Facebook: Usuń komentarze (Android, iOS, komputer stacjonarny)

Facebook: Usuń komentarze (Android, iOS, komputer stacjonarny)

Każdy, kto pisze nieco nieprzemyślane komentarze na Facebooku lub otrzymuje pod swoimi postami negatywne treści od innych użytkowników, może je łatwo usunąć.

Nie możesz usunąć wiadomości innej osoby pod postem spoza Twojej osi czasu. Istnieje wyjątek, jeśli jesteś operatorem strony. Tutaj możesz skorzystać ze swoich „praw domowych”, a także usunąć irytujące komentarze innych osób. Wtedy możesz nie tylko usunąć własne komentarze, ale także całkowicie je usunąć lub po prostu ukryć. W ten sposób ten wkład użytkownika pozostaje widoczny dla autora i przyjaciół, ale nie dla innych odwiedzających stronę na Facebooku.

Usuń komentarze na Facebooku

Oczywiście możesz również usunąć własne posty, jeśli zmieniłeś zdanie po przesłaniu. Masz również możliwość utrzymania własnej kroniki w czystości. Możesz także usuwać komentarze dodane przez siebie i inne osoby pod własnymi postami, zdjęciami i komunikatami o statusie.

Tak to działa w aplikacji na telefon komórkowy:

otwiera odpowiedni post z komentarzemdo usunięcia. Przytrzymaj trzymaj kciuki za komentarz wciśnięte. Pojawi się nowe menu kontekstowe. Tutaj możesz wybrać “Gasić” wybierać. Wiadomość pod postem zostanie teraz usunięta. Jeśli usuniesz komentarze innych osób pod swoim postem, możesz użyć odpowiedniego użytkownika zablokuj to również dla swojej witryny. Zapobiegnie to dalszym, nieodpowiednim komentarzom.
facebook-comments-delete-2Źródło obrazu: GIGA

Oczywiście możesz również usuwać komentarze w widoku pulpitu Facebooka:

Sterowanie z Najedź myszką na komentarz.Naciska trzy punkty w prawo obok posta. Teraz możesz edytować komentarz gasić. Alternatywnie możesz go po prostu „ukryć”. Wtedy nadal będziesz mógł zobaczyć komentarz, ale będzie on ukryty przed innymi użytkownikami.Tutaj masz również możliwość zgłoszenia komentarza do Facebooka, jeśli narusza on wytyczne dotyczące użytkowania.

Więcej wskazówek na Facebooku:

komentarze-na-facebooku-usuńŹródło obrazu: GIGA

Jeśli komentarz nie znajduje się pod Twoim własnym postem, możesz go zgłosić tylko na Facebooku.

Jak edytować komentarz

Możesz nie tylko całkowicie usunąć własne komentarze, ale także łatwo je edytować:

Najedź kursorem na komentarz i kliknij trzy punkty.Pojawia się ikona pióra z dodatkiem „Edytować„. Kliknij pióro.Obrobiony komentarz.Naciśnij Przycisk ENTERaby zapisać poprawiony komentarz.

Edytuj swoje komentarze na smartfonie przez przycisnął dłużej palec do słupka trzymać.

Podobnie jak w przypadku wszystkich działań w Internecie, tak samo jest z komentarzami na Facebooku: „Najpierw pomyśl, potem pisz!”. Nie daj się skusić dyskusjom pod postami do gorących wypowiedzi, których możesz wkrótce żałować. Szczególnie w przypadku obelg i innych wypowiedzi o charakterze przestępczym użytkownicy Facebooka lubią korzystać z funkcji zrzutu ekranu, aby uzyskać dowód na to stwierdzenie. Usunięcie komentarza zwykle już nie pomaga w takich przypadkach.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android