Czy będzie Garmin Vivoactive 5?  Plotki dotyczące daty premiery, ceny i specyfikacji

Czy będzie Garmin Vivoactive 5? Plotki dotyczące daty premiery, ceny i specyfikacji

Andy Walker / Android Authority Od bogatego w funkcje Fenixa 7 Pro po niedrogi Venu Sq 2, klienci mają do wyboru różnorodne zegarki Garmin. Przede wszystkim firma może pochwalić się jednymi z najlepszych dostępnych linii do śledzenia kondycji. Jednak pomimo pozytywnych recenzji vivoactive 4, być może widzieliśmy już wszystko, co było do zobaczenia w rodzinie. Garmin nie wypuścił na rynek nowej generacji od 2019 roku, a pogłoski o kontynuacji są prawie skąpe. Innymi słowy, nie jest jasne, czy vivoactive 5 kiedykolwiek trafi na półki.

Garmin vivoactive 5: W skrócie

Kiedy to wyjdzie? Coraz mniej prawdopodobne wydaje się, że Garmin vivoactive 5 faktycznie wyjdzie. Garmin nie potwierdził jeszcze, czy nowa generacja trafi na półki, czy nie.
Co nowego? Garmin może porzucić linię vivoactive na rzecz udanej serii Venu i wyższej klasy produktów do wielu dyscyplin sportowych.
Ile to będzie kosztować? Prawie niemożliwe jest określenie, ale przypuszczamy, że jeśli Garmin utrzyma linię vivoactive, vivoactive 5 będzie wyceniony na około 349 dolarów.

Czy będzie vivoactive 5?

Urządzenie Garmin na nadgarstku użytkownika wyświetla godzinę.Andy Walker / Android Authority W tym momencie linia vivoactive jest bardzo zawieszona w powietrzu. Najnowsza generacja, Vivoactive 4, pojawiła się w 2019 r., mniej więcej dwa lata po Vivoactive 3 z 2017 r. Chociaż urządzenie odniosło ogromny sukces, minęły około cztery lata, odkąd nie widzieliśmy ani nie słyszeliśmy niczego nowego na temat tej linii. W międzyczasie Garmin jeszcze bardziej wzmocnił swoją stajnię, wprowadzając linię Venu promującą AMOLED. Możliwe, że linia Venu po prostu zastąpiła serię vivoactive jako solidny, multisportowy zegarek średniej klasy z jeszcze większą liczbą funkcji smartwatcha. Z drugiej strony oficjalnie nie słyszeliśmy, że linia vivoactive również zostanie wycofana. Bez ogłoszenia przez firmę Garmin, że firma zakończyła prace nad asortymentem, zawsze istnieje możliwość, że pracujemy nad nową generacją.

Jaka jest data premiery vivoactive 5?

Recenzja Garmin vivoactive 4 leży odkryta, z podświetlonymi przyciskami.
Garmin vivoactive: marzec 2015
Garmin vivoactive HR: luty 2016
Garmin vivoactive 3: sierpień 2017
Garmin vivoactive 4: Wrzesień 2019 r. O ile Garmin nie będzie pilnie rozwijał produktu, data premiery vivoactive 5 jest mało prawdopodobna. Po prostu słyszelibyśmy coś na ten temat. Zamiast tego nie słyszeliśmy jeszcze żadnych plotek ani nie widzieliśmy żadnych przecieków na temat produkowanej piątej generacji. Tymczasem rosnąca popularność serii Venu, w tym nowego Venu 3, oraz pojawienie się wyświetlaczy AMOLED w coraz większej liczbie modeli Garmin sugerują, że firma poszła dalej. Innymi słowy, gdybyśmy już teraz spodziewali się nowej generacji, Garmin planował utrzymać rodzinę vivoactive. Biorąc pod uwagę, że minęły już cztery lata od premiery vivoactive 4, nie można zgadnąć, jaki harmonogram zastosuje Garmin, aby ponownie wprowadzić linię do tego momentu.

Jakie specyfikacje i funkcje będzie miało urządzenie?

