Co oznacza Nudge na TikTok?

Co oznacza Nudge na TikTok?

TikTok stale rozwija nowe funkcje, aby tworzyć modne filmy i zwiększać interakcję ze społecznością. Firma wypuściła niedawno dodatek umożliwiający szturchnięcie kogoś na platformie. Pojawia się w ustawieniach powiadomień na żywo, skrzynce odbiorczej wiadomości i historii profilu. Ta funkcja ma na celu zwiększenie zaangażowania między obserwującymi a ich ulubionymi twórcami, a także służy jako cyfrowe pukanie, aby zwrócić uwagę znajomych podczas rozmów.

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Szturchanie kogoś na TikToku jest podobne do szturchania znajomego na Facebooku. Możesz szturchnąć znajomego na TikToku, używając ikony dzwonka w profilu twórcy, poprzez wiadomości bezpośrednie i historię przeglądania profilu.


PRZEJDŹ DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Co oznacza Nudge na TikTok?

Pod wieloma względami szturchanie kogoś przypomina szturchanie znajomego na Facebooku. Możesz szturchać swoich ulubionych twórców na TikToku i zachęcać ich do transmisji na żywo. Twórca otrzymuje alert i może go zignorować lub zgodnie z Twoją prośbą rozpocząć transmisję na żywo. Jest to sytuacja korzystna zarówno dla widzów, jak i twórców. Możesz wesprzeć swoich ulubionych twórców i okazać zainteresowanie oglądaniem ich na żywo. To także sposób, w jaki twórcy mogą sprawdzić liczbę widzów zainteresowanych ich treścią. Opcja szturchnięcia pojawia się także podczas rozmów. Jeśli ktoś nie odpowiada na Twoje wiadomości, szturchnij go, aby zwrócić jego uwagę.

Jak korzystać z funkcji Nudge w TikTok?

Teraz, gdy znasz już cel szturchania kogoś na TikToku, wykonaj poniższe kroki, aby z niego skorzystać.

Za pomocą ikony dzwonka

tiktok szturchnął 001
Możesz udać się do profilu ulubionego twórcy i nakłonić go, aby zaczął transmitować na żywo. Pamiętaj, że możliwość szturchnięcia ulubionego twórcy nie jest dostępna dla wszystkich. TikTok nadal testuje tę funkcję na wybranych kontach. Uruchom TikTok na swoim telefonie i przejdź do profilu twórcy. Kliknij ikonę dzwonka u góry. Jeśli nie obserwujesz twórcy, TikTok poprosi Cię najpierw o obserwowanie konta. Kliknij Obserwuj. Otwiera ustawienia powiadomień NA ŻYWO. Stuknij przycisk radiowy obok opcji Posuń.

W historii widoku profilu

Jeśli Twoi znajomi ostatnio przeglądali Twój profil TikTok, możesz ich przesunąć w historii przeglądania profilu.
tiktok szturchnął 004Tiktok szturchnął 006

Otwórz TikTok i przejdź do swojego profilu. Kliknij ikonę widoku profilu u góry. Przejrzyj listę kont, które ostatnio przeglądały Twój profil TikTok. Jeśli jesteś z kimś znajomym, TikTok wyświetla opcję szturchnięcia tej osoby. W przeciwnym razie obok nierozpoznanych kont zobaczysz przycisk obserwowania. Stuknij opcję Nudge i okaż chęć rozpoczęcia rozmowy.

W wiadomościach

Czy ktoś był dla Ciebie duchem podczas aktywnej rozmowy na TikToku? Możesz ich szturchnąć, aby sprawdzili wiadomości. Przydaje się również do rozpoczęcia rozmowy z kimś na TikToku.
tiktok szturchnął 005Tiktok szturchnął 002

Uruchom TikTok i przejdź do swojej skrzynki odbiorczej. Otwórz dowolny istniejący czat lub dotknij + u góry, aby utworzyć nowy. Kliknij przycisk Posuń nad oknem wiadomości, aby zapukać do profilu danej osoby. Choć szturchanie skutecznie przyciąga czyjąś uwagę, nie należy przesadzać z tą funkcją. Ze względu na ciągłe alerty w czasie napiętego harmonogramu twórca może ostatecznie wyłączyć opcję podpowiedzi na swoim koncie. Jeśli w osobistej rozmowie szturchniesz kogoś kilkadziesiąt razy, ta osoba może wyciszyć powiadomienia lub zablokować Cię na platformie. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android