Czy będzie Microsoft Surface Duo 3?  Plotki dotyczące daty premiery, ceny i specyfikacji

Czy będzie Microsoft Surface Duo 3? Plotki dotyczące daty premiery, ceny i specyfikacji

David Imel / Android Authority Galaxy Fold i Pixel Fold stały się złotym standardem dla telefonów z dwoma ekranami, ale nie są odosobnione. Wbrew trendowi elastycznych paneli, alternatywnym telefonem z dwoma ekranami jest Microsoft Surface Duo 2. Niestety, przypominający książkę Duo, mający prawie dwa lata, jest już trochę przestarzały. Kiedy możemy zobaczyć Microsoft Surface Duo 3? Oto wszystko, co wiemy.

Microsoft Surface Duo 3: W skrócie

Kiedy to wyjdzie? Nie jest jasne, czy Duo 3 kiedykolwiek wyjdzie na rynek, chociaż jakaś forma nowego telefonu Surface prawdopodobnie pojawi się w 2024 lub 2025 roku.
Co nowego? Microsoft może przejść na naprawdę składane wyświetlacze w swoim następcy Surface Duo.
Ile to będzie kosztować? Szczerze mówiąc, nie możemy w tym momencie nic powiedzieć. Jest po prostu zbyt wiele niewiadomych.

Czy będzie Microsoft Surface Duo 3?

Ogólny interfejs użytkownika Microsoft Surface Duo 1David Imel / Android Authority Odpowiedź na to pytanie jest znacznie bardziej skomplikowana, niż można by się spodziewać. Chociaż seria Surface Duo ma niszową rzeszę fanów, nie odniosła jeszcze komercyjnego sukcesu. Na początku zeszłego roku krążyły pogłoski, że trwają prace nad Surface Duo 3, ale w styczniu raport z Windows Central twierdził, że mógł on dostać topór. Cóż, w pewnym sensie. Według tego raportu Duo 3 został sfinalizowany i gotowy do produkcji, ale Microsoft całkowicie go wycofuje. Dobra wiadomość jest taka, że ​​Microsoft nie jest gotowy na całkowite porzucenie telefonów z Androidem; to po prostu przegrupowanie i wypróbowanie innego podejścia. Podobno Microsoft prototypuje kilka różnych urządzeń z Androidem, w tym te z bardziej tradycyjnymi wyświetlaczami i prawdziwie składany, który będzie następcą serii Duo. Choć składany telefon Surface może otrzymać zupełnie nową nazwę, z raportu wynika, że ​​wewnętrznie nazywa się go na razie Surface Duo 3.

Jaka jest data premiery Microsoft Surface Duo 3?

Microsoft Surface Duo w trybie książki ręcznej od spoduDavid Imel / Urząd Androida
Powierzchnia Duo: 10 września 2020 r
Powierzchnia Duo 2: 22 września 2021 r. O ile raport Windows Central nie okaże się niedokładny, może nie powstać prawdziwy dwuekranowy Surface Duo 3. Jeśli planują przejść na nową składaną konstrukcję, prawdopodobnie zobaczymy to urządzenie najwcześniej pod koniec 2024 r. Raport WC sugeruje, że prototyp składanego telefonu Surface był prototypem i prace nad nim trwały około roku, więc, jak sobie wyobrażamy, powinno wystarczyć mu czasu na wejście do produkcji pod koniec przyszłego roku. Ale to naprawdę tylko spekulacje z naszej strony. Jeśli raport jest nieprawdziwy i Duo 3 z dwoma ekranami jest już w drodze? Wszystko wskazuje na to, że premiera odbędzie się we wrześniu tego roku. Biorąc pod uwagę, że nie słyszeliśmy jeszcze solidnych plotek o rychłej premierze, powiedzielibyśmy, że Microsoft prawdopodobnie opóźni Duo 3, jak sugerują pogłoski.

Jakie specyfikacje i funkcje będzie miał Microsoft Surface Duo 3?

Aparaty zbliżeniowe w Samsungu Galaxy Z Fold 5Ryan Whitwam / Android AuthorityNastępny telefon Microsoft Surface może być bardziej podobny do serii Fold. Niezależnie od tego, czy pojawi się jako urządzenie składane, czy z dwoma ekranami, następny telefon Surface prawdopodobnie pójdzie w ślady Duo i prawdopodobnie będzie wyposażony w najnowszy procesor Qualcomm przynajmniej SoC Snapdragon 8 Gen 3. Ten konkretny chipset ma pojawić się jeszcze w tym roku. Tak naprawdę nie wiemy nic więcej poza tym. Wydaje się bardzo prawdopodobne, że otrzymamy projekt podobny do HONOR Magic Vs lub vivo X Fold. Możliwe jest również, że następca Surface Duo będzie nadal emulował obsługę dwóch ekranów po stronie oprogramowania, dając nam urządzenie działające podobnie do Duo 2, ale z tylko jednym składanym wyświetlaczem.

Jaka będzie cena Microsoft Surface Duo 3, jeśli i kiedy się pojawi?

Powierzchnia Duo: 1399 dolarów
Powierzchnia Duo 2: 1500 dolarów Surface Duo 3 prawdopodobnie utrzymałby się w przedziale cenowym od 1400 do 1500 dolarów, gdyby był wyposażony w wyświetlacz z dwoma ekranami. Ceny składanego Surface Duo są mniej jasne. Galaxy Z Fold 4 i Pixel Fold to prawdopodobnie dwaj najwięksi potencjalni konkurenci w tym segmencie, przynajmniej w Stanach Zjednoczonych. Ceny obu urządzeń zaczynają się od 1799 dolarów. Jest prawdopodobne, że Microsoft chciałby dorównać temu lub nawet nieco podciąć, jeśli ma nadzieję zyskać przyczepność na składanej przestrzeni.

Jakie są alternatywy dla serii Microsoft Surface Duo?

Microsoft Surface Duo stojący prosto 3David Imel / Android AuthorityJeśli zastanawiasz się nad kolejnym Surface Duo, najlepszą alternatywą będzie zakup Surface Duo 2. Teraz możesz go znaleźć za jedyne 650 dolarów w takich miejscach jak Swappa. Jednak znacznie trudniej jest znaleźć nowy w magazynie. Jeśli nie przejmowałeś się funkcjami podwójnego ekranu i po prostu chciałeś bardziej typowego telefonu, który zamienia się w tablet, zdecydowanie zalecamy zakup Samsunga Galaxy Fold 4 (1180,25 USD w Amazon), Fold 3 (999,99 USD w Best Buy), jeśli chcesz zaoszczędzić trochę gotówki, a nawet Google Pixel Fold (1799 USD w Amazon) sprawdzi się dobrze jako alternatywa. W naszym najlepszym przewodniku po składanym telefonie znajduje się jeszcze więcej rekomendacji, ale pamiętaj, że wiele z nich nie jest dostępnych w Stanach Zjednoczonych. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android