Autorytet dzienny: ⌚ Pixel Watch zbliża się…

Autorytet dzienny: ⌚ Pixel Watch zbliża się…

☕ Dzień dobry! Dzień 3 MWC 2022 i dziś rano, z powodu niektórych prac konserwacyjnych na ulicy, straciliśmy wodę do mieszkania. Na szczęście dla większości z nas było to po porannym pośpiechu.

Google Pixel Watch, Pixel 6a coraz bliżej?

Wyciekły rendery Google Pixel 6a 2Raporty mówią, że Google Pixel 6a, którego w pełni oczekujemy, i Google Pixel Watch, który pozostaje trochę jednorożcem, są wymienione na stronie amerykańskiego przewoźnika. Źródła przekazały Android Police, że smartwatch, pierwszy dedykowany do noszenia Google, i następny niedrogi telefon Google, zostały uruchomione w systemie inwentaryzacji amerykańskiego operatora.

Zegarek pikselowy:

Jedynym pierwszym trudnym szczegółem, zgodnie z raportem, jest to, że Pixel Watch będzie miał 32 GB pamięci. Ta jedna porcja danych mówi nam trochę: to podwaja Samsung Galaxy 4 i kontynuuje schemat raportów, które sugerują, że będzie wyceniony jak Apple Watch. Oczywiście Google może opierać się na inżynierii FitBit, którą nabył nieco ponad rok temu. Pod koniec zeszłego roku pojawiło się mnóstwo detali, chociaż było to tak długo oczekiwane, że przez lata pojawiały się i znikały wszelkiego rodzaju plotki. Warto również wziąć pod uwagę, że zgodnie z raportem operator, który wymienia urządzenia do noszenia, sprzedaje tylko smartwatche z łącznością komórkową. Jeśli to będzie dokładne i jeśli nic się nie zmieni, możesz postawić na pierwszego smartwatcha Google z łącznością eSIM.

Piksel 6a:

Jeśli chodzi o Pixela 6a, przecieki i informacje, które już otrzymaliśmy, są mocne. Widzieliśmy, że rendery wskazują na projekt serii Pixel 6, który przekłada się również na następną, tańszą wersję. Seria Pixel „a” zwykle upuszcza kilka funkcji z wyższej półki, aby uzyskać tańsze ogólne urządzenie, ale często jest to dla nas jedno z najlepszych urządzeń roku ze względu na połączenie wartości i prawie wystarczającej zestaw funkcji. Najnowszym z tego raportu jest to, że 6a będzie dostępny w kolorze czarnym, białym i zielonym, ze wszystkimi trzema opcjami wymienionymi z pamięcią wewnętrzną 128 GB. Prawdziwym problemem jest brak dostępności ze strony Google — wcześniej obwiniany o łańcuch dostaw, ale zawsze dziwny problem dla Google, który uderza w niektóre wybrane rynki i pozostawia wiele innych. W Hiszpanii, gdzie do jutra jesteśmy na MWC, seria Pixel 6 jest w sprzedaży od zaledwie tygodni. A Pixel 5a po prostu nie jest tutaj oferowany, pomimo prawdopodobnego dobrego dopasowania do rynku.

Podsumowanie

🏆 Best of MWC 2022 Awards: ulubione produkty Android Authority z pokazu!🍎 Apple wstrzymało sprzedaż wszystkich urządzeń w Rosji w odpowiedzi na inwazję na Ukrainę, co jest dość znaczące. Rosjanie nadal mogli zalogować się do sklepu Apple, ale nie mogli kupić urządzenia. Apple dołