Bieżnia domowa Mobvoi nie sprawia, że ​​Netflix jest zdrowy, ale też nie szkodzi

Bieżnia domowa Mobvoi nie sprawia, że ​​Netflix jest zdrowy, ale też nie szkodzi

Bieżnia spacerowa Mobvoi Home

Bieżnia spacerowa Mobvoi Home oferuje lekką, kompaktową konstrukcję dla użytkowników, którzy chcą zapewnić większą wygodę w swoim codziennym chodzeniu. Wymiary bieżni pozwalają na chodzenie w dobrym tempie, ale są na tyle małe, że można ją przechowywać, gdy nie jest używana. Posiada również pilota kompatybilnego z Bluetooth, który umożliwia kontrolowanie treningu i prędkość do 6,8 km/h, co podnosi jakość ćwiczeń. Bieżnia łączy się nawet bezproblemowo z aplikacją Mobvoi Treadmill dla systemu Wear OS, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać dostęp do szczegółów treningu na nadgarstkach. Mniej więcej tydzień temu rozpakowałem bieżnię Mobvoi Home Walking Treadmill i od tego czasu nieoczekiwanie uspokoiłem swoje osobiste poczucie winy . Wysłuchaj mnie. Mam mnóstwo wad – kofeinę, drogie plecaki, niemożność uniknięcia szczeniąt pomimo alergii – ale jak wiele osób, jednym z moich najgorszych nawyków jest włączanie telewizora, a potem udawanie zaskoczonego, gdy miną trzy godziny. Sytuację pogarsza nieuniknione pomijanie sesji na siłowni lub w ogóle jakiejkolwiek aktywności (niezbyt dobry wygląd jak na recenzenta monitorów fitness). Po tym, jak dostawca podrzucił mi pod drzwi dużą, nieporęczną paczkę, a ja odkryłem, że rozładowuję lekką bieżnię w moim salonie, przyszedł mi do głowy pomysł: a co jeśli ją tam zostawię? Od tego czasu zacząłem mierzyć kroki podczas transmisji strumieniowej programów, zamiast po prostu wtapiać się w kąt mojego przekroju.

Spaceruj, oglądając (lub pracując)

Pas do bieżni domowej MobvoiKaitlyn Cimino / Android Authority Dla mnie bieżnia to idealny dodatek do wszelkich zajęć Netflixa. Jasne, mój mózg wciąż zamienia się w papkę, ale nie mięsień czworogłowy uda. Bieżnia Home Walking oferuje prędkość od 0,6 mil na godzinę do 6,8 mil na godzinę, zapewniając duży zakres do rozgrzewki, spaceru w dobrym tempie i odpoczynku. W czasie, jaki bohaterowie na ekranie zdradzają się nawzajem, sprzeczają się z koniem i zacierają ślady zbrodni (dopiero zaczynając od Yellowstone), do mojego dumnego smartwatcha mogę dodać około czterech mil. Bieżnia jest również wyposażona w wyświetlacz LED, dzięki któremu mogę sprawdzać prędkość, czas, dystans i kalorie podczas całego spaceru. Polegam na poręcznym pilocie, aby dostosować prędkość oraz rozpocząć i zakończyć trening. Sam pilot wydaje się trochę tani, a przyciski nie zawsze rejestrują się za pierwszym razem, ale ogólnie działa wystarczająco dobrze.Przewód zasilający i pilot do bieżni domowej Mobvoi znajdują się na urządzeniu.Kaitlyn Cimino / Android Authority Pod względem konstrukcyjnym bieżnia została zbudowana z myślą o niej. Konfiguracja jest tak prosta, jak wkręcenie kilku stóp, podłączenie przewodu zasilającego i naciśnięcie przycisku Start na pilocie. Pas jest krótki i wąski w porównaniu ze standardową bieżnią, co na początku wymaga pewnego dostosowania się mentalnego, ale nie stanowiło to problemu dla mojego kroku. Silnik jest bardzo cichy, dzięki czemu można go łatwo używać, a jednocześnie słyszeć telewizor, audiobooka lub dźwięk własnych myśli. Chociaż używałem tego urządzenia głównie w salonie, wypróbowałem je również pod stojącym biurkiem i zadziałało idealnie. Utrzymywałem niską prędkość i mogłem pozostać aktywnym, wykonując różne zadania na komputerze. Jeśli wcześniej nie chodziłeś na bieżni podczas pracy, polecam zacząć bardzo powoli. Pisanie w ruchu może na początku być co najmniej niewygodne. Bieżnia do biegania Mobvoi Home Walking to wygodny sposób na wielokilometrowe spacery bez konieczności opuszczania wygodnego miejsca zamieszkania. Na spodzie bieżni Mobvoi umieściła regulowane nóżki, które pomagają użytkownikom wypoziomować urządzenie na różnych powierzchniach. Dzięki temu udało mi się znaleźć odpowiednią wysokość, aby móc wygodnie i płynnie spacerować po obu pomieszczeniach mojego domu. Nie można jednak utworzyć znacznego nachylenia, co zwykle robię na standardowych bieżniach. Dzieje się tak prawdopodobnie po części dlatego, że na bieżni nie ma poręczy, której można by się chwycić (lub złapać) w razie potrzeby.

