Beats Słuchawki i iPhone’y w atrakcyjnych cenach na Amazon: do 180 € taniej

Beats Słuchawki i iPhone’y w atrakcyjnych cenach na Amazon: do 180 € taniej

Ostrzeżenie o oszczędnościach w Amazon: Przez krótki czas możesz uzyskać zniżkę do 180 euro na słuchawki Beats – w tym bezprzewodowe słuchawki nauszne, douszne i z redukcją szumów. Dzięki dzisiejszym codziennym ofertom otrzymasz również więcej okazji z kategorii technologia, akcesoria, gadżety i nie tylko – pokażemy Ci najlepsze oferty.

Beats Super Sale na Amazon: okazjonalne ceny tylko dzisiaj

Amazon oferuje dziś tylko różne słuchawki Beats w najniższych cenach. W tym te popularne Bezprzewodowe słuchawki nauszne Beats Solo 3 Wireless za znacznie obniżoną kwotę 114,99 euro zamiast 199,95 euro. Oszczędzasz więc aż 84,96 euro z codzienną ofertą w Amazon i otrzymaj najwyższej klasy słuchawki z chipem Apple W1, wyściełane nauszniki i do 40 godzin pracy na baterii. Co więcej, przy ładowaniu Fast Fuel zaledwie 5 minut ładowania zapewnia dodatkowe 3 godziny odtwarzania.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Beats Solo 3 Wireless

Zamiast 199,95 € sugerowana cena detaliczna: słuchawki nauszne Beats z nawet 40-godzinnym czasem pracy na baterii, funkcją szybkiego ładowania, chipem Apple W1, Bluetooth klasy 1 i wyściełanymi nausznikami w okazyjnej cenie.

Cena może być teraz wyższa. Cena z dnia 25.03.2022 11:06

Słuchawki z redukcją szumów Beats: zniżka 52%

Alternatywnie zalecamy zapoznanie się z Słuchawki nauszne Beats Studio 3 z funkcją redukcji szumów i do 22 godzin odtwarzania za jedyne 169 euro zamiast 349,95 euro. Bezprzewodowe słuchawki są dostępne w Amazon w kolorach matowej czerni, czerwieni i bieli w najniższej cenie dnia.

Beats Studio 3 Over Ear Kopfhörer

Słuchawki nauszne Beats Studio 3

Zamiast 349,95 euro sugerowana cena detaliczna: nauszne słuchawki Bluetooth Beats z redukcją szumów, chipem Apple W1, Bluetooth klasy 1 i do 22 godzin odtwarzania w obniżonej cenie.

Cena może być teraz wyższa. Cena z dnia 25.03.2022 11:08

Jeśli jesteś bardziej fanem słuchawek dousznych, pokochasz Beats Studio Buds znajdź to, czego szukasz – tutaj również możesz zaoszczędzić już dziś i kupić słuchawki wraz ze stacją ładującą w okazyjnej cenie od 114,99 euro zamiast 149,95 euro.

Słuchawki douszne Beats Studio Buds Bluetooth

Słuchawki douszne Beats Studio Buds Bluetooth

Zamiast 149,95 euro sugerowana cena detaliczna: Całkowicie bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Bluetooth z redukcją szumów, odporne na pot, kompatybilne z Androidem i iOS oraz do 8 godzin odtwarzania.

Cena może być teraz wyższa. Cena z dnia 25.03.2022 11:21 rano

iPhone 12 (mini) i 13 (mini): dzisiaj mocno obniżony

Nawiasem mówiąc, jeśli szukasz nowego smartfona, nadal możesz dużo zaoszczędzić: dostajesz go iPhone 13 512 GB obecny za obniżone 1079 euro zamiast 1249 euro i kompaktowy iPhone 13 Mini z 512 GB 989 euro zamiast 1149 euro. Oszczędzasz tu ogromne 160 euro i koszty wysyłki – oferta na młotek dla wszystkich fanów iPhone’a!

Możesz to dostać jeszcze taniej iPhone 12 w wariancie z pamięcią 256 GB: Dzięki dzisiejszej umowie Amazon oszczędzasz 130 euro i płacisz tylko 839 euro zamiast 969 euro. Mały odpowiednik tego jest dostępny z iPhone 12 Mini od 719 euro zamiast 849 euro w polarnej bieli i innych wariantach kolorystycznych.

Amazon Prime: Oszczędzaj przed wszystkimi innymi

Jeśli nie chcesz już przegapić wskazówek dotyczących okazji, powinieneś być szybki: Oferty Amazon czasami są wyprzedane ponownie w ciągu kilku godzin – jako klient Prime zyskujesz decydującą przewagę i możesz zobaczyć oferty błyskawic na 30 minut przed wszystkimi innymi. Możesz użyć Amazon Prime 30 Weź długi czas wolny test, wszystkie koszty i zalety członkostwa możesz przeczytać tutaj.

Zobacz wszystkie oferty na Amazon

Również zniżka: audiobooki i filmy

Moli książkowe i fani audiobooków otrzymują obecnie kuszącą ofertę powitalną. Za 2,95 euro miesięcznie (zamiast 9,95 euro) możesz Usługa audiobooków Audible 6 miesięcy testować intensywnie przez długi czas. Miłośnicy filmów mogą obecnie wielu DVD i Blu-ray zostać zredukowane. Zobacz wszystkie oferty na Amazon

Jakie korzyści oferuje Amazon Prime? Zobacz najważniejsze funkcje podsumowane tutaj Wideo:

Ale nawet bez Prime możesz dużo zaoszczędzić na Amazon:

GIGA poleca

Aktualne najgorętsze oferty

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android