Avatar 2: Jeśli chcesz zaoszczędzić bilet do kina, musisz jeszcze trochę poczekać

Avatar 2: Jeśli chcesz zaoszczędzić bilet do kina, musisz jeszcze trochę poczekać

„Avatar: The Way of Water” od miesięcy z powodzeniem pojawia się w kinach. Przy dzisiejszych cenach kinowych to droga zabawa. Jeśli jednak chcecie zobaczyć film w domu, a nie w kinie, będziecie musieli jeszcze trochę poczekać. Avatar 2 startuje dopiero w kinie domowym z niewielkim opóźnieniem.

Aktualizacja z 15 marca: Premiera niemieckiego kina domowego „Avatar: Droga wody” zostało już potwierdzone przez studio filmowe. Jednak jeszcze trochę musimy uzbroić się w cierpliwość w tym kraju. Już nie 28 marca, jak na przykład w USA, ale dopiero 4 kwietnia druga część awatara zostanie udostępniona do pobrania cyfrowego (źródło: Golem).

Jak wcześniej podejrzewano, film będzie początkowo jako tytuł zakupu pod warunkiem, więc nie możesz go jeszcze pożyczyć. Nie wiadomo też jeszcze, kiedy film będzie dostępny na Blu-ray. Nie jest też pewne, kiedy Avatar 2 pojawi się na Disney+. Niemniej jednak: Od 4 kwietnia można również zaoszczędzić na bilecie do kina i kupić film bezpośrednio.

Oryginalny artykuł:

Avatar: The Way of Water zarobił już prawie 2,3 miliarda dolarów. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę dzisiejszy koszt biletu do kina. Czteroosobowa rodzina może z łatwością wydać 100 euro lub więcej na wyjście do kina, w końcu za przekąski też trzeba zapłacić. Jest zdecydowanie taniej Rozrywka filmowa w domu na kanapie. Wkrótce nadarzy się ku temu okazja.

Avatar 2 już nie tylko w kinie

Jak poinformowało studio filmowe na Twitterze, „Avatar: The Way of Water” powinno być dostępne cyfrowo od 28 marca Być. Oczywiście chodzi o opcję VoD, czyli cyfrowe pobieranie. Ale prawdopodobnie będziesz musiał obejść się bez opcji wypożyczenia, ponieważ następująca uwaga budzi twoje podejrzenia: „Kiedy dodasz „Avatar: Droga wody” do swojej kolekcji filmów, uzyskasz dostęp do ponad trzech godzin nigdy wcześniej -widoczne dodatki.”

Nie wypożyczasz kolekcji filmów, kupujesz ją razem. Ergo: Avatar 2 powinien ukazać się pod koniec marca początkowo jako tytuł zakupu w Apple iTunes, Amazon and Co. być dostępnym. Droższe niż wypożyczenie, ale ostatecznie (szczególnie jeśli oglądacie razem) i tak tańsze niż wyjście do kina.

Koledzy z Kino.de mogli przeprowadzić pasjonujące wywiady z gwiazdami filmu:

Klienci Disney+ będą musieli poczekać jeszcze dłużej

Zaskakujący jest fakt, że w ogóle nie wspomniano o Disney+. Standardowo filmy kinowe pojawiają się w wewnętrznym serwisie streamingowym bezpośrednio na platformie abonamentowej po kilku tygodniach i są dostępne dla klientów bez dodatkowych opłat.

Z „Avatar: The Way of Water” Disney oczywiście wybiera inną drogę. Przede wszystkim film powinien prawdopodobnie przynieść dodatkowe pieniądze jako tytuł zakupu, zanim zostanie wyprzedany na Disney+. Dla Disneya Avatar jest prawdziwą „dojną krową” w momencie, gdy chce się wydoić jak najwięcej.

Pozostajemy więc przy naszym założeniu z poprzedniego artykułu: Przed późną wiosną, a może nawet późniejprawdopodobnie nie będziemy mogli zobaczyć Avatara 2 na Disney+.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android