Duży pakiet Xiaomi w MediaMarkt: Topowy smartfon z taryfą 25 GB tańszy niż bez

Duży pakiet Xiaomi w MediaMarkt: Topowy smartfon z taryfą 25 GB tańszy niż bez

Szukasz zupełnie nowego smartfona z umową na 5G? W takim razie MediaMarkt ma coś dla Ciebie. Za jedyne 32,99 euro miesięcznie można dostać Xiaomi 13, wyposażony w 25 GB wolumenu danych i ryczałtową stawkę dla wszystkich sieci oraz SMS-ów w sieci o2. Jest też cenny dodatek. Pokażemy Ci, dlaczego warto go zdobyć.

MediaMarkt: Xiaomi 13 z taryfą 25 GB i przydatnym bonusem z zyskiem

Sklep z urządzeniami AGD obecnie to ma Xiaomi13 z taryfą „Mobile M”. o2-Network jest w ofercie wyjątkowo tanio (patrz na MediaMarkt). Otrzymujesz aktualnie najlepszy smartfon ze zryczałtowaną stawką za korzystanie z wszystkich sieci i SMS-y 25 GB Ilość danych tylko dla 32,99 euro miesięcznie. Za dodatkową opłatę, cenę połączenia i wysyłkę doliczana jest jednorazowa opłata w wysokości 54,89 euro. Poza tym jest to Xiaomi Buds 4 Pro za darmo co więcej, jeśli zabierzesz ze sobą swój numer telefonu, będzie to kuszące Bonus w wysokości aż 200 euro. Absolutnie najlepsza oferta, o czym świadczy poniższa faktura.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Allnet i SMS-y, stawka ryczałtowa
Limit danych 25 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Roaming UE z płatnością ratalną przez 24 miesiące Minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych wzrasta z roku na rok 5 GB jakiś
Bonus za zmianę numeru 200 euro przy zabraniu ze sobą numeru telefonu
Xiaomi Buds 4 Pro o wartości 130 euro za darmo

Xiaomi 13 z umową: dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
32,99 Euro

Dodatkowa opłata (jednorazowo, na początek umowy) 99,95 euro

Opłata za połączenie (jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) bezpłatnie

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczane koszty miesięczne i jednorazowe)
931,70 Euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 699,99 euro (telefon komórkowy) + 129,90 euro (pąki)

Premia
jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu, 200 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowity koszt pomniejszony o wartości urządzenia i bonusy) -98,19 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
-4,09 Euro

Do oferty w MediaMarkt

The Xiaomi 13 z 256 GB Według porównania cen Idealo kosztuje obecnie co najmniej 700 euro. Pąki kosztują 130 euro. Jeśli odejmiemy te wartości oraz premię 200 euro za przenośność numeru telefonu od całkowitych kosztów, stanie się jasne, że nie tylko otrzymamy bardzo potężną taryfę za darmo, ale również zysk w wysokości prawie 100 euro móc.

Anuluj taryfę w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy, dopiero wtedy zapłacona zostanie niska cena. Ale nie martwcie się, jeśli zapomnicie, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Xiaomi 13: Co potrafi kompaktowy chiński telefon komórkowy?

Z jego 6,4 cala-Wyświetlacz AMOLED, który szybko robi zdjęcia 120 Hz powtarzany i przy rozdzielczości 2400 × 1080 pikseli Xiaomi 13 z pewnością można określić jako kompaktowy smartfon z Androidem. Ma solidną obudowę ze szkła Gorilla Glass i czytnik linii papilarnych w wyświetlaczu. Z Główny aparat o rozdzielczości 50 megapikseli Z tyłu można nagrywać filmy 8K. Na pokładzie znajduje się także ultraszerokokątny aparat 12 MP, teleobiektyw 10 MP z 3-krotnym zoomem optycznym i przedni aparat 32 MP. Wnętrze również robi wrażenie: jako procesor zastosowano Snapdragon 8 Gen 2, otoczony przez 8 GB RAM-u I 256 GB pamięć wewnętrzna.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android