Czym są osobiste mapy popularności na Strava?

Czym są osobiste mapy popularności na Strava?

Śledzenie kondycji jest bardziej popularne niż kiedykolwiek wśród sportowców na całym świecie, którzy rejestrują aktywność. Mapy popularności Strava skupiają się na tym krzyżowym pokryciu terenu, oświetlając najpopularniejsze trasy i szlaki na świecie. Dowiedz się więcej o interaktywnych narzędziach Strava i dowiedz się, jak zobaczyć swoją osobistą mapę popularności dzięki członkostwu Strava.
Czytaj więcej: Wszystko, co musisz wiedzieć o Stravie

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby wyświetlić swoją osobistą mapę popularności na Strava, otwórz plik Menu pulpitu nawigacyjnego na stronie Stravy i wybierz Mapy cieplne. Pamiętaj, że musisz być płatnym subskrybentem, aby zobaczyć swoją osobistą mapę popularności.


PRZEJDŹ DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Co to jest mapa popularności Strava?

Kaitlyn Cimino / Android AuthorityStrava oferuje użytkownikom wyjątkową (i naprawdę przyciągającą wzrok) wizualną reprezentację treningu indywidualnego i zbiorowego. Wykorzystując „ciepło” do reprezentowania aktywności, mapy popularności Strava ilustrują pajęczynę biegów, przejażdżek i nie tylko tysięcy użytkowników na całym świecie. Globalna mapa popularności Strava łączy wszystkie publicznie zarejestrowane treningi Strava na jednej mapie. Może pomóc sportowcom zidentyfikować często używane trasy podczas podróży lub zlokalizować nowe trasy w ich okolicy. Osobiste mapy popularności oferują ten sam pomysł, ale są dostępne wyłącznie dla każdego użytkownika. Twoja osobista mapa popularności będzie przedstawiać wyłącznie Twoją własną aktywność i nie będzie dostępna dla nikogo innego na platformie. Musisz także mieć członkostwo Strava, aby uzyskać dostęp do swojej osobistej mapy popularności.

Jakie są korzyści z używania mapy cieplnej Strava?

Korzyści ze Strava Heatmap są wielorakie. Najbardziej oczywistym zastosowaniem jest wizualizacja Twojej osobistej aktywności. W jednym widoku możesz nakładać różne typy treningów lub filtrować pod kątem określonego rodzaju aktywności. Poniżej znajdują się cztery filtry aktywności, które użytkownicy mogą zastosować zarówno do globalnej, jak i osobistej mapy popularności.

Jeździć: Jazda, Handbike, Wózek inwalidzki, Velomobil, Jazda na rowerze elektrycznym, Jazda na rowerze górskim, Jazda na rowerze szutrowym, Jazda na elektrycznym rowerze górskim, Deskorolka
Biegać: Biegaj, spaceruj, wędruj, wspinaj się po skałach, biegnij szlakiem
Woda: Pływanie, kitesurfing, windsurfing, kajakarstwo, wioślarstwo, wiosłowanie na stojąco, surfing, kajakarstwo, żeglarstwo
Zima: Narciarstwo alpejskie, łyżwiarstwo, narty przełajowe, narty biegowe, snowboard, rakiety śnieżne, sporty zimowe Wyświetlanie aktywności na globalnej mapie popularności może pomóc użytkownikom znaleźć nowe miejsca do ćwiczeń w kraju i za granicą. Znajdź nową ścieżkę biegową w swoim mieście lub zaplanuj wycieczkę w dobre miejsce na narty lub piesze wycieczki. Mapy Strava „świecą” najjaśniej tam, gdzie szlaki i trasy są intensywnie używane, więc łatwo jest na pierwszy rzut oka zidentyfikować popularne regiony. Ponadto mapy popularności Strava są po prostu zabawne. Dzięki mnóstwu dostępnych opcji dostosowywania, w tym kolorów, stylów map i nie tylko, łatwo się zgubić, bawiąc się zarówno wersjami globalnymi, jak i osobistymi. Na przykład sprawdzanie Pokaż teren 3D daje naprawdę wyjątkowy i ciekawy widok na wiele regionów.

Jak zobaczyć swoją osobistą mapę popularności na Strava

Mapa termiczna pulpitu nawigacyjnego Strava
Otworzyć stronie Stravy w preferowanej przeglądarce i zaloguj się. Rozwiń Menu pulpitu nawigacyjnego w lewym górnym rogu i wybierz Mapy cieplne.

Osobista mapa popularności Strava Wszystkie działaniaOsobista mapa popularności Strava. Ramy czasowe

Wybierz grupy sportowe, które chcesz zobaczyć; Wszystkie aktywności, Jeździć, Biegać, Wodalub Zima. Domyślnie mapa pokaże wszystkie aktywności. Określ, które rok aktywność, którą chcesz wyświetlić lub wybrać Cały czas. Kliknij pole obok Uwzględnij prywatne zajęcia, Uwzględnij dojazdylub Szanuj ukryte części działań aby dostosować, jakie dane mają być uwzględnione w mapie ciepła.

Jak uzyskać dostęp do globalnej mapy popularności Strava

Globalna mapa popularności Strava pokazuje aktywność użytkowników na Oahu.Globalna mapa popularności Strava jest dostępna dla wszystkich użytkowników platformy. Dzięki członkostwu Strava możesz zagłębić się w funkcje mapy i powiększyć, aby uzyskać dostęp do widoków ulic. Globalną mapę popularności możesz wyświetlić w preferowanej przeglądarce, odwiedzając stronę Strava.com/heatmap.


Czytaj więcej: Strava próbował mnie namówić na Prehab…

Często zadawane pytania

Czy mogę udostępnić swoją osobistą mapę popularności ze StravaNie ma możliwości wyeksportowania osobistej mapy popularności ze Strava, jednak w razie potrzeby możesz zrobić zrzut ekranu, aby go udostępnić. Dlaczego nie widzę mojej osobistej mapy popularności? Jeśli nie jesteś płatnym subskrybentem, nie będziesz mieć dostępu do swojej osobistej mapy popularności. Jednak nadal możesz przeglądać globalną mapę popularności Strava. Czy mogę uzyskać dostęp do mojej osobistej mapy popularności z aplikacji Strava? Obecnie mapy popularności są dostępne tylko na stronie Strava, a nie za pośrednictwem aplikacji Strava. Czy Strava jest darmowa? Podstawowe konto Strava, które umożliwia użytkownikom śledzenie i udostępnianie treningów, jest bezpłatne. Aby uzyskać więcej funkcji i narzędzi, możesz zapłacić za subskrypcję Strava. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android