Filmy i programy takie jak Severance w Apple TV Plus

Filmy i programy takie jak Severance w Apple TV Plus

Zerwanie Apple TV Plus było wielkim hitem dla streamera. Trippy, satyryczny serial science-fiction spotkał się z niemal powszechnym uznaniem, w tym ze strony autora Stephena Kinga, który nazwano to „najbardziej zakręcona, najfajniejsza, najbardziej obejmująca limitowane serie wiosny”. Tak więc, jeśli jesteś również fanem, być może szukasz filmów lub programów, takich jak Severance, do obejrzenia w następnej kolejności?
Wymeldować się: Jak Apple TV Plus stał się mocnym strumieniem transmisji strumieniowej W Severance pracownicy firmy biotechnologicznej biorą udział w procedurze „odprawy”. Polega na oddzieleniu wspomnień z pracy od wspomnień z domu czy wypoczynku. Procedura ma na celu poprawę obu — cóż, teoretycznie. W rzeczywistości jeden pracownik zaczyna zagłębiać się w inwazyjną procedurę i jej wyniki, odkrywając w tym procesie ogromny spisek. Przeczytaj listę filmów i programów, takich jak Severance, czy to w ich leczeniu pamięci, technologii, etyki w miejscu pracy, czy po prostu zwykłe dziwaczne spiski, tajemnice i relacje międzyludzkie. A jeśli jeszcze nie oglądałeś Severance, możesz kliknąć poniższy link, aby to sprawdzić.
Apple TV plus logo 1Apple TV PlusApple TV Plus szybko stał się głównym graczem w grze strumieniowej od czasu jej premiery w 2019 roku. Jego lista oryginalnych programów obejmuje programy takie jak Ted Lasso, The Morning Show, Foundation i For All Mankind, a także filmy takie jak The Banker, Chart i Palmer.


Najlepsze filmy i programy, takie jak Severance


Programy takie jak Zerwanie

Czarne lustro

Miley Cyrus w Black Mirror – najlepsze brytyjskie programy na netflixieBlack Mirror to prawdopodobnie pierwszy tytuł, który przychodzi na myśl, szukając programów takich jak Severance. Seria antologii oferuje samodzielne dramaty skoncentrowane na obawach związanych z technologią i naszym nadmiernym poleganiem na narzędziach, które również mogą nam zaszkodzić. Przeróbka The Twilight Zone na XXI wiek, Black Mirror oferuje scenariusze takie jak centralny pejzaż Severance. w którym nowa procedura jest wykorzystywana do niecnych celów w miejscu pracy.
Ikona NetflixNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą przesyłania strumieniowego premium, z ponad 200 milionami subskrybentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych.

Twórcy

Twórcy Najlepsze programy science fiction HuluOd reżysera Ex Machina i Annihilation, Alexa Garlanda, Devs to historia inżyniera oprogramowania, który idzie do pracy dla firmy technologicznej w Dolinie Krzemowej. Ma nadzieję dowiedzieć się więcej o śmierci swojego chłopaka, wątpiąc w oficjalne orzeczenie, że zginął w wyniku samobójstwa. Uważa, że ​​jego pracodawca miał z tym coś wspólnego i wkrótce pogrąża się w spisku z udziałem tajemniczego dyrektora generalnego. Program taki jak Severance, Devs bada ciemniejsze strony wielkich korporacji i ich traktowanie pracowników.
Logo HuluHuluHulu oferuje nie tylko tysiące filmów i programów telewizyjnych do strumieniowego przesyłania, ale także oryginalne programy i filmy, takie jak Opowieść podręcznej. Możesz uaktualnić do Hulu Plus Live TV, aby otrzymywać kanały na żywo, w tym stacje lokalne.

Powrót

Julia Roberts siedzi przy biurku w Homecoming – programy jak archiwum 81Powrót do domu przedstawia utratę pamięci jako narzędzie przymusu w niepokojący i przekonujący sposób. Oparta na hitowym podcastie Gimlet Media, oryginalna seria Amazon śledzi pracownika socjalnego, który wcześniej pracował z weteranami i pomógł im ponownie zintegrować się ze społeczeństwem po walce. Teraz nie pamięta żadnej swojej pracy i zdaje sobie sprawę, że mogła być wplątana w szokujący spisek.
Główne logo wideoAmazon Prime VideoAmazon Prime Video oferuje dostęp do tysięcy filmów i programów telewizyjnych do przesyłania strumieniowego. Obejmuje to świetne oryginalne programy i filmy, takie jak The Boys i The Tomorrow War. Możesz także zarejestrować się w innych usługach premium w Amazon Prime Video.

Wgrywać

Rodzina zbiera się wokół konsoli do gier w Prześlij – pokazy takie jak odprawaEgzystencjalna komedia sci-fi twórcy The Office, Upload, opowiadająca o człowieku, którego świadomość zostaje po jego śmierci przeniesiona do doskonałego życia pozagrobowego. Problem w tym, że nawet po śmierci wciąż musi radzić sobie z żywymi.

Maniak

ManiakJeden z najlepszych programów, takich jak Severance, i do tego niedoceniony, Maniac to oryginalny Netflix, którego warto szukać. Miniserial śledzi dwoje nieznajomych, którzy łączą się podczas udziału w eksperymencie firmy farmaceutycznej, który obiecuje zwiększyć ich szczęście. Sprawy nie idą zgodnie z planem, a oboje pracują razem, aby dowiedzieć się, jak to zrobić z nienaruszonym zdrowiem psychicznym.

