Czy możesz zmienić swoją nazwę użytkownika Spotify?

Czy możesz zmienić swoją nazwę użytkownika Spotify?

KRÓTKA ODPOWIEDŹ
Nie możesz zmienić swojej nazwy użytkownika Spotify. Możesz jednak zmienić nazwę wyświetlaną Spotify, która zastępuje Twoją nazwę użytkownika w profilu użytkownika. Aby zmienić nazwę wyświetlaną, przejdź do swojego profilu > Edytuj profil > Wprowadź żądaną nazwę > Ratować.


KLUCZOWE SEKCJE

Czy możesz zmienić swoją nazwę użytkownika Spotify?

Curtis Joe / Android Authority Kiedy tworzysz konto Spotify, czy to ręcznie, za pomocą adresu e-mail, czy poprzez połączenie z Facebookiem, Spotify automatycznie przypisuje Ci „nazwę użytkownika”. Zasadniczo jest to ciąg cyfr i liter, który według Spotify „ma na celu identyfikację Cię w Spotify”. Jeśli udostępnisz to znajomym, będą mogli wpisać Twoją nazwę użytkownika w pasku wyszukiwania Spotify i zacząć Cię obserwować. Możesz także użyć swojej nazwy użytkownika, aby zalogować się do Spotify, zamiast używać adresu e-mail. Nazwy użytkowników przypisane przez Spotify niestety nie podlegają zmianie. Jednak nie zawsze tak było. W czasach, gdy Spotify był w powijakach, użytkownicy mogli tworzyć i zmieniać własne nazwy użytkowników Spotify. Następnie w 2011 roku Spotify zaczęło generować nazwy użytkowników dla nowych kont.

Co zatem możesz zmienić?

Jeśli utworzysz konto przy użyciu adresu e-mail, Twoja nazwa użytkownika pojawi się w Twoim profilu. Utrudnia to innym znalezienie Cię, ponieważ muszą już znać Twoją unikalną nazwę użytkownika. Można temu zaradzić, konfigurując nazwę wyświetlaną. Nazwa wyświetlana to dostosowywalna nazwa profilu, która zastępuje Twoją nazwę użytkownika „w miejscu, w którym jest wyświetlana w Twoim profilu, aplikacji i na listach odtwarzania”. Nadal będziesz mieć – i będziesz potrzebować – swojej nazwy użytkownika wygenerowanej przez Spotify, ponieważ Twojej nazwy wyświetlanej nie można użyć do zalogowania się do Spotify. To powiedziawszy, będziesz pojawiać się jako nazwa wyświetlana wszędzie tam, gdzie będzie to miało znaczenie.wyniki wyszukiwania nazw wyświetlanych w SpotifyCurtis Joe / Android AuthorityFriends mogą także spróbować wyszukać Twoją nazwę wyświetlaną w Spotify, choć być może będą musieli przebrnąć przez ocean podobnych wyświetlanych nazw, aby Cię znaleźć.

Jak zmienić nazwę wyświetlaną Spotify

Jak zmienić nazwę wyświetlaną Spotify na telefonie komórkowym

Otwórz aplikację mobilną Spotify. Stuknij swoje zdjęcie profilowe w lewym górnym rogu ekranu. Na karcie menu opcji wybierz kartę swojego profilu u góry. Uzyskiwać Edytować przycisk. Wpisz żądaną nazwę wyświetlaną. Uzyskiwać Ratować w prawym górnym rogu, aby zakończyć.

Nazwa wyświetlana edycji profilu aplikacji SpotifyWpisz żądaną nazwę wyświetlanąPrzycisk zapisywania nazwy wyświetlanej profilu aplikacji SpotifyKliknij „Zapisz”

Jak zmienić nazwę wyświetlaną Spotify na komputerze i odtwarzaczu internetowym

Otwórz aplikację komputerową Spotify lub odtwarzacz internetowy. Kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu interfejsu, aby otworzyć menu opcji. Kliknij Profil. Wybierz przycisk z trzema poziomymi kropkami (ᐧᐧᐧ) pod zdjęciem profilowym Spotify. Wybierać Edytuj profil. w Nazwa wpisz żądaną nazwę wyświetlaną. Kliknij RATOWAĆ skończyć.

Profil menu opcji strony głównej Spotify na komputerze stacjonarnymKliknij „Profil”Edycja menu opcji profilu Spotify na komputerze stacjonarnymWybierz „Edytuj profil”Szczegóły profilu Spotify na komputerze stacjonarnym Edytuj nazwę Przycisk ZapiszKliknij „Zapisz”

Często zadawane pytania

Dlaczego moja nazwa użytkownika Spotify jest losowa? Chociaż Spotify koncentruje się na poprawie ogólnego doświadczenia, musi być w stanie śledzić każde konto. Automatyczne generowanie nazw użytkowników pozornie oszczędza czas po obu stronach. Jeśli użytkownik pamięta swój adres e-mail i hasło lub zarejestrował się na Facebooku, nie powinien mieć problemów z zalogowaniem się. W razie potrzeby dostęp do swojej nazwy użytkownika jest zawsze możliwy poprzez odwiedzenie strony konta Spotify. Czy moja nazwa użytkownika Spotify jest stała? Tak, Twoja nazwa użytkownika jest naprawiona. Gdy utworzysz konto, a Spotify wygeneruje Twoją nazwę użytkownika, nie będzie można jej zmienić. Dowiedz się, jak zmienić nazwę użytkownika w innych aplikacjach: Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android