Czy będzie Kindle Paperwhite 6?  Wszystkie plotki i to, co chcemy zobaczyć

Czy będzie Kindle Paperwhite 6? Wszystkie plotki i to, co chcemy zobaczyć

Rita El Khoury / Android Authority Kindle Paperwhite firmy Amazon to jeden z najlepszych czytników e-booków na rynku i doskonale spełnia wszystkie Twoje potrzeby związane z e-bookami, choć ma już prawie dwa lata. Kiedy zobaczymy model nowej generacji? Chociaż nie wiemy jeszcze nic konkretnego, z pewnością możemy się domyślać, kiedy zobaczymy Kindle Paperwhite 6. Przyjrzymy się również bliżej niektórym nowym funkcjom, które chcielibyśmy zobaczyć w przyszłości .
Kindle Paperwhite 6: W skrócie

Kiedy można się spodziewać, że wyjdzie? Amazon Kindle Paperwhite 6 prawdopodobnie pojawi się nie wcześniej niż w drugiej połowie 2024 roku.
Jakie nowe funkcje mogą się pojawić? Jeszcze tego nie wiemy, choć prawdopodobnie będzie to dość iteracyjna aktualizacja.
Ile to może kosztować? Jest bardzo prawdopodobne, że Paperwhite będzie kontynuował tradycję firmy polegającą na podnoszeniu ceny o 10 dolarów za pokolenie, podnosząc cenę do 149,99 dolarów.

Czy będzie Kindle Paperwhite 6?

Strona główna Kindle Paperwhite 2021 dla Goodreads na KindleDhruv Bhutani / Android AuthoritySeria Kindle Paperwhite rozpoczęła się w 2012 r., a najnowsza wersja pojawi się w 2021 r. Biorąc pod uwagę długą historię, nie przewidujemy, aby linia ta w najbliższym czasie znikła. Więc tak, będzie Kindle Paperwhite 6. Trudniej określić, kiedy to nastąpi.

Jaka jest najbardziej prawdopodobna data premiery Kindle Paperwhite 6?

Kindle Paperwhite 3 — 30 czerwca 2015 r
Kindle Paperwhite 4 — Listopad 2018
Kindle Paperwhite 5 — Październik 2021 Nie mamy żadnych oficjalnych szczegółów na temat daty premiery Kindle Paperwhite 6, ale możemy się domyślać. Podczas gdy oryginalne generacje Kindle Paperwhite były nieco bardziej sporadyczne, lata wydawania były dość spójne od czasu wydania Paperwhite 3. Zazwyczaj wydania mają miejsce co trzy lata, choć jak widać powyżej, zakresy są dość duże. Biorąc pod uwagę ostatnie dwie generacje wprowadzone na rynek w okresie październik-listopad, powiedzielibyśmy, że data premiery jesienią 2024 roku jest całkiem prawdopodobna. Miało to nastąpić około trzech lat po przybyciu ostatniego pokolenia. Oczywiście branża nieco zwolniła wraz z gospodarką, więc nie byłoby zbyt dziwnym posunięciem, gdyby Amazon zdecydował się poczekać nieco dłużej, powiedzmy do 2025 roku.

Jakie specyfikacje i funkcje może mieć Kindle Paperwhite 6?

Paperwhite 6 jest dość daleko, więc trudno jest wypowiedzieć się na temat oczekiwanych specyfikacji lub funkcji. Zazwyczaj nowe wersje Paperwhite poprawiają jasność, temperaturę barwową, żywotność baterii i wagę/rozmiar. Aktualizacje są zwykle dość powtarzalne i nie ma powodu sądzić, że Paperwhite 6 będzie inny. Oczywiście seria Paperwhite nie jest idealna i można ją ulepszyć. Omówimy to nieco szerzej poniżej.

Czy cena Kindle Paperwhite 6 ponownie wzrośnie?

