącym thrillerze testowane są stare sojusze i romanse.
Główne logo wideoAmazon Prime VideoAmazon Prime Video oferuje dostęp do tysięcy filmów i programów telewizyjnych do przesyłania strumieniowego. Obejmuje to świetne oryginalne programy i filmy, takie jak The Boys i The Tomorrow War. Możesz także zarejestrować się w innych usługach premium w Amazon Prime Video.


Oto nasz wybór najlepszych filmów i programów, takich jak Tokyo Vice, które możesz teraz streamować. Co będziesz oglądać przed drugim sezonem Tokyo Vice w HBO Max? Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android