Co to jest plan Verizon One Unlimited na iPhone’a?  Czy warto?

Co to jest plan Verizon One Unlimited na iPhone’a? Czy warto?

Verizon Wireless ogłosił nowy plan dla użytkowników Apple. To pierwszy plan na telefon komórkowy stworzony specjalnie dla iPhone’ów i jest to ciekawa propozycja dla tych, którzy dobrze zainwestowali w ekosystem Apple. Poza nieograniczoną usługą telefonii komórkowej, plan One Unlimited na iPhone zapewnia dostęp do niektórych najbardziej przydatnych usług i aplikacji Apple w ramach planu subskrypcji Apple One. Verizon obiecuje wartość 480 USD w usługach Apple w tych planach. Ale czy to dobry plan dla ciebie? Przyjrzyjmy się szczegółom i zobaczmy, czy lepiej jest ze swoim zwykłym planem.

Co obejmuje plan Verizon One Unlimited na iPhone’a?

Ludzie korzystający z Apple iPhone Zdjęcie stockowe 13Edgar Cervantes / Android Authority Na początek plan One Unlimited na iPhone’a oferuje regularne, nieograniczone usługi telefonii komórkowej.

Regularne funkcje planu:

Nielimitowane rozmowy i SMS-y. Dostęp 5G i brak spowolnień, niezależnie od ilości danych, z których korzystasz. Połączenia, SMS-y i wykorzystanie danych podczas podróży do Meksyku i Kanady. Prędkości są zmniejszane do prędkości 2G po 0,5 GB użytkowania dziennie. Nieograniczone SMS-y z USA do ponad 200 krajów i terytoriów na całym świecie. 25 GB danych hotspotu. Nagrody Verizon Up. Filtr połączeń blokujący spam. Jak widać, jest to bardzo w pełni funkcjonalny plan jako plan na smartfony, sam w sobie. Dostajesz wszystko, czego oczekujesz od nieograniczonego planu, a nawet więcej. Na przykład nie jest powszechne, aby uwzględnić tak wiele danych z hotspotów, a naprawdę nieograniczony dostęp do sieci jest również rzadki. Ponadto możesz uzyskać dodatkowe zniżki z planem, w tym do 50% zniżki na zegarek, tablet, hotspot lub plany Hum . Dodatkowo możesz uzyskać do 800 USD zniżki na telefon i domowy internet już za 25 USD miesięcznie.Plan Verizon One Unlimited na iPhone'aA co z usługami i aplikacjami Apple, do których masz dostęp?

Co jest dostarczane z Apple One:

Z technicznego punktu widzenia Verizon nie udostępnia tych wszystkich aplikacji za darmo. Zamiast tego zawierają subskrypcję Apple One, istniejącego pakietu firmy. Użytkownicy jednoliniowi otrzymują indywidualny plan. Klienci posiadający co najmniej dwie linie otrzymają plan rodzinny, który można udostępnić maksymalnie pięciu innym użytkownikom.

Ile kosztuje plan Verizon One Unlimited na iPhone’a?

Pieniądze Zdjęcie stockowe 1Edgar Cervantes / Android AuthorityPlan Verizon One Unlimited na iPhone’a nie jest tani. Struktura cen wygląda następująco.

Jedna linia: 90 USD miesięcznie lub 100 USD bez naliczania rachunków bez użycia papieru i automatycznej płatności.
Dwie linie: 75 USD miesięcznie za linię lub 85 USD bez rozliczeń papierowych i płatności automatycznych.
Trzy linie: 60 USD miesięcznie za linię lub 70 USD bez rozliczeń papierowych i płatności automatycznych.
Cztery linie: 50 USD miesięcznie za linię lub 60 USD bez rozliczeń papierowych i płatności automatycznych.
Pięć lub więcej linii: 45 USD miesięcznie za linię lub 50 USD bez rozliczeń papierowych i płatności automatycznych.

Czy Verizon One Unlimited na iPhone’a jest tego wart?

