Czym jest Twitch Turbo i czym różni się od Twitch Prime?

Czym jest Twitch Turbo i czym różni się od Twitch Prime?

Reklamy mogą być ogromnym problemem podczas oglądania filmów. Jest jeszcze gorzej, gdy próbujesz obejrzeć czyjś strumień i przegapisz kluczowy moment, ponieważ włącza się reklama. Jeśli masz ten problem, pozostaje tylko jedna opcja do zbadania: Twitch Turbo.
CZYTAJ WIĘCEJ: Jak znaleźć (i zmienić) klucz do streamowania na Twitchu?

KRÓTKA ODPOWIEDŹ
Twitch Turbo to usługa subskrypcji premium bez reklam. Jego główną wizytówką jest możliwość oglądania transmisji bez reklam, ponieważ większość innych korzyści można również uzyskać za pośrednictwem Twitch Prime. Kosztuje 8,99 USD miesięcznie i zapewnia dodatkowe korzyści, takie jak oglądanie bez reklam, ekskluzywna odznaka na czacie, rozszerzone miejsce na transmisje itp. Z drugiej strony Twitch Prime to usługa premium uzyskana dzięki połączeniu konta Amazon Prime z kontem Twitch. Twitch Prime ma swoje własne korzyści, takie jak darmowe gry, darmowe łupy, darmowa subskrypcja kanału i nie tylko.


KLUCZOWE SEKCJE

Czym jest Twitch Turbo i jak działa?

Curtis Joe / Android AuthorityTwitch Turbo, dla niewtajemniczonych, to usługa subskrypcji premium oferowana przez platformę transmisji na żywo Twitch. Jest podobny do Spotify Premium i YouTube Premium, gdzie słuchanie i oglądanie bez reklam jest ważnym powodem, dla którego ludzie decydują się na subskrypcję. Ile kosztuje Twitch Turbo? Aby zasubskrybować Twitch Turbo, musisz zapłacić miesięczną opłatę w wysokości 8,99 USD. Wielu często myli Twitch Turbo z Twitch Prime. Aktywacja Twitch Prime na swoim koncie wiąże się z połączeniem konta Amazon Prime z kontem Twitch. Z drugiej strony Twitch Turbo to ekskluzywny program miesięcznej subskrypcji, który jest oferowany przez samego Twitcha. Debiutując w lutym 2013 roku, Twitch Turbo był powszechną opcją zarówno dla streamerów, jak i widzów. Gdy reklamy pojawiają się podczas transmisji, zmniejsza to ogólne wrażenie. Nie oznacza to, że strumień staje się niemożliwy do oglądania, ale oglądanie bez reklam jest znaczącym dobrodziejstwem. Czym Twitch Turbo różni się od Twitch Prime? Twitch Turbo zapewnia oglądanie bez reklam, ekskluzywną odznakę na czacie, rozszerzony zestaw emotek, niestandardowe kolory nazwy użytkownika na czacie i rozszerzone miejsce na transmisje. Twitch Prime zapewnia ci bezpłatną miesięczną subskrypcję kanału, darmowe gry, darmowe łupy w grze, niestandardowe kolory czatu nazwy użytkownika i ekskluzywną odznakę czatu. Prime obejmował również oglądanie bez reklam, ale ten profit został usunięty w 2018 roku, aby dać ludziom powód do subskrybowania Turbo.

Jakie są zalety Twitch Turbo?

Oglądanie bez reklam

Wizytówką Twitch Turbo jest możliwość oglądania transmisji bez reklam.jak wygląda reklama podczas transmisjiCurtis Joe / Android AuthorityReklamy odbierają strumień jako całość, nawet jeśli wiesz, że obsługują streamera. Są rozpraszające, często nieistotne i sprawiają, że chcesz zainstalować jakąś formę blokowania reklam, która faktycznie będzie działać na Twitchu – których, nawiasem mówiąc, jest ich niewiele. Czy streamerzy Twitcha nadal zarabiają, jeśli nie oglądasz reklam? Jeśli omijasz reklamy jako subskrybent Twitch Turbo, nadal wspierasz ich finansowo, nawet jeśli nie widzisz reklam. Najłatwiejszym sposobem na naprawienie reklam jest zakup Twitch Turbo. Możesz oglądać swoje transmisje bez reklam i bez poczucia winy, ponieważ wiesz, że nadal wspierasz streamera.

Odznaka czatu

Abonenci Turbo otrzymują ekskluzywną odznakę. Gdy wysyłasz wiadomości na czacie strumienia, możesz wyświetlić tę ikonę obok swojego imienia i nazwiska, wskazując w ten sposób innym widzom, że jesteś subskrybentem premium.ikona czatu twitch turboCurtis Joe / Android Authority Oto kwestia odznaki. Podczas interakcji z innymi członkami na czacie stopniowo będziesz otrzymywać kolejne odznaki. Nie możesz wyświetlić wszystkich swoich odznak na czacie, więc jeśli chcesz pokazać tę, może być konieczne nadanie jej priorytetu innym.odznaka turboCurtis Joe / Android Authority To bardzo fajna odznaka, którą ludzie dumnie prezentują, ale nie jest to taka, którą ludzie wybierają przez cały czas.

Dodatkowe emotki

więcej emotikonówCurtis Joe / Android AuthoritySubskrybowanie Turbo zapewnia również dodatkowe emotikony. Czy użyjesz ich zamiast niestandardowych emotikonów, które otrzymasz, subskrybując niektórych streamerów? To zależy od Ciebie. Należy zauważyć, że jeśli jesteś członkiem Twitch Prime — co oznacza, że ​​połączyłeś swoje konto Amazon Prime — otrzymasz również te dodatkowe emotikony.

Dostosowywanie koloru nazwy użytkownika czatu

Jako subskrybent Twitch Turbo możesz zmienić kolor swojej tożsamości na czacie. Możesz przejść do ustawień i wybrać dowolny kolor nazwy użytkownika, która pojawia się na czacie.szesnastkowy kod koloruCurtis Joe / Android AuthorityJeśli jesteś członkiem Twitch Prime, również otrzymujesz tę funkcję.

Rozszerzone przechowywanie transmisji

Subskrypcja Turbo umożliwia zapisywanie poprzednich transmisji przez 60 dni zamiast 14 dni. Jako streamer jest to bardzo cenne. Czy możesz podarować Twitch Turbo? Niezupełnie. Możesz podarować subskrypcje kanałów, ale nie subskrypcje Turbo. Możesz jednak kupić karty podarunkowe Twitch innych osób, a oni z kolei mogą użyć karty podarunkowej do subskrybowania. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android