Disney+ tanieje: niemieccy klienci muszą czekać dłużej

Disney+ tanieje: niemieccy klienci muszą czekać dłużej

Usługa przesyłania strumieniowego, taka jak Disney+, kosztuje dobre pieniądze. W razie potrzeby cena spadnie, ale niemieccy klienci będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Jest też widoczny haczyk, który trzeba zaakceptować: reklama!

Aktualizacja z 3.07.2022: Tymczasem Disney potwierdził plotki. A Zniżkowy, finansowany z reklam dostęp do Disney+ będzie początkowo oferowany w USA pod koniec 2022 r.. Dzięki temu klienci mogą taniej uzyskiwać treści od dostawcy strumieniowego, ale potem muszą żyć z reklamą. Jednak dostawca nie podał jeszcze konkretnych cen.

Na arenie międzynarodowej i prawdopodobnie także w Niemczech, Disney chciałby następnie wprowadzić model subskrypcji ze zniżką w ciągu następnego roku. Więc musimy poczekaj do 2023 (Co: Businesswire).

Oryginalny artykuł:

Według aktualnego raportu, grupa Myszki Miki rozważa jednak tańszy wariant wersja Disney+ . z reklamami oferta – początkowo w USA (źródło: The Information).

Disney+ taniej z reklamami

Dzięki temu krokowi usługa przesyłania strumieniowego chce się dalej rozwijać, aby ostatecznie móc osiągnąć ambitne cele rozwojowe. Disney+ ma obecnie ponad 130 milionów płacących klientów. Najważniejsze jest to, że oczekuje się, że liczby te podwoją się do 2024 r., przy założeniu od 230 do 260 milionów subskrypcji.

Jeden z ostatnich wielkich hitów Disney+:

Oglądaj Gwiezdne Wojny na Disney+

Oferta finansowana z reklam byłaby oczywiście atrakcyjna dla szerszej, wrażliwej cenowo bazy klientów. Taktyka, z której korzysta już wiele serwisów streamingowych w USA. Na przykład Discovery, NBCUniversal, WarnerMedia i Paramount już wprowadziły porównywalne oferty. Ale o ile Disney+ mógłby być wtedy tańszy?

Możliwa cena i inne ograniczenia

W USA płacisz obecnie 7,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD za abonament roczny (w Niemczech 8,99 lub 89,99 euro). Konkurs Discovery+ i Paramount+ obecnie pobiera 4,99 USD za oferty z reklamami. Według raportu Disney+ mógłby wywołać podobną lub niewielką kwotę. Apple TV+ też jest w tym samym przedziale cenowym, ale serwis streamingowy producenta iPhone’a nie ma reklam. Jednak zakres treści jest nadal bardzo jasny i jest nieco mniejszy w porównaniu do Disney+.

Ale raczej Netflix? W takim razie powinieneś zajrzeć tutaj:

Dobrze wiedzieć: Klienci oferty finansowanej z reklam mogą również zrezygnować z innych funkcji. Konkurencja w USA wyraźnie ogranicza ich usługi. Na przykład musisz się zaangażować Spełnianie niższych rozdzielczości lub brak możliwości pobrania treści na smartfon i tablet. Więc jeśli chcesz oszczędzać, musisz się bez tego obejść. Docelowo takie oferty zapewne służą przede wszystkim przyciąganiu klientów. W perspektywie średnio- i długoterminowej powinni preferować droższą subskrypcję, więc podejrzewamy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android