Logo Verizon na zdjęciu pień telefonuEdgar Cervantes / Android Authority Brzmi to jak dobry plan. Wszystko jest nieograniczone, a Ty otrzymujesz bezpłatną subskrypcję Apple One. Jednak nic nie przychodzi bez wad. W zależności od potrzeb możesz uzyskać więcej korzyści z regularnych, nieograniczonych planów Verizon.Plan 5G Get More Verizon jest najdroższą ofertą od Big Red i jest tylko nieco droższy niż plan dla iPhone’a. W rzeczywistości plan z jedną linią kosztuje tyle samo, a dodatkowe linie są tylko o 5 USD droższe. Dolar za dolara, plan iPhone’a tak naprawdę nie oferuje większej wartości niż standardowe plany Verizon. Edgar Cervantes Za niewiele więcej (lub prawdopodobnie to samo) dostajesz Hulu, Disney Plus, ESPN Plus, Apple Music i wybór między Apple Arcade lub Google Play Pass. Otrzymasz również zniżkę na podłączone urządzenie. Co więcej, Verizon dorzuci TravelPass miesięcznie na międzynarodowe wykorzystanie danych, a także 600 GB pamięci Verizon Cloud. Sam pakiet przesyłania strumieniowego kosztuje 13,99 USD miesięcznie. Apple Arcade i Google Play Pass kosztują 4,99 USD miesięcznie. Plany Apple Music zaczynają się od 5,99 USD miesięcznie. To co najmniej 25 USD wartości, co przekracza 14,95-19,95 USD planu Apple One. Abonenci Verizon 5G Get More otrzymują również 50 GB danych hotspotów, czyli dwa razy więcej niż oferuje plan iPhone’a. Ci, którzy chcą zaoszczędzić kilka dolców, mogą wybrać 5G Play More, który nadal jest dostarczany z Hulu, Disney Plus, ESPN Plus i Twój wybór między Apple Arcade lub Google Play Pass. Oczywiście, który plan wybierzesz, będzie zależeć od Twoich preferencji. Niektórzy z was mogą nie dbać o ogólne oferty, które zawierają standardowe plany. A plan iPhone’a brzmi fantastycznie, jeśli cenisz ekosystem Apple. Po prostu wiedz, że dolar za dolara nie oferuje tak dużej wartości.

Wspierane urządzenia

zdjęcie telefonów z antenami UWBJared Wilder / Urząd ds. AndroidaCzy jesteś użytkownikiem Androida? Dobrą wiadomością jest to, że nie potrzebujesz iPhone’a, aby cieszyć się Apple One. Będziesz jednak potrzebował iPhone’a z systemem iOS 14.7 lub nowszym oraz konta Apple, aby aktywować Apple One. Możesz korzystać z planu iPhone’a Verizon z telefonem z Androidem, a nawet głupim telefonem.Edgar Cervantes Gdy Apple One jest aktywowany, inne linie na koncie Verizon mogą mieć dowolny telefon, w tym urządzenia z Androidem, a nawet głupie telefony. Administrator konta będzie mógł udostępnić konto Apple One, a każdy może korzystać z dowolnych aplikacji Apple dostępnych w Sklepie Google Play lub korzystać z innych aplikacji i usług na obsługiwanych urządzeniach.Ważne jest również, aby pamiętać, że nie możesz po prostu wybierz i wybierz, które z Twoich linii mają abonament Verizon One Unlimited na iPhone’a. Jeśli ma go jedna linia, będą ją miały wszystkie urządzenia w planie rodzinnym. Jest to znacząca wada, ponieważ możesz mieszać i dopasowywać dowolne standardowe plany Verizon.


Często zadawane pytania

Ile kosztuje abonament Verizon One Unlimited na iPhone’a? Cena abonamentu Verizon One Unlimited na iPhone’a jest różna, a cena może się zmienić w zależności od kilku czynników. Każda linia będzie kosztować mniej w zależności od liczby dodanych linii. Dodatkowo aktywacja fakturowania elektronicznego i automatycznej płatności obniży miesięczną cenę. Jeśli wszystkie pola są zaznaczone, ceny wahają się od 45 do 90 USD za linię. Czy mogę korzystać z planu One Unlimited na iPhone’a, jeśli nie mam iPhone’a? Tak! Możesz korzystać z tego planu z iPhone’ami, urządzeniami z Androidem, a nawet telefonami z internetem. Sztuczka polega na tym, że jedna z linii musi mieć iPhone’a z systemem iOS 14.7 lub nowszym, aby aktywować Apple One. Czy mogę po prostu kupić Apple One osobno? Apple oferuje samodzielną subskrypcję Apple One. Kosztuje 14,95 USD miesięcznie w przypadku planu indywidualnego i 19,95 USD miesięcznie w przypadku planu rodzinnego. Ile przestrzeni dyskowej iCloud dostanę z planem Apple One? Poszczególne konta otrzymują 50 GB przestrzeni dyskowej w chmurze iCloud, a plany rodzinne są uaktualniane do 200 GB. Czy urządzenie iPhone jest dołączone do planu One Unlimited na iPhone’a? Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android