Czy warto subskrybować pakiet Hulu Disney Plus?

Czy warto subskrybować pakiet Hulu Disney Plus?

Gry strumieniowe zmieniły się dramatycznie od pierwszych dni, kiedy Netflix i Hulu rządziły samotnie na szczycie. Obecnie mnóstwo usług przesyłania strumieniowego oferuje dostęp do własnych, ekskluzywnych bibliotek. To staje się drogie, a wielu z nas szuka sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy. Disney, który obsługuje trzy różne usługi przesyłania strumieniowego, stworzył pakiet Disney Bundle, aby nam w tym pomóc. Ale czy pakiet Hulu Disney Plus jest tego wart? Mając dostęp do Disney Plus, Hulu i ESPN Plus, czy w obliczu ostrej konkurencji zyskujesz na wartości? Opisujemy, co oferuje pakiet Hulu Disney Plus, jak można go dostosować i jakie oszczędności naprawdę oferuje. Jeśli jesteś gotowy, aby go wypróbować, możesz zarejestrować się w pakiecie Disney Plus, klikając link poniżej.
Sekcja filmów komediowych Disney Plus Zdjęcie stockowePakiet Disney Plus

Co to w ogóle jest pakiet Disney Plus?

Pakiet Disney Plus jest dość prosty. Disney jest właścicielem trzech streamerów: Disney Plus, Hulu i ESPN Plus. Z kilkoma wyjątkami, ta trójka ma różne biblioteki treści należących do Disneya lub licencjonowanych. Mają też swoje własne cenniki. Tak więc, aby zaoszczędzić pieniądze, jeśli chcesz je połączyć, Disney oferuje kilka opcji łączenia. Ogólnie rzecz biorąc, masz dwie opcje. Możesz połączyć Hulu i Disney Plus lub Hulu, Disney Plus i ESPN Plus. Niestety nie ma możliwości połączenia ESPN tylko z jednym z pozostałych dwóch streamerów. Gdy już wybierzesz, który z tych pakietów chcesz, możesz także zaoszczędzić trochę więcej, wybierając plan z reklamami lub płacąc, aby przejść bez reklam. Zawartość, do której masz dostęp, nie ulegnie zmianie. Po prostu połączysz to, co każda usługa ma do zaoferowania. Nie więcej, nie mniej. Ostatnią opcją jest zarejestrowanie się w Hulu Plus Live TV, która jest usługą transmisji strumieniowej telewizji na żywo, która zapewnia dostęp do tradycyjnych kanałów kablowych bez abonamentu kablowego. Subskrypcja automatycznie zapewnia dostęp do Hulu, Disney Plus i ESPN Plus.

Ile możesz zaoszczędzić dzięki pakietowi Disney Plus?

Kacze opowieści Scrooge McDuckIstnieje kilka sposobów sprawdzenia oszczędności, jakie uzyskasz dzięki pakietowi Hulu Disney Plus. Krótka odpowiedź brzmi: możesz zaoszczędzić nawet 15,98 USD miesięcznie lub nawet 27,98 USD miesięcznie, jeśli przechodzisz na plan z reklamami. To zakłada, że ​​chcesz mieć wszystkie trzy usługi, więc przejdźmy do szczegółów i zobaczmy, co reprezentują te liczby. Po pierwsze, spójrzmy na każdy punkt cenowy. Poniżej znajdziesz opłaty za subskrypcję dla każdej usługi przesyłania strumieniowego należącej do Disneya, w tym pakietów. Należy pamiętać, że nie ma wersji ESPN Plus bez reklam i że nie wszystkie opcje są dostępne z opłatą roczną. Disney Plus (z reklamami) — 7,99 USD miesięcznie Disney Plus (bez reklam) — 10,99 $ miesięcznie lub 109,99 USD rocznie ESPN Plus (z reklamami) — 9,99 USD miesięcznie lub 99,99 $ rocznie Hulu (z reklamami) — 7,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie Hulu (bez reklam) — 14,99 $ miesięcznie Pakiet Disney „Duo Basic” (z reklamami) — 9,99 USD miesięcznie za pakiet Hulu i Disney Plus Disney „Trio Basic” (z reklamami) — 12,99 USD miesięcznie za pakiet Hulu, Disney Plus i ESPN Plus Disney „Trio Premium” (bez reklam) — 19,99 USD miesięcznie dla Hulu, Disney Plus i ESPN Plus Hulu Plus Live TV (z reklamami) — 69,99 USD miesięcznie, w tym Hulu, Disney Plus i ESPN Plus Hulu Plus Live TV (bez reklam) — 82,99 USD miesięcznie, w tym Hulu, Disney Plus i ESPN Plus Krótko mówiąc, jeśli chcesz mieć subskrypcję obejmującą Hulu i Disney Plus, zaoszczędzisz pieniądze dzięki pakietowi. Uzyskanie obu na poziomie reklam kosztowałoby 15,98 USD indywidualnie. W przypadku podstawowego pakietu Duo płacisz 9,99 USD. Nawet Trio Basic jest tańsze, co oznacza, że ​​dorzucisz ESPN Plus, oszczędzając kilka dolarów. Jakkolwiek to zmniejszysz, z łatwością zaoszczędzisz 6 USD miesięcznie z pakietem, jeśli nie więcej. Lub otrzymasz dodatkowe treści przesyłane strumieniowo, nadal ze zniżką.

