FBI sezon 6: Data premiery i najnowsze plotki

FBI sezon 6: Data premiery i najnowsze plotki

Fani popularnego serialu FBI od miesięcy czekali na dalszy ciąg historii po strajku scenarzystów z 2023 r., który spowodował opóźnienie 6. sezonu. Jeśli zaliczasz się do nich i chcesz poznać oficjalną datę premiery 6. sezonu FBI oraz wszystkie najnowsze plotki, czytaj dalej, a my Ci pomożemy.

Kiedy wyjdzie 6 sezon FBI?

Pierwszy odcinek 6. sezonu FBI, zatytułowany „All the Rage”, będzie miał premierę 13 lutego 2024 r. w CBS o 20:00 czasu wschodniego. Program został oficjalnie przedłużony na sezon 5 i 6 już w maju 2022 r., ale strajk scenarzysty opóźnił produkcję na większą część 2023 r. CBS udostępni każdy odcinek do transmisji strumieniowej na CBS.com i aplikacji mobilnej CBS następnego dnia są emitowane po raz pierwszy, więc możesz spodziewać się, że pierwszy odcinek 6. sezonu FBI będzie dostępny 14 lutego. Odcinki będą również dostępne do transmisji strumieniowej w Paramount Plus dzień po emisji.

Czego można się spodziewać po szóstym sezonie FBI?

Piąty sezon FBI miał pełen napięcia odcinek, w którym agent specjalny Stuart Scola (John Boyd) zmuszony był wybierać pomiędzy życiem swojej ciężarnej partnerki, agentki Niny Chase (Stantel VanSanten), a ich nienarodzonym dzieckiem. Ostatecznie lekarzom udało się uratować oboje i bezpiecznie urodzić syna Douglasa. Jeśli jednak plotki okażą się prawdziwe, 6. sezon FBI nie będzie tak wyrozumiały. Missy Peregrym, która w serialu gra Maggie Bell, ujawniła, że ​​w pierwszym odcinku jeden z członków ekipy straci „członka rodziny”. Nie oznacza to, że będzie to jeden z głównych bohaterów, ale najwyraźniej będzie to miało duży wpływ na jedną z postaci i sposób, w jaki radzą sobie z tragedią. Kolejną nową fabułą drażnioną przez obsadę jest nowy romantyczny związek Omara Adoma „OA” Zidana ( Zeeko Zaki). Nie wiemy jeszcze na ten temat zbyt wiele, ale jest mało prawdopodobne, aby miało to duży wpływ na pracę agentów. Należy zauważyć, że 6 sezon FBI będzie liczył tylko 10–13 odcinków, w przeciwieństwie do sezonu 5, który miał 23 odcinki. Jest to niefortunny efekt uboczny opóźnienia produkcji spowodowanego strajkiem scenarzysty, więc jeśli chcesz zobaczyć więcej, miej nadzieję, że serial zostanie przedłużony na sezon 7.

Obsada 6 sezonu FBI

Wszyscy główni członkowie obsady powrócą w 6. sezonie FBI. Nie zawsze tak było, ponieważ w przeszłości miały miejsce pewne poważne zmiany. Oto lista wszystkich głównych bohaterów powracających w sezonie 6: Missy Peregrym jako agentka specjalna FBI Maggie Bell. Zeeko Zaki jako agent specjalny FBI Omar Adom „OA” Zidan. Katherine Renee Kane jako agentka specjalna FBI Tiffany Wallace. John Boyd jako agent specjalny FBI Stuart Scola. Alana de la Garza jako agentka specjalna (SAC) Isobel Castille. Jeremy Sisto jako zastępca dowódcy agenta specjalnego FBI (ASAC) Jubal Valentine. Jeden z drugorzędnych członków obsady nie będzie odgrywał większej roli w 6. sezonie FBI i jest to Nina Chase (Shantel VanSanten). Jej postać jest przenoszona z FBI do FBI: Most Wanted, gdzie będzie odgrywać znacznie ważniejszą rolę. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że właśnie urodziła dziecko z chorobą zwyrodnieniową stawów, z pewnością pojawi się w co najmniej kilku odcinkach.

Gdzie oglądać FBI sezon 6

Możesz oglądać 6. sezon FBI na żywo na swoim lokalnym kanale CBS lub transmitować go następnego dnia na CBS.com, aplikacji mobilnej CBS lub Paramount Plus. Jeśli nadal chcesz nadrobić zaległości, wszystkie poprzednie sezony są również dostępne w Paramount Plus. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android