Dom Letni, sezon 8: Data premiery, obsada i najnowsze plotki

Dom Letni, sezon 8: Data premiery, obsada i najnowsze plotki

Dom letni Bravo powróci z ósmym sezonem w przyszłym miesiącu. Od swojego powstania w 2017 roku Summer House skupia się wokół kręgu przyjaciół dzielących okres pomiędzy Dniem Pamięci a Świętem Pracy w bajecznym domu na plaży w Hamptons. Przewiduj sezon pełen dramatów, ze szczególnym uwzględnieniem następstw Lindsay Rozwiązanie zaręczyn Hubbarda i Carla Radke. Oto obszerny przegląd tego, czego można się spodziewać w nadchodzącym sezonie.

Kiedy wyjdzie 8 sezon Summer House

domek letniskowy 3
Bravo ujawniło datę premiery 8. sezonu Summer House na 11 stycznia. Premiera nadchodzącego sezonu zaplanowana jest na 22 lutego, zgodnie z tradycją rozpoczynania serialu wcześniej w tym roku.

Obsada 8. sezonu Summer House

W 8. sezonie Summer House powrócą znane twarze, w tym Amanda Batula, Kyle Cooke, Lindsay Hubbard, Carl Radke, Paige DeSorbo, Ciara Miller, Danielle Olivera i Gabby Prescod. Do obsady jako nowi przyjaciele na nadchodzący sezon dołączają Jesse Solomon i West Wilson.

Czego można się spodziewać po 8. sezonie Summer House

domek letniskowy 2
Według oficjalnego oświadczenia obsada Summer House przygotowuje się do „nowego startu” w 8. sezonie. Nadchodzący sezon zapowiada beztroskie letnie doświadczenia, podczas których niektóre relacje rozkwitają, a inne niespodziewanie stają przed poważnymi wyzwaniami, co prowadzi do większej liczby złamań niż ktokolwiek inny. oczekiwany. Oto, czego się spodziewać:

Intensywny opad

Przewiduj następstwa gorącego konfliktu pomiędzy Lindsay i Danielle z poprzedniego sezonu. Pomimo zauważonych zdjęć pojednawczych, prawdziwy stan ich przyjaźni pozostaje niejasny. Sezon 8 obiecuje zagłębić się w zawiłości ich związku i ujawnić, czy naprawdę wszystko naprawili, czy też napięcie nadal utrzymuje się.

Kolejka górska w związku

Przygotuj się na dogłębną analizę szokującego rozstania Lindsay i Carla w sierpniu 2023 r. Widzowie mogą spodziewać się emocjonalnych skutków ich separacji i uzyskania wglądu w dynamikę, która doprowadziła do tego nieoczekiwanego zwrotu w ich związku.

Wybryki na imprezach kostiumowych

Przygotuj się na powrót legendarnych balów przebierańców. Rzut okiem na Kyle'a i Carla próbujących wykonać wyczyn kaskaderski przy basenie, obejmujący jazdę na rowerze i wątpliwe wybory modowe. Przygotuj się na chwile śmiechu, zaskoczenia i charakterystycznego chaosu, który towarzyszy niekonwencjonalnym zgromadzeniom obsady.

Niefiltrowany chaos

Choć nadchodzący sezon może nie przekroczyć legendarnego skandynawskiego poziomu dramatyzmu, fani mogą być pewni, że imprezowicze z Hamptons powrócą z pełną mocą. Spodziewaj się wspaniałego bałaganu splątanych relacji, nieoczekiwanych zwrotów akcji i chaosu, który zjednał sobie Summer House jego oddaną rzeszę fanów.

Rollercoaster emocji

W miarę rozwoju 8. sezonu Summer House przygotujcie się na kolejkę górską emocji, niefiltrowany dramat i nieprzewidywalne momenty, które sprawiły, że serial trzeba obejrzeć. Nadchodzący sezon obiecuje zapewnić rozrywkę i niespodzianki, które fani pokochali, dzięki czemu Hamptons po raz kolejny będzie tłem dla niezapomnianych wrażeń z Summer House.

Zwiastun 8 sezonu Summer House

Zwiastun 8. sezonu Summer House został ujawniony, a data premiery miała miejsce 11 stycznia. Zapowiedź pokazuje, że Carl i Lindsay prowadzą poważną rozmowę, a Carl wyraża niezadowolenie i kwestionuje ich szczęście. Sugeruje znaczenie dynamiki władzy w związku i oskarża Lindsay o odgrywanie roli ofiary, ukazując napięcie w ich zaręczynach. Zwiastun wskazuje również na rozdroże dla Kyle'a i Amandy, podkreślając, że Amanda zdaje sobie sprawę, że jej opinie nie są traktowane poważnie. Pojawienie się nowicjusza Jessego dodaje kolejną warstwę napięcia, ponieważ intensywnie flirtuje z Paige podczas pierwszych weekendów, powodując dyskomfort wśród współlokatorów. Chociaż rozwijają się różne historie, sezon wydaje się znacznie obracać się wokół burzliwej relacji między Carlem i Lindsay, punkt centralny, który obiecuje wzmożone emocje i konflikty.

Gdzie oglądać Summer House sezon 8

domek letniskowy 4
Grupa wraca do swojego wakacyjnego domu w Montauk od czwartku, 22 lutego, a emisja odbywa się o 21:00 czasu wschodniego/czasu polskiego w Bravo. Dodatkowo nowe odcinki będą dostępne do transmisji strumieniowej w serwisie Peacock następnego dnia. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android