Urządzenie Garmin wyświetla menu szybkich ustawień.Choć vivoactive 5 wydaje się nieprawdopodobny, łatwo jest sobie wyobrazić, jakie specyfikacje i funkcje posiadałoby urządzenie, gdyby miało zostać wprowadzone na rynek. Po pierwsze, spodziewalibyśmy się powrotu wszystkich dedykowanych narzędzi do śledzenia zdrowia i kondycji dostępnych w vivoactive 4. Obejmują one wszystko, od dokładnego monitorowania GPS i tętna po zaawansowane śledzenie snu i wbudowane, animowane treningi. Spodziewamy się także powrotu Google Pay, przechowywania muzyki i obsługi aplikacji innych firm. Z pewnością pojawią się narzędzia szkoleniowe firmy Garmin, takie jak Body Battery, a także nowsze narzędzia firmy Garmin, które zostały wprowadzone na rynek w 2019 r. Inne ulepszenia, które mogą pojawić się w tej linii, obejmują funkcje, które stały się dość standardowe od 2019 r. Na początek 5 może wprowadzić do serii wyświetlacz AMOLED. Może to oczywiście mieć wpływ na żywotność baterii urządzenia, ale spodziewamy się, że Garmin dokona niezbędnych zmian, aby nadal oferować specyfikacje tygodniowe. Vivoactive 5 może również dodać funkcje EKG, takie jak Venu 2 Plus, a nawet czujnik temperatury. Oba te narzędzia zdrowotne można znaleźć na wielu porównywalnych urządzeniach w tym przedziale cenowym. Wreszcie, mamy nadzieję, że w tej linii pojawi się więcej inteligentnych funkcji, zwłaszcza obsługa asystentów głosowych. Jeśli chodzi o design, vivoactive 5 prawdopodobnie miałby na celu zapewnienie różnorodności dzięki dwóm rozmiarom obudów odpowiadającym modelom 4 i 4S. To umieściłoby urządzenia na 40 mm i 45 mm. Jeśli Garmin miałby zachować w ofercie wyświetlacze MIP, spodziewalibyśmy się lepszych rozdzielczości.

Jaka będzie cena vivoactive 5, jeśli i kiedy się pojawi?

Garmin vivoactive: marzec 2015
Garmin vivoactive HR: 249 dolarów
Garmin vivoactive 3 i 3 Muzyka: 249 dolarów i 299 dolarów
Garmin vivoactive 4: 329 dolarów Jeśli vivoactive 5 miałby zostać wprowadzony na rynek, spodziewalibyśmy się, że będzie utrzymywał się w tym samym przedziale cenowym, co jego poprzednik. Vivoactive 4 został wprowadzony na rynek w cenie 349 dolarów, co stanowi rozsądną cenę w porównaniu z wieloma popularnymi urządzeniami do noszenia. Ponadto cena niższa o 100 dolarów w porównaniu z nowym Venu 3 różnicowałaby te dwa urządzenia. Może to pomóc vivoactive 5 utrzymać wyjątkowe miejsce w ofercie Garmina.

Jakie są alternatywy dla serii vivoactive?

Apple Watch Series 8 kontra konkurencjaKaitlyn Cimino / Android AuthorityJeśli wolisz vivoactive 5, ale nie chcesz, żeby Cię zawieszono, istnieje wiele innych opcji. Ze stajni Garmina polecamy Garmin Venu 3 (449,99 USD w Garmin). Dzięki pięknemu wyświetlaczowi AMOLED najnowszy Venu to bogate w funkcje urządzenie z fantastycznym monitorowaniem kondycji. Może poszczycić się także dużą liczbą inteligentnych funkcji. W niższej cenie niedrogi Venu SQ 2 (249,99 USD w sklepie Amazon) również zachwala wyświetlacz AMOLED, tylko kwadratowy. Urządzenie oferuje skromne funkcje pod względem inteligentnych funkcji, ale nadal zawiera wiele narzędzi do śledzenia kondycji firmy Garmin. Na drugim końcu spektrum znajduje się Garmin Fenix ​​7 Pro (799 USD), który jest bardzo drogi, ale oferuje wszystko, co Garmin ma do zaoferowania w zegarku do wielu dyscyplin sportowych, w tym ładowanie energią słoneczną. Poza stajnią Garmina, Apple Watch pozostaje najlepszym smartwatchem dla użytkowników iOS Series 8 (329 USD w Amazon) to obecnie najnowszy model firmy. Użytkownikom Androida zalecamy przyjrzenie się Samsungowi Galaxy Watch 6 (299,99 USD w sklepie Samsung) w poszukiwaniu wszechstronnego smartwatcha z funkcjami śledzenia kondycji. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android