Świat Zachodu

Edgar Wright nosi urządzenie do skanowania mózgu w Westworld – pokazuje jak zerwaniePodobnie jak pracownicy w Severance, pracownicy z Westworld mają zepsute wspomnienia. To dlatego, że są robotami pracującymi w parku rozrywki, aby zapewnić gościom doskonałe wrażenia z ich marzeń na Starym Zachodzie. Po zakończeniu zaręczyn ich wspomnienia mogą zostać zresetowane i gotowe na przyjęcie kolejnego gościa. Wraz z tym pojawiają się jednak pytania etyczne. Gdy roboty nabierają samoświadomości, przenoszą wspomnienia, ich prawa są uwzględniane i dochodzi do nieustannej walki między robotami a ludźmi.
Logo HBO MaxHBO MaxHBO Max jest Twoim domem dla filmów i programów telewizyjnych Warner Bros, takich jak Władca Pierścieni, superbohaterowie DC Comics i nie tylko. To także miejsce na nowe i oryginalne filmy i programy, które nie są dostępne nigdzie indziej.


Filmy które są podobne do Zerwanie

Wieczne słońce nieskazitelnego umysłu (2004)

Eternal Sunshine of the Spotless Mind jest prawdopodobnie najlepszym rywalem wśród filmów takich jak Severance. Po ciężkim zerwaniu ze swoim chłopakiem Joelem, Clementine przechodzi procedurę mającą na celu wymazanie wszystkich wspomnień ich związku. Kiedy Joel dowiaduje się, robi to samo, ale gdy proces się zaczyna, stara się zachować kilka kluczowych wspomnień. To zagraża wynikowi procedury, ponieważ zaczyna chcieć, aby Clementine wróciła do tego surrealistycznego dramatu romantycznego, który z pewnością jest wart uwagi po Severance.
Duże logo pawiaPeacockNBCUniversal’s usługa przesyłania strumieniowego Peacock oferuje wiele świetnych filmów i programów telewizyjnych, które można przesyłać strumieniowo na żądanie, a także wiadomości na żywo i sport. Co najlepsze, możesz oglądać wiele treści za darmo lub oglądać je wszystkie z płatną subskrypcją już od 4,99 USD miesięcznie.

Całkowite przypomnienie (1990)

Arnold Schwarzenegger przypięty do krzesła w Total Recall - filmy takie jak zerwanieJeden z najbardziej znanych filmów o zmienianiu wspomnień, Total Recall, to klasyka science-fiction kontrowersyjnego reżysera Paula Verhoevena. Co by było, gdyby zamiast jechać na drogie wakacje, można było zapłacić mniejszą opłatę, aby mieć w pamięci zaszczepione miłe wspomnienia? Kiedy znudzony pracownik budowlany Douglas Quaid udaje się na Marsa, aby zasymulować podróż na Marsa, procedura kończy się niepowodzeniem i zdaje sobie sprawę, że całe jego życie to kłamstwo złożone z fałszywych wspomnień. Teraz, uciekając przed ludźmi, którzy sfałszowali jego życie, musi dowiedzieć się, dlaczego go ścigają.

Palm Springs (2020)

Palm Springs najlepsze oryginalne filmy strumieniowePalm Springs nie usuwa wspomnień swoich bohaterów. Zamiast tego sprawia, że ​​wciąż na nowo przeżywają ten sam dzień, samotnie w swojej zdolności pamiętania tego, co już się wydarzyło. Wzorując się na Dniu Świstaka w 1993 roku, podąża za dwójką gości weselnych z Palm Springs, którzy ponownie przeżywają zaślubiny. Powoli nawiązują romans, próbując znaleźć sposób na zakończenie pętli czasu.

Jej (2013)

Joaquin Phoenix w Niej - filmy jak zerwanieHer Spike Jonze to film podobny do Severance, który opowiada o tym, jak żyjemy i korzystamy z technologii, aby poprawić nasze życie – niezależnie od tego, czy w końcu zadziała, czy nie. Po trudnym rozwodzie Theodore coraz bardziej przywiązuje się do systemu operacyjnego, który ma się rozwijać i dostosowywać do jego potrzeb. Gdy jego związek z „Samanthą” pogłębia się, Theodore zakochuje się w sobie, co stawia pytania o zdolność jego oprogramowania do prawdziwej odwzajemnienia.

Homar (2015)

Colin Farrell i Rachel Weisz biegnące przez pole pszenicy w The LobsterPicturehouse Entertainment W niedalekiej przyszłości samotni dorośli muszą spotkać romantycznego partnera w określonym czasie. Jeśli tego nie zrobią, zamieniają się w wybrane przez siebie zwierzęta. Homar podąża za człowiekiem, który najpierw szuka miłości, a następnie łączy siły z innymi samotnikami, próbując zdobyć ich wolność i człowieczeństwo.
logo pokazuShowtimeShowtime oferuje wspaniałe filmy oraz jedne z najlepszych i najbardziej innowacyjnych oryginalnych programów telewizyjnych, a wszystko to można uzyskać za niską miesięczną opłatę.

Być jak John Malkovich (1999)

John Cusack zagląda przez małe drzwi do tunelu w Being John MalkovichKolejna wycieczka Spike’a Jonze, napisana przez Eternal Sunshine of the Spotless Mind scenarzysty Charliego Kaufmana, Being John Malkovich to tripowe spojrzenie na wolną wolę oraz na to, jak działają nasze mózgi i tożsamości. Kiedy lalkarz znajduje tajemnicze wejście do umysłu aktora Johna Malkovicha, zaczyna eksperymentować ze swoją zdolnością do przejmowania cudzych ciał.


To są nasze najlepsze filmy i programy, takie jak Severance, dla fanów szukających więcej. Czy Severance przypomniał Ci jakieś tytuły, których nie znalazłeś na tej liście? Daj nam znać w komentarzach. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android