Zbudowany do przechowywania

Bieżnia do biegania Mobvoi Home Walking jest przechowywana pod małą kanapą.Kaitlyn Cimino / Android Authority Prawdziwym pięknem bieżni jest jej kompaktowa konstrukcja. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z małą kwaterą, czy z rozległym ranczem, nie zawsze jest miejsce na nieporęczny sprzęt do ćwiczeń. W moim domu z pewnością tak jest. Bieżnia Mobvoi ma wymiary zaledwie 48,7 cala x 20,5 cala x 5 cali. Jest na tyle mały, że można go postawić na środku salonu bez konieczności przestawiania tony mebli. Co ważniejsze, waży nieco ponad 50 funtów, więc łatwo go przenieść i schować w celu przechowywania. Mój idealnie mieści się pod kanapą, chociaż zazwyczaj go zostawiam, chyba że mam gości. Z przodu bieżni znajduje się również zestaw kół, co dodatkowo zmniejsza jej ciężar podczas przenoszenia. Jeśli wolisz przechowywać swój sprzęt w pozycji stojącej, możesz go po prostu przewrócić na ścianę i podnieść. Jak już wspomniałem, kół używałem głównie do przemieszczania bieżni pomiędzy biurem a salonem i doceniam to, że zapewniają taką elastyczność. Większość bieżni ustawia się raz w domu i z mojego doświadczenia wynika, że ​​tam właśnie żyją, zbierając kurz i susząc pranie.

Połącz się i przejdź wirtualnie

Bieżnia spacerowa Mobvoi Home Wear OSKaitlyn Cimino / Android Authority Oczywiście Mobvoi nie są obce narzędzia zorientowane na zdrowie. Urządzenia do noszenia firmy są wyposażone w szeroki zestaw narzędzi do śledzenia kondycji, a najnowszy model TicWatch dałem cztery gwiazdki po mojej recenzji TicWatch Pro 5. Dzięki aplikacji Mobvoi Treadmill (dostępnej w sklepie Google Play) użytkownicy mogą synchronizować bieżnię ze smartwatchem z systemem Wear OS (choć niestety nie z zegarkami Apple ani zegarkami Garmin). Być może masz już zainstalowaną aplikację na swoim urządzeniu, ale polecam sprawdzić dostępność aktualizacji w Sklepie Play. To powinno uchronić Cię przed bólem głowy, jaki przysporzyłem sobie powtarzającymi się nieudanymi próbami parowania, zanim pomyślałem o aktualizacji. Po zsynchronizowaniu zegarek wyświetli na Twoim nadgarstku statystyki ćwiczeń w czasie rzeczywistym. Możesz nawet sprawdzić dodatkowe wskaźniki zarejestrowane przez zegarek, w tym tętno, podczas całego treningu. Gdy zatrzymasz bieżnię, zegarek również zakończy trening i wyświetli podsumowanie. Jeśli dramatyczna telewizja lub monotonna praca przy biurku nie wystarczą, aby zająć Cię podczas treningów, Mobvoi oferuje również opcję zsynchronizowania zegarka z wirtualnymi spacerami dostępnymi w innych popularnych aplikacjach. Jak już wspomniałem, moja kompulsywna potrzeba oglądania każdego zaproponowanego mi programu lub filmu zaspokaja tę konkretną potrzebę rozrywki.

Recenzja bieżni domowej Mobvoi: werdykt

Ekran bieżni domowej Mobvoi wyświetla statystyki użytkowników w czasie rzeczywistym.Kaitlyn Cimino / Android Authority Domowa bieżnia spacerowa firmy Mobvoi nie zapewni Ci formy z dnia na dzień. Niestety żaden sprzęt do ćwiczeń nie jest w stanie tego zapewnić. Może zaoferować wygodny sposób na wielokilometrowe spacery bez konieczności opuszczania wygodnego miejsca zamieszkania. Dla wielu regularne spacery to ogromny krok w kierunku budowania bardziej aktywnego stylu życia. Bieżnia Mobvoi ułatwia użytkownikom osiągnięcie tych zdrowych celów dzięki urządzeniu, które jest kompaktowe, lekkie i dobrze zbudowane. Jest to również dość przystępne. Cena bieżni wynosząca 240 dolarów jest znacznie bardziej przystępna niż większe zakupy, takie jak rower Peloton. Co więcej, często można go znaleźć na wyprzedażach. Niezależnie od tego, czy spacerujesz, oglądasz, pracujesz, czy też odpoczywasz, słuchając dobrej playlisty, bieżnia domowa Mobvoi to fantastyczne narzędzie do zwiększania liczby kroków. Bieżnia spacerowa Mobvoi HomeBieżnia spacerowa Mobvoi HomeWybór redakcji AABieżnia Mobvoi Home Walking Kompaktowa konstrukcja • Przydatny zakres prędkości • Zgodność z systemem operacyjnym Wear Space Chodź podczas oglądania lub pracy. Bieżnia Mobvoi Home Walking przenosi ćwiczenia do domu w postaci przenośnej bieżni, która oferuje prędkość od 0,6 mil na godzinę do 3,8 mil na godzinę, zapewniając duży zakres na rozgrzewkę, spokojny spacer i ochłodzenie.

Możesz lubić

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android