Dzisiaj w telewizji: według gwiazdy „The Walking Dead” plan tego horroru był nawiedzony

Dzisiaj w telewizji: według gwiazdy „The Walking Dead” plan tego horroru był nawiedzony

Ci, którzy igrają z siłami ciemności, powinni być ostrożni! Podczas kręcenia tego horroru Jeffrey Dean Morgan był świadkiem naprawdę tajemniczych wydarzeń.

Języki Niemiecki

Platformy: Android

Tu jest nawiedzony! Igranie z obezwładniającymi demonami i duchami pośredniego świata to coś więcej niż tylko fantazja dla niektórych hollywoodzkich projektów. Podczas gdy efekty specjalne wywołują gęsią skórkę przed kamerą, w niektórych przypadkach za kamerą działają niewytłumaczalne siły. Podczas kręcenia horroru „Possession – The Dark Inside You” główny aktor Jeffrey Dean Morgan („The Walking Dead”) relacjonował niezwykłe momenty, które miały miejsce w tle. Żarówki eksplodowały podczas niektórych scen, a magazyn rekwizytów spłonął doszczętnie wkrótce po zakończeniu zdjęć, powiedział IMDb podczas trasy promocyjnej filmu w The Late Late Show z Craigiem Fergusonem.

Przypadek czy prawdziwy horror? Można to doskonale omówić. Jakie to straszne „Opętanie – ciemność w tobie” naprawdę jest, możesz dziś wieczorem w poniedziałek, 22 maja 2023 o 22:40 na Sixx Widzieć. Brak czasu? Alternatywnie możesz przesyłać strumieniowo demoniczną pracę w ramach subskrypcji Amazon Prime Video Channel MOVIECULT.

Świetny efekt uboczny: horrory nie tylko cię przerażają, ale także wyszczuplają. W naszym filmie możesz dowiedzieć się, jak duże wstrząsy wpływają pozytywnie na spalanie kalorii i organizm.

„Opętanie – Ciemność w Tobie”: Oto, co Cię czeka

Rozdarta między matką Stephanie (Kyra Sedgwick) a ojcem Clyde’em (Jeffrey Dean Morgan), mała Em (Natasha Calls) próbuje cieszyć się swoim dzieciństwem. Szczególnie ojciec Clyde jest zmartwiony i stara się sprostać swojej roli kochającego rodzica z niespodziankami i spełnionymi życzeniami. Podczas wycieczki na pchli targ Em znajduje dziwne drewniane pudełko, którego desperacko pragnie. Chociaż pudełka nie można otworzyć i ani ojciec, ani córka nie wiedzą, co jest w środku, Clyde kupuje antyk. Prawdziwy błąd: ponieważ kiedy Em udaje się zajrzeć do pudełka, uwalnia starożytnego ducha zmarłych, który przejmuje ją w posiadanie.

„Opętanie – Ciemność w Tobie”: Zło czai się wszędzie

Relacje Jeffreya Deana Morgana o niewytłumaczalnych wydarzeniach nie wydają się być odosobnione. Tragiczne i tajemnicze incydenty zdarzały się w przeszłości na planach, nadając końcowym filmom mroczną aurę. Tragedia może być znana z kręcenia „Kruka” w 1994 roku: aktor Brandon Lee zginął od kuli, a pozostali członkowie ekipy odnieśli poważne obrażenia. Jego komentarze, że jego rodzina jest przeklęta, a śmierć to tylko kwestia czasu, wywołują dreszcze na plecach.

Początek serii horrorów „Insidious” również oferuje dzikie spekulacje, jeśli można wierzyć doniesieniom załogi. Zabawne odgłosy, negatywna energia i mroczny nastrój były wszechobecne podczas sesji. Lista innych przeklętych projektów ScreenRanta dowodzi, że takie przypadki nie są rzadkością. Idealny nastrój na wieczór pełen gęsiej skórki.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android