Czy Reddit nie działa?  Oto kilka rozwiązań, które możesz wypróbować!

Czy Reddit nie działa? Oto kilka rozwiązań, które możesz wypróbować!

Edgar Cervantes / Android Authority Daleko mu do Google'a czy Facebooka, ale Reddit niezmiennie utrzymuje się na liście najpopularniejszych serwisów na świecie. Sieć obejmuje prawie każdy temat i ma wielu zwolenników. Społeczność znana jest ze swojej lojalności, więc rozumiemy, jak frustrujące może być, gdy masz problemy z niedziałającym Redditem. Zdarza się to rzadko, więc może być szokiem. Często przyczyną jest awaria, ale może to być również problem zewnętrzny. Oto krótki przewodnik, jak rozwiązać wszelkie problemy, które mogą wystąpić.
Notatka redaktora: Wszystkie instrukcje zostały wygenerowane przy użyciu Google Pixel 7 z systemem Android 14, Apple iPhone 12 Mini z systemem iOS 17.3.1, niestandardowym komputerem PC z systemem Windows 11 i przeglądarką Chrome w wersji 122.0.6261.95. Niektóre kroki mogą się różnić po Twojej stronie, w zależności od urządzenia i wersji oprogramowania.

Czy Reddit nie działa?

Reddit – zdjęcie 7Edgar Cervantes / Android Authority Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić, jest to, czy Reddit jest jedyną witryną, która ma problemy. Spróbuj uzyskać dostęp do dowolnej innej aplikacji lub otwórz przeglądarkę i przejdź do dowolnej innej witryny internetowej. Jeśli wszystko inne działa, istnieje prawdopodobieństwo, że Reddit nie działa. Możesz sprawdzić, czy Reddit nie działa na kilka sposobów. Redditstatus.com to główne narzędzie witryny służące do sprawdzania, czy wszystkie systemy działają. Po prostu wejdź tam i zobacz, jaki jest status. Detektor Downa to kolejne dobre narzędzie, którego możesz użyć. Zobaczysz informację „możliwe problemy w Reddicie” lub „problemy w Reddicie”, jeśli problem jest powszechny. Możesz także zgłaszać problemy. Dostępna jest nawet mapa na żywo, która informuje, czy występują lokalne problemy z Redditem.

Zamknij i otwórz ponownie Reddit

Jeśli serwery Reddita nie stanowią problemu, czas sprawdzić, czy przyczyną problemu jest Twoja aplikacja lub przeglądarka. Zamknij aplikację i otwórz ją ponownie, aby sprawdzić, czy wszystkie biegi są na swoim miejscu. Jeśli używasz przeglądarki, zamknij ją całkowicie i ponownie otwórz witrynę. Jeśli to nie zadziała, przejdź dalej i przejdź do następnego kroku. Jak zamknąć aplikację na Androida: Uruchom aplikację Ustawienia aplikacja. Wejść do Aplikacje. Uderzyć Zobacz wszystkie aplikacje. Znajdź i wybierz Reddit. Kliknij Wymuszone zatrzymanie. Potwierdź wybierając OK. Jak zamknąć aplikację na iPhone'a: ​​Przesuń palec w górę od dołu ekranu i przytrzymaj przez kilka sekund. Pojawi się menu przeglądu aplikacji. Znajdować Reddit i przesuń go w górę, od ekranu. Jeśli używasz przeglądarki, zrób to samo z tą aplikacją.

Jak zamknąć aplikację na iPhone'a Reddit (1)Jak zamknąć aplikację na iPhone'a Reddit (2)Zamknij przeglądarkę Chrome w systemie Windows: naciśnij klawisz kontrolny + alt + del. Wybierać Menadżer zadań. Atrakcja Chrom. Wybierać Zakończ zadanie.

Jak wymusić zamknięcie aplikacji w systemie Windows 2Jak wymusić zamknięcie aplikacji w systemie Windows 3

Sprawdź aktualizacje

Chociaż uruchomienie nieco starszej wersji aplikacji nie stanowi zwykle problemu, czasami zmiany mogą powodować pewne problemy. Zawsze dobrze jest regularnie aktualizować swoje aplikacje, zwłaszcza gdy masz problemy z niedziałającym Redditem. Śmiało, sprawdź, czy są dostępne jakieś aktualizacje w sklepie Google Play, Apple App Store lub innym sklepie z aplikacjami, z którego korzystasz. Jak sprawdzić dostępność aktualizacji aplikacji na Androidzie: Otwórz plik Sklep Google Play. Kliknij swoje ikona profilu w prawym górnym rogu. Wybierać Zarządzaj aplikacjami i urządzeniem. Uderzyć Dostępne aktualizacje. Sprawdź, czy Twoja aplikacja Reddit ma dostępną aktualizację. Wybierać Aktualizacja obok tego. Alternatywnie możesz także nacisnąć Zaktualizuj wszystko przycisk, aby zająć się wszystkim na raz. Jak sprawdzić dostępność aktualizacji aplikacji na iPhone'a: ​​Uruchom aplikację Sklep z aplikacjami Apple. Kliknij swoje ikona profilu, w prawym górnym rogu. Wszystkie aplikacje z dostępnymi aktualizacjami pojawią się w obszarze Nadchodzące aktualizacje automatyczne. Znajdź Reddit i wybierz Aktualizacja obok tego. Inaczej możesz trafić Aktualizuj wszystko aby zająć się wszystkimi aplikacjami jednocześnie.

