Co to jest immersyjny widok Map Google i jak działa?

Co to jest immersyjny widok Map Google i jak działa?

Edgar Cervantes / Android Authority Google mówi o Google Maps Immersive View od czasu Google I/O 2022, a niektóre szczegóły pojawiają się od lipca 2022 roku. W końcu mogliśmy z niego korzystać w lutym 2023 roku. dopiero podczas Google I/O 2023 zaczął zyskiwać większe zainteresowanie. Google pokazał, jak niesamowite może być do codziennego użytku. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zagłębmy się w tę funkcję.


Co to jest immersyjny widok Map Google i jak działa

Wciągający widok w Mapach Google dla trasNiezadowolony z tradycyjnego wyglądu Map Google, Google postanowił uczynić aplikację nieco bardziej wyjątkową. Immersyjny widok to tryb w Mapach Google, który tworzy znacznie bardziej realistyczny widok świata. Wydaje się, że jest prawie stworzony w CGI i super realistyczny. Zasadniczo wygląda podobnie do mapy gry wideo, ale jest to prawdziwy świat. Immersive View jest tworzony przy użyciu Street View i zdjęć lotniczych, łącząc je z wizją komputerową i sztuczną inteligencją, aby stworzyć reprezentację otoczenia. W widoku immersyjnym możesz powiększać, poruszać się, patrzeć we wszystkich kierunkach, a nawet uzyskiwać informacje biznesowe. Widok będzie również reprezentował pogodę; na przykład możesz zobaczyć deszcz, jeśli pada deszcz. I możesz sprawdzać warunki pogodowe przez cały dzień.


Wciągające funkcje widoku

Immersyjny widok Google IO 2023 dla tras 6W tej chwili widok immersyjny jest nieco ograniczony. Dotyczy to wyłącznie dużych miast i ważnych punktów orientacyjnych. Ale wydaje się, że Google naprawdę popycha tę funkcję do przodu. Podczas konferencji Google I/O 2023 firma Google mówiła o immersyjnym widoku tras. Dzięki temu zobaczysz trasę, zanim wyruszysz w drogę do następnego miejsca docelowego. Możesz rozejrzeć się za firmami, parkingami, ścieżkami rowerowymi i nie tylko. Ponadto Google zapewni widok ruchu na podstawie aktualnych danych i poprzednich trendów. Będziesz także mógł sprawdzić więcej szczegółów pogodowych, takich jak jakość powietrza i tak dalej.


Wciągający widok dostępności tras i daty wydania

Immersyjny widok Google IO 2023 dla tras 3Immersive View jest już technicznie niedostępny, ale tylko w bardziej podstawowej formie. Możesz iść przetestować, jeśli chcesz. Po prostu uruchom Mapy Google i wyszukaj Empire State Building w Nowym Jorku. Zobaczysz opcję Immersive View w sekcji obrazów. Stuknij w nią, aby zwiedzić budynek i jego okolice. Teraz, jeśli chcesz korzystać z Immersyjnego widoku dla tras, być może będziesz musiał trochę poczekać. Google wspomniał, że „wprowadzi Immersive View dla tras w nadchodzących miesiącach”. To było 10 maja 2023 r. Sformułowanie jest niejasne i nie ma jasnego terminu wydania, ale wydaje nam się, że ten komentarz brzmi „wkrótce”. Immersyjny widok tras będzie dostępny tylko w niektórych miastach w momencie premiery. Należą do nich Amsterdam, Berlin, Dublin, Florencja, Las Vegas, Londyn, Los Angeles, Nowy Jork, Miami, Paryż, Seattle, San Francisco, San Jose, Tokio i Wenecja.


Często zadawane pytania

Gdzie jest dostępny Immersive View w Mapach Google? W momencie premiery Immersive View jest dostępny w kilku ważnych miastach i wokół ważnych punktów orientacyjnych. Należą do nich Londyn, Los Angeles, Nowy Jork, San Francisco i Tokio. Jest również wprowadzany na inne rynki, takie jak Amsterdam, Dublin, Florencja i Wenecja. Gdzie będzie dostępny widok immersyjny w Mapach Google? Google nie uruchomił jeszcze widoku immersyjnego, ale wspomniał podczas Google IO 2023, że zostanie wprowadzony w nadchodzących miesiącach. Początkowe rynki to Amsterdam, Berlin, Dublin, Florencja, Las Vegas, Londyn, Los Angeles, Nowy Jork, Miami, Paryż, Seattle, San Francisco, San Jose, Tokio i Wenecja. Na jakich urządzeniach będę mógł korzystać z Immersive View? Immersive View jest dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych, w tym na urządzeniach z Androidem i iOS. Możesz już korzystać z Immersive View na obu platformach. Wkrótce pojawi się również obsługa tras, chociaż użytkownicy Androida prawdopodobnie otrzymają ją jako pierwsi. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android