Co to jest Apple Arcade?

Co to jest Apple Arcade?

Redakcja 3 maja 2023 r

Źródło obrazu: Pexels

Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Apple Arcade, zdecydowanie nadszedł czas, aby to zrobić. Apple Arcade to prosty i niedrogi sposób na cieszenie się ulubionymi grami na iPhonie lub innym urządzeniu Apple. Nie jest to oczywiście najpopularniejsza usługa subskrypcji gier, ale nieco zmieniła grę mobilną i oferuje kilka świetnych ekskluzywnych usług, takich jak https://gg237.bet/de.

Ta usługa oferuje ponad 200 gier na każde urządzenie Apple, które możesz posiadać. Kolekcja gier obejmuje mieszankę ekskluzywnych gier wydanych specjalnie dla Apple Arcade oraz popularnych gier dostępnych w zwykłym sklepie App Store. Apple Arcade nie zawiera reklam ani zakupów w aplikacji, a zawarte w niej gry odblokowują dodatkową zawartość. Jeśli chcesz kupić subskrypcję, możesz zapłacić 5 USD miesięcznie lub 50 USD rocznie. Możesz udostępnić swoje zamówienie maksymalnie pięciu innym członkom rodziny. Każdy może pobierać, instalować i cieszyć się różnymi grami tak, jakby miał własną subskrypcję.

Złożenie zamówienia za pomocą urządzenia Apple jest łatwe.

Otwórz App Store na swoim urządzeniu Apple. Kliknij zakładkę zręcznościową. Masz możliwość wypróbowania go za darmo lub rozpoczęcia gry, gdy masz nowe urządzenie. Jeśli będziesz kontynuować, zostaną wyświetlone warunki płatności i zostaniesz poproszony o potwierdzenie warunków płatności. W niektórych przypadkach nie ma opcji rocznej dla pierwszego zamówienia. To tylko 5 USD miesięcznie, ale możesz przełączyć się na opcję roczną, przechodząc do Ustawień na iPhonie lub iPadzie i dotykając nazwy konta u góry. Jeśli robisz to na komputerze Mac, musisz otworzyć aplikację App Store i kliknąć swoje konto w lewym dolnym rogu. Następnie wybierz Ustawienia konta u góry, przewiń w dół i kliknij Zarządzaj, poszukaj Apple Arcade. Kiedy skończysz, kliknij Edytuj. Po złożeniu zamówienia możesz wybrać gry z zakładki Arcade w App Store. Zawartość jest podzielona na kategorie. Znajdziesz u nas stoły z nowymi tytułami oraz najlepsze gry zręcznościowe.

Apple oferuje wszystkim właścicielom urządzeń Apple bezpłatną wersję próbną Apple Arcade, która zwykle obejmuje miesięczną subskrypcję. Kupując nowe urządzenie, często otrzymujesz trzymiesięczny bezpłatny okres próbny usługi Apple Arcade. Należy jednak pamiętać, że jeśli anulujesz bezpłatną subskrypcję, utracisz dostęp do Apple Arcade. Po wygaśnięciu bezpłatnego okresu próbnego automatycznie zostanie naliczona opłata w wysokości 5 USD miesięcznie, chyba że zrezygnujesz z subskrypcji.

Możesz także uzyskać Apple Arcade w ramach subskrypcji Apple One. Zaczyna się od 15 USD miesięcznie i obejmuje Apple Music, Apple TV i wiele innych usług. Apple oferuje miesięczny bezpłatny okres próbny Apple One, ale jeśli zaakceptujesz bezpłatną wersję, wszystkie inne bezpłatne wersje, które są z nią dostarczane, zostaną natychmiast anulowane. Istnieje tak wiele usług subskrypcji gier do wyboru, że znalezienie takiej, za którą warto zapłacić, może być trudne. Apple Arcade oferuje wybór popularnych gier podobnych do Google Play Pass, ale zawiera także ekskluzywne gry, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Podczas gdy Apple Arcade nie może konkurować z subskrypcjami gier od Microsoft i Sony, Apple Arcade ma jedne z najlepszych gier. Dla rodzin w ekosystemie Apple, Apple Arcade to łatwa propozycja.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android