Jak zaktualizować aplikacje na iPhonie 1Jak zaktualizować aplikacje na iPhonie 2
Powinieneś także sprawdzić, czy dla Twojego urządzenia są dostępne aktualizacje. Jak sprawdzić dostępność aktualizacji Androida: Otwórz plik Ustawienia aplikacja. Wejść do System. Wybierać Aktualizacja systemu. Uderzyć Sprawdź aktualizacje. Postępuj zgodnie z instrukcjami, jeśli dostępna jest aktualizacja. Jak sprawdzić dostępność aktualizacji iPhone'a: ​​Uruchom aplikację Ustawienia aplikacja. Wejść do Ogólny. Wybierać Aktualizacja oprogramowania. System sprawdzi dostępność aktualizacji i poinformuje Cię, czy są dostępne. Jeśli tak, dotknij Ściągnij i zainstaluj. Sprawdź dostępność aktualizacji systemu Windows: Otwórz plik Ustawienia. Wybierać Aktualizacja systemu Windows w lewej kolumnie. Wybierz Sprawdź aktualizacje przycisk. Niech wszystko się pobierze i zainstaluje. Uruchom ponownie, jeśli zostaniesz o to poproszony.

Jak zaktualizować system Windows 1Jak zaktualizować system Windows 2Jak sprawdzić dostępność aktualizacji Chrome: Otwórz Chrom i kliknij menu z trzema kropkami przycisk w prawym górnym rogu. Atrakcja Pomoc. Kliknij O Chrome. Przeglądarka wyszuka aktualizacje i poinformuje Cię, jeśli są dostępne.

Jak zaktualizować Chrome na Windows 1Jak zaktualizować Chrome na Windows 2

Wyczyść pamięć podręczną

Pamięć podręczna jest zazwyczaj dobrą rzeczą. Dane te są przechowywane lokalnie, aby zapewnić szybszy dostęp, który jest szybszy niż ich każdorazowe pobieranie. Dane w pamięci podręcznej mogą jednak zostać uszkodzone i powodować problemy. Nie zaszkodzi wyczyścić to od czasu do czasu, zwłaszcza gdy Reddit nie działa. Dodaliśmy instrukcje, jak to zrobić zarówno w Androidzie, jak i w przeglądarce Chrome. Wyczyść pamięć podręczną Chrome: Otwórz plik Chrom przeglądarka. Kliknij na menu z trzema kropkami przycisk w prawym górnym rogu. Wybierać Ustawienia. Wejść do Prywatność i ochrona. Uderzyć Wyczyść dane przeglądania. Możesz usunąć tylko pamięć podręczną, ale zalecamy również wyczyszczenie plików cookie i historii. Wybierać Cały czas i uderzył Wyczyść dane. Wyczyść pamięć podręczną w systemie Android: Otwórz plik Ustawienia aplikacja. Wejść do Aplikacje. Znaleźć Reddit aplikacja pod Zobacz wszystkie aplikacje. Kliknij Pamięć i pamięć podręczna. Uderzyć Wyczyść pamięć podręczną. Możesz także wybrać Wyczyść pamięć na czysty start. Naprawdę nie można wyczyścić pamięci podręcznej w aplikacjach na iPhone'a. Jedynym skutecznym sposobem na osiągnięcie tego jest odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji. Jak odinstalować aplikację na iPhone'a: ​​Stuknij i przytrzymaj Reddit aplikację na kilka sekund. Wybierać Usuń aplikację. Potwierdź, dotykając Usuń aplikację.

Uruchom ponownie urządzenie

Prosty restart często może rozwiązać problemy; to samo dotyczy sytuacji, gdy masz problemy z niedziałającym Redditem. To jest jak magia i wydaje się działać w większości przypadków, więc spróbuj! Uruchom ponownie telefon z Androidem: Naciśnij moc I zwiększ głośność przyciski jednocześnie. Uderzyć Uruchom ponownie.

Jak ponownie uruchomić Androida 13 1Jak ponownie uruchomić Androida 13 2Jak ponownie uruchomić iPhone'a: ​​Naciśnij i przytrzymaj moci albo zwiększ głośność Lub ściszanie jednocześnie przez kilka sekund. Pojawi się menu zasilania. Użyj przesuń, aby wyłączyć możliwość wyłączenia telefonu. Gdy telefon jest całkowicie wyłączony, naciśnij i przytrzymaj moc przycisk, aż na ekranie pojawi się logo Apple.

Notatka: iOS nie pozwala na robienie zrzutów ekranu menu zasilania, więc nie możemy wizualnie pokazać procesu. Jak ponownie uruchomić komputer z systemem Windows: Kliknij lewym przyciskiem myszy Okna przycisk. Wybierz Moc Ikona. Wybierać Uruchom ponownie.

Jak ponownie uruchomić system Windows 1Jak ponownie uruchomić system Windows 2

Sprawdź swoje połączenie z internetem

Jeśli aplikacja lub witryna Reddit nie ładuje się, upewnij się, że nie ma problemu z połączeniem internetowym. Możesz napotkać problemy z planem Wi-Fi lub mobilnym pakietem danych. Możesz sprawdzić, czy przyczyną problemu jest połączenie, otwierając inną witrynę na komputerze lub telefonie. Jeśli nic się nie ładuje, przyczyną jest prawdopodobnie Twój Internet. Ponowne uruchomienie routera zwykle pomaga. Niektóre routery mają przycisk resetowania, a niektóre można uruchomić ponownie za pomocą aplikacji. W przeciwnym razie możesz po prostu odłączyć router, odczekać około minuty i podłączyć go ponownie. Jeśli to nie pomoże, mamy przydatny przewodnik rozwiązywania problemów z Wi-Fi, z którym powinieneś się zapoznać. Możesz także upewnić się, że nie zapomniałeś opłacić rachunku ani że Twoje połączenie internetowe nie jest wyłączone. Jeśli korzystasz z komórkowej transmisji danych, warto sprawdzić, czy połączenie transmisji danych jest włączone. Jak włączyć mobilną transmisję danych w systemie Android: Otwórz plik Ustawienia aplikacja. Wejść do Sieć i Internet. Pod SIM, wybierz podstawową kartę SIM. Przełącznik Dane mobilne NA. Jeśli jesteś poza zasięgiem swojego kraju lub sieci, również przełącz Roaming włączone (może to wiązać się z dodatkowymi opłatami). Jak włączyć dane komórkowe na iPhonie: Uruchom aplikację Ustawienia aplikacja. Wejść do Komórkowy. Włącz Dane komórkowe. Jeśli jesteś poza zasięgiem swojego kraju lub sieci, również przełącz Roaming włączone (może to wiązać się z dodatkowymi opłatami). Opcję tę znajdziesz dotykając karty SIM.

Dostałeś zakaz?

Czy zauważasz, że Twoje posty i komentarze nie wywołują żadnej interakcji? Istnieje ryzyko, że zostaniesz zbanowany za złamanie zasad Reddita lub subreddita. W tym przypadku Twoim problemem nie jest to, że Reddit nie działa. Istnieją dwa rodzaje banów. Jeśli Reddit Cię zbanuje, wykona tak zwany „blokada cieni”. Jeśli tak się stanie, będziesz myślał, że Twoje posty i komentarze są przeglądane, ale tak naprawdę nikt inny nie może ich zobaczyć. Możesz także zostać zbanowany przez moderatora subreddita, jeśli uznasz, że złamałeś zasady subreddita. Reddit poinformuje Cię jednak, jeśli tak się stanie. Możesz skontaktować się z Redditem lub moderatorem subreddita, aby uzyskać zniesienie zakazu. Próby nie zawsze jednak kończą się sukcesem. Jeśli chcesz skontaktować się z Redditem, tutaj możesz przesłać prośbę.

Ograniczenia administracyjne sieci

Istnieje prawdopodobieństwo, że Internet, z którego korzystasz, zablokował Reddit. Jest to powszechna praktyka podczas korzystania z Wi-Fi w szkołach, bibliotekach, urzędach itp. Administrator sieci może zablokować dostęp do dowolnej witryny. W takim przypadku jedynym rozwiązaniem jest próba uzyskania pozwolenia na dostęp do witryny. Porozmawiaj z osobą odpowiedzialną! Alternatywnie możesz wyłączyć Wi-Fi i spróbować skorzystać z Internetu w swoim telefonie. Możesz także skorzystać z funkcji hotspotu, aby udostępnić internet w swoim smartfonie innym urządzeniom. Pamiętaj tylko, że tethering i korzystanie z komórkowej transmisji danych mogą wiązać się z opłatami lub znacznym zużyciem limitu danych. Jak włączyć dane hotspotu na Androidzie: Otwórz plik Ustawienia aplikacja. Wejść do Sieć i Internet. Wybierać Hotspot i tethering. Wybierać Hotspot Wi-Fi. Przełącznik Użyj hotspotu Wi-Fi NA. Połącz się z siecią swojego telefonu. Jak włączyć hotspot na iPhonie: Uruchom aplikację Ustawienia aplikacja. Wejść do Osobisty punkt dostępu. Włącz Pozwól innym dołączyć.

Jak włączyć hotspot na iPhonie (1)Jak włączyć hotspot na iPhonie (2)


Jeśli wypróbowałeś wszystko z listy i Reddit nie działa, możesz zgłosić błąd lub problem bezpośrednio programistom. Przejdź do r/bugs i wspomnij o problemie, który napotykasz w witrynie lub aplikacji na telefon. Zobaczysz także bieżącą listę poprawek błędów, aktualizacji i znanych problemów z aplikacjami mobilnymi w r/redditmobile. Reddit ma także fajne Centrum pomocy, w którym znajdują się odpowiedzi na najczęstsze pytania i problemy. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android