Czy pakiet Disney Plus Hulu jest wart swojej ceny?

Trudno byłoby udawać, że pakiety Disneya nie są tego warte. Otrzymujesz dostęp do wszystkich tych samych treści, jednocześnie oszczędzając pieniądze. 6 USD miesięcznie może nie wydawać się dużo, ale szybko się sumuje, zwłaszcza jeśli masz inne subskrypcje strumieniowe. Jeśli chcesz tylko jedną z trzech usług, oczywiście nie warto zapisywać się na pakiet, ale dla każdego innego z pewnością można znaleźć oszczędności, wybierając tę ​​​​trasę.

Czy jacyś konkurenci oferują coś podobnego do pakietu Disney Plus?

AMC PlusAMC Networks jest jedyną inną firmą, która oferuje podobny pakiet streamingowy jak Disney. Firma jest właścicielem i operatorem prestiżowych streamerów Sundance Now i horrorów Shudder, z których każdy jest dostępny oddzielnie lub łącznie w ramach AMC Plus. Główna różnica oto, że AMC Plus ma własną, samodzielną bibliotekę, której nie można odizolować tak, jak Shudder i Sundance Now. Innymi słowy, jeśli chcesz tylko AMC Plus bez treści z pozostałych dwóch, nie masz szczęścia. Lub, alternatywnie, otrzymujesz dodatkową zawartość za darmo. Poza tym z pewnością możesz połączyć zawartość w jeden interfejs, korzystając z usług takich jak Plex, Apple TV Channels i Prime Video Channels. Te streamery pozwalają dodawać inne usługi jako „kanały”. To jednak nie jest naprawdę pakiet. Musisz zapłacić za usługi i chociaż możesz otrzymywać okresowe oferty, nie otrzymujesz ceny pakietowej.

Często zadawane pytania

Ile pieniędzy mogę zaoszczędzić dzięki pakietowi Disney? Jeśli łączysz Hulu, Disney Plus i ESPN Plus, możesz zaoszczędzić 12,98 USD miesięcznie dzięki pakietowi „Trio Basic” z reklamami lub 15,98 USD dzięki pakietowi „Trio Basic” bez reklam pakiet premium. Tylko w przypadku Hulu i Disney Plus możesz zaoszczędzić 5,99 USD miesięcznie dzięki pakietowi „Duo Basic” z reklamami. Obecnie nie możesz łączyć Hulu i Disney Plus bez reklam, chyba że dołączysz ESPN Plus. Czy mogę otrzymać pakiet Disney z Hulu Plus Live TV? Tak. Wszystkie subskrypcje Hulu Plus Live TV obejmują dostęp do Hulu, Disney Plus i ESPN Plus. Plan z reklamami kosztuje 69,99 USD miesięcznie, a plan bez reklam kosztuje 82,99 USD miesięcznie. Czy mogę otrzymać Netflix z pakietem Disney Plus? Nie. Pakiety Disney obejmują tylko Hulu, Disney Plus i ESPN Plus. Dlaczego nie mogę otrzymać wersji ESPN Plus bez reklam z pakietem Disney? Nie ma wersji ESPN Plus bez reklam. Każda subskrypcja będzie zawierać reklamy, ale możesz ją połączyć z wersjami Hulu i Disney Plus bez reklam.
Sekcja filmów komediowych Disney Plus Zdjęcie stockowePakiet Disney PlusKomentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android