Bonus wymiany 1&1: Kup telefon komórkowy i zbieraj pieniądze – tak to działa

Bonus wymiany 1&1: Kup telefon komórkowy i zbieraj pieniądze – tak to działa

Klienci 1&1 korzystają z atrakcyjnych bonusów wymiany przy zakupie nowego telefonu komórkowego. Na stare urządzenia można zapłacić do 800 euro, ale otrzymasz co najmniej 200 euro – nawet za wadliwe telefony komórkowe. Tutaj wyjaśniamy, jak to działa i co musisz zrobić, aby to zrobić.

Zamiast zdobywać lojalność klientów za pomocą prowizji dla call center, 1&1 woli dawać pieniądze swoim lojalnym klientom bezpośrednio. Jeśli zmienisz lub przedłużysz umowę, możesz zamówić nowy telefon komórkowy i otrzymać zwrot co najmniej 200 euro za stare urządzenie.

W ten sposób otrzymujesz bonus wymiany 1&1

Jeśli doładujesz lub przedłużysz obecną umowę z 1&1 lub zamówisz telefon komórkowy, otrzymasz również najnowsze nowe urządzenia. Obecnie (wrzesień 2022 r.) np. wszystkie modele iPhone’a 14. Dodatkiem do karty serwisowej jest oferta „stary za nowy”, co oznacza: Zamawiając nowy telefon komórkowy, możesz odesłać stare urządzenie i dostać to w zamian Gotówka. W zależności od wysłanego modelu i stanu urządzenia może to być nawet 800 euro, ale otrzymasz co najmniej 200 euro.

Zrzut ekranu: Wybór premii za wymianę dla starego urządzeniaŹródło obrazu: GIGA

W ten sposób otrzymujesz bonus wymiany:

Zarejestruj się w 1&1 Control Center. Przewiń w dół, aby zobaczyć aktualne oferty. Wybierz tam telefon komórkowy lub ofertę taryfową. Jak tylko klikniesz Zamów, możesz wybrać swoje stare urządzenie na następnej stronie, a zobaczysz ile to jeszcze jest warte Następnie kliknij teraz Bezpieczna premia wymiany, aby wymienić swój stary telefon komórkowy na gotówkę.

Wraz z nowym telefonem otrzymasz paczkę zwrotną, w której możesz bezpłatnie odesłać stare urządzenie do 1& 1. Po sprawdzeniu urządzenia otrzymasz bonus wymiany na swoje konto nie wcześniej niż 30 dni po otrzymaniu nowy telefon komórkowy.

30-dniowy okres jest konieczny, ponieważ 1&1 gwarantuje 30-dniowy zwrot, a premia za wymianę zależy od faktycznego zaakceptowania nowej umowy.

Musisz na to zwrócić uwagę:

Właściwie jest to oczywiste, ale chcielibyśmy jeszcze raz podkreślić: Aby otrzymać pełny bonus wymiany, musisz oczywiście podać prawdziwe informacje. W warunkach tej kampanii 1&1 zwraca uwagę, że nie można wymieniać uszkodzonych urządzeń, urządzeń z uszkodzonymi podzespołami lub telefonów komórkowych z wydłużonymi bateriami.

W tym przypadku defekt oznacza „nie działa, ale OK”, a nie „zniszczony”.

Jeśli więc wyślesz zepsute urządzenie jako „dobre” lub „wadliwe”, nie otrzymasz pierwotnie podanej nagrody. I nawet urządzenie bez zarysowań, którego nie można już włączyć, nie jest „idealne”.

Ten film firmowy wyjaśnia „kampanię zwrotu pieniędzy”:

Bonus swap 1&1 – zamień stare na nowe

Złóż wniosek o premię za wymianę później

Jeśli zamówisz nowe urządzenie, możesz skorzystać z bonusu wymiany do 30 dni po podpisaniu umowy. Aby to zrobić, zadzwoń na infolinię 1&1 pod numer 0721 96 00 (normalna taryfa dla numerów stacjonarnych) i powiedz, że masz nową umowę i chcesz teraz skorzystać z bonusu wymiany.

Tam wpisz swój model telefonu komórkowego i zostaniesz poinformowany o wysokości składki. Jeśli wyrazisz zgodę, otrzymasz zestaw zwrotny, za pomocą którego możesz wysłać swoje stare urządzenie do 1&1.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Quiz: Co wiesz o Apple?

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android