DJI Avata to zabawny hybrydowy dron wyścigowy

DJI Avata to zabawny hybrydowy dron wyścigowy

Fani Jonathana Feista / Android AuthorityDrone czekają na ucztę wraz z wprowadzeniem DJI Avata, kompaktowego quadkoptera zaprojektowanego z myślą o grach FPV. Jako następca DJI FPV, piloci mogą cieszyć się zabawnymi metodami sterowania nowym dronem i wybierać z zestawu gogli FPV. Jako pierwszy dla DJI, Avata ma wbudowane osłony śmigieł. To sprawia, że ​​dron jest trochę bezpieczniejszy w przypadku delikatnych lotów, ale może być również wymagany, gdy nabierasz pewności siebie podczas latania przez drzewa i zbliżania się do innych przeszkód.

Przegląd DJI Avata

Dno DJI AvataJonathan Feist / Android Authority DJI Avata został zaprojektowany z myślą o doświadczeniu FPV. Oznacza to, że z przodu jest tylko jednoosiowy gimbal, ale ta strzelanka 4K udostępnia wideo bezpośrednio z powrotem do zestawu słuchawkowego. Zanurz się w locie z nowymi goglami DJI FPV 2 lub podłącz również starsze gogle DJI. Doświadczenie FPV staje się jeszcze bardziej ekscytujące, gdy używasz kontrolera ruchu DJI. Dla ludzi, którzy są przyzwyczajeni do pilota w stylu kontrolera gier wideo, trzeba trochę przyzwyczaić się do jednoręcznego kontrolera ruchu i ograniczonego zestawu elementów sterujących lotem. Jednak po wejściu do gogli czuje się bardzo naturalnie. Dron mierzy około ośmiu cali od rogu do rogu i ma około trzech cali wysokości. Nie składa się, dzięki czemu kompaktowy rozmiar jest mile widziany zarówno do transportu, jak i do latania przez ciasne szczeliny.DJI Avata z tyłu bez bateriiJonathan Feist / Android AuthorityPłatowiec jest solidny, ale bardzo szkieletowa konstrukcja. Osłony śmigieł pełnią podwójną rolę podwozia, kamera i śmigła są zamontowane na środkowej płycie, w której znajduje się również kontroler lotu i inne elementy elektroniczne, a akumulator i radia znajdują się w górnej ramie, która działa również jako osłona kamery. To elegancko proste. Podsumowując, DJI Avata nie jest kolejnym najlepszym dronem z kamerą na rynku i nie jest najlepszym kierowcą wyścigowym, ale jest to hybrydowy system, który może żyć w obu światach.

Specyfikacje i funkcje DJI Avata

DJI Avata i bateriaJonathan Feist / Android Authority DJI Avata jest przystosowany do 18 minut czasu lotu na jednym akumulatorze. Protokół połączenia O3 (OcuSync 3) zapewnia solidne połączenie z bliskiej odległości, ale jest również zdolny do lotów na bardzo dalekie odległości. Piloci mogą podłączyć kontroler DJI FPV ze starszego drona DJI FPV lub użyć kontrolera ruchu; nie ma nowego kontrolera tylko dla tego drona. Avata to latająca kamera akcji DJI Z przodu znajduje się kamera o przekątnej 1/1,7 cala. Nagrywa wideo 4K z prędkością do 60 klatek na sekundę i może rejestrować zdjęcia w rozdzielczości 48 MP. Te pliki multimedialne można przechowywać w wewnętrznej pamięci flash o pojemności 16 GB lub na karcie microSD. Ponadto większość gogli może również nagrywać wideo na kartę microSD. Poza tym kamera jest wyposażona w taką samą stabilizację cyfrową RockSteady i HorizonSteady, jak kamery sportowe DJI. Przypuszczamy, że to najłatwiejszy sposób na opisanie tego drona; Avata to latająca kamera akcji DJI. Unikanie przeszkód jest obsługiwane przez typowe czujniki DJI skierowane w dół. Kamera może pomóc w wykrywaniu obiektów przed dronem, ale na pokładzie nie ma żadnych innych czujników, które pomogą uniknąć kolizji powietrznych. Dlatego są osłony śmigieł.Kamera DJI AvataJonathan Feist / Android AuthorityOto kilka wczesnych próbek kamer z DJI Avata. Czekaj na więcej zdjęć, w tym rzeczywiste zdjęcia lotnicze, gdy opublikujemy naszą pełną recenzję.

Cena i dostępność DJI Avata

DJI Avata jest w sprzedaży od dzisiaj, a dostawy spodziewane są pod koniec sierpnia. Dostępnych jest kilka pakietów dla drona, z których każdy oferuje różne kontrolery lub zestawy słuchawkowe. Samodzielny dron DJI Avata za 629 USD Zestaw DJI Avata Pro-View z DJI Goggles 2 i kontrolerem DJI Motion Controller za 1388 USD Zestaw DJI Avata Fly Smart z goglami DJI FPV V2 i kontrolerem ruchu za 1168 USD Zestaw DJI Fly More z dwoma dodatkowymi bateriami i ładowarką koncentrator za 279

Hybrydowy dron wyścigowy DJI AvataAgile • Łatwy w pilotażu • Zabawne doświadczenie FPV Entuzjaści FPV mogą uznać DJI Avata za zaktualizowany dron DJI FPV. Avata nie jest tak potężny, ale ma te same kontrolery, te same zestawy słuchawkowe FPV i ten sam dreszczyk emocji.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android