Dzień singli w Rebuy: Samsung Galaxy S22 Ultra obecnie jeszcze tańszy

Dzień singli w Rebuy: Samsung Galaxy S22 Ultra obecnie jeszcze tańszy

Galaxy S22 Ultra to jeden z topowych smartfonów Samsunga. Dzięki Rebuy otrzymujesz telefon komórkowy w bardziej niż uczciwej cenie. Ponadto możesz nie tylko zaoszczędzić więcej pieniędzy w Dzień Singla, ale także dzięki używanej technologii.

Aktualizacja z 11.11.2022: W sam raz na Dzień Singla możesz na Odkup zaoszczędź jeszcze więcej. Sprzedawca towarów używanych daje Ci, gdy kupujesz produkt z sektora technologii i mediów do 15 procent rabatu. Odpowiedni kod zostanie wyświetlony pod wyświetlaną ceną. Po prostu skopiuj to i wklej w ostatnim kroku procesu zamawiania.

Wysokiej klasy smartfon Samsunga za mniej niż 800 euro

Dzięki Rebuy możesz dużo zaoszczędzić na sprawdzonej używanej technologii, a obecnie na wysokiej wydajności Samsung Galaxy S22 Ultra strajk. Podczas gdy sugerowana cena detaliczna producenta wynosi 1249 euro, otrzymujesz smartfon z wyższej półki w Rebuy ze zniżką na Dzień Singla za 796 euro plus koszty wysyłki (patrz oferta w Rebuy). Czyli ponad 450 euro poniżej ceny producenta i 160 euro poniżej aktualnej ceny detalicznej (patrz idealo).

Z Rebuy możesz nawet zaoszczędź dwa razy: Jeśli chcesz pozbyć się starego telefonu komórkowego, możesz go również sprzedać za pośrednictwem sprzedawcy towarów używanych. W zakładce „Sprzedaj” wystarczy wybrać żądany smartfon i odpowiedzieć na pytania dotyczące produktu (oczywiście tak szczerze, jak to możliwe). Przykład: Otrzymasz 470 euro za Samsung Galaxy S21 Ultra w idealnym stanie z dołączonym kablem ładującym USB-C. Więc musisz dla swojego (tak dobrego jak) nowego Galaxy S22 Ultra skutecznie tylko 326 euro płacić. I nawet z Galaxy S20 Ultra nadal otrzymujesz 220 euro z powrotem.

W naszym filmie pokazujemy, jak Rebuy sprawdza używaną technologię:

Galaxy S22 Ultra pokazuje wielkość

Rebuy opisuje stan topowego smartfona w ofercie jako „jak nowy” – więc nie musisz bać się kupowania używanego. Nasz redaktor Peter przetestował Samsung Galaxy S22 Ultra i podkreślił, że jest to „idealne połączenie Galaxy S21 Ultra i Galaxy Note 20 Ultra”. ten Wyświetlacz o przekątnej 6,8 cala podkreśla, że ​​w każdym razie ulepszony rysik S Pen ma miejsce w obudowie.

Smartfon jest duży nie tylko na zewnątrz, ale także w środku: jasny wyświetlacz AMOLED monitoruje zużycie energii i dostosowuje ją w zależności od użytkowania Częstotliwość odświeżania od 1 do 120 Hz na. Samsung Galaxy S22 Ultra przekonuje również aparatem: choć jest dość podobny do poprzednika, to naprawione zostały takie skazy, jak zoom. Wewnętrzny 8-rdzeniowy procesor Exynos 2200 zapewnia dużą wydajność, która od czasu do czasu może być nieco powolna. Akumulator o pojemności 5000 mAh ma również krótszy oddech niż jego poprzednik, a ładowanie zajmuje nieco ponad godzinę.

Szukasz odpowiedniego smartfona? W naszych przewodnikach przedstawiamy nasze rekomendacje:

GIGA poleca

Porady dotyczące zakupu smartfona w GIGA

Jeśli chodzi o słabości, to wysoka cena producenta smartfona wciąż wydaje się nieuzasadniona. Dlatego i ze względu na ogólnie wysokie obecnie koszty utrzymania, naprawdę warto przyjrzeć się Rebuy and Co. podczas dokonywania nowych zakupów. ten zastosowana technologia jest dokładnie sprawdzana, korzystasz z gwarancji i masz osobę kontaktową w razie problemów. A co najlepsze: możesz nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także zasoby, a tym samym wnieść trwały wkład.

Główne specyfikacje Galaxy S22 Ultra

Wyświetlacz 6,8 cala z systemem operacyjnym 120 Hz i SoC One UI 4.1 (Android 12) z procesorem Exynos 2200 Pamięć 8 GB RAM, 128 GB ROM

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android