Kindle Paperwhite 3 — Zaczynając od 119,99 dolarów
Kindle Paperwhite 4 — Zaczynając od 129,99 dolarów
Kindle Paperwhite 5 — Ceny zaczynające się od 139,99 USD Amazon Kindle Paperwhite stale zwiększają ceny z każdą nową generacją, więc nie bylibyśmy zbyt zaskoczeni, gdyby Paperwhite 6 kontynuował ten trend. Sądząc po wzroście ceny każdego nowego modelu o 10 dolarów, najprawdopodobniej zacznie się ona od 149,99 dolarów.

Czy warto poczekać na Kindle Paperwhite 6?

Ekran Amazon Kindle Paperwhite 2021 pokazujący wybrane słowo i słownikRita El Khoury / Android AuthorityNaprawdę nie ma powodu czekać na Kindle Paperwhite 6, zwłaszcza że trudno przewidzieć, kiedy go zobaczymy. Jeśli interesują Cię nieco ulepszone funkcje w porównaniu ze standardowym Kindle Amazon, zalecamy zakup Paperwhite 5 (139 USD w Amazon). Urządzenie jest już całkiem solidne w obecnej postaci i chociaż zawsze jest miejsce na ulepszenia, korzystanie z Paperwhite to przyjemność dzięki jednemu z najczytelniejszych i najłatwiejszych do odczytania wyświetlaczy na rynku. Inną opcją byłoby wybranie innego modelu Kindle . Kindle (2022) (99,99 USD w sklepie Amazon) to prawdopodobnie najbardziej oczywisty wybór. Jest lżejszy od Paperwhite i ma doskonały wyświetlacz, prawie tak dobry jak ten drugi. Dostępna jest nawet wbudowana lampa i nowoczesne ulepszenia, takie jak USB-C. Paperwhite z każdą wersją staje się coraz droższy, podczas gdy Kindle (2022) pozwoli Ci zaoszczędzić tylko 100 dolarów. Szukasz czegoś bardziej ekskluzywnego? Kindle Oasis to mistrz premium w świecie Kindle, oferujący dedykowane przyciski zmiany strony, duży wyświetlacz i łatwą do trzymania konstrukcję. Przy cenie detalicznej 250 dolarów jest to również dość drogie. Na koniec, możesz także rozważyć ultradrogi Kindle Scribe (339,99 USD w sklepie Amazon) jako alternatywę, jeśli podoba Ci się pomysł e-czytnika, który może również służyć jako cyfrowy notatnik i stać się tabletem E-Ink.

Amazon Kindle Paperwhite 6: Co chcemy zobaczyć

Zdjęcie profilowe Amazon Kindle OasisDhruv Bhutani / Android AuthorityKindle Paperwhite już jest świetnym czytnikiem e-booków, ale z pewnością jest kilka rzeczy, które chcielibyśmy zobaczyć w Paperwhite 6.

Dedykowane przyciski przewracania stron

Jedną z najlepszych rzeczy w Kindle Oasis (na zdjęciu powyżej) są fizyczne przyciski przewracania stron. Chcielibyśmy, aby ta funkcja pojawiła się również w Paperwhite.

Tryb czytania zanurzeniowego

Czytanie immersyjne to jedna z moich ulubionych funkcji Kindle, ale niestety Paperwhite jej nie obsługuje. Dla tych, którzy nie są tego świadomi, ten tryb podświetla tekst w książce podczas czytania na głos.

Podstawowy model 8 GB musi odejść

Podczas gdy podstawowy Kindle zawiera 16 GB w modelu podstawowym, Paperwhite zaczyna się od zaledwie 8 GB. Biorąc pod uwagę, że Paperwhite jest reklamowany jako rozwiązanie premium, następna iteracja powinna rozwiązać ten problem.

Przydałby się mniejszy/lżejszy wariant

Paperwhite 5 zaktualizował wyświetlacz do większego rozmiaru, przechodząc z 6-calowego wyświetlacza na 6,8-calowy. Dla wielu większy rozmiar zapewnia lepsze wrażenia. Oczywiście są tacy, którzy wolą lżejszy i mniejszy ekran. Chociaż ci konsumenci z pewnością mogliby kupić standardowy Kindle, pewnych funkcji Paperwhite nie da się odtworzyć. Oferowanie modelu Paperwhite 6 z dużym i małym ekranem byłoby łatwym sposobem na zadowolenie obu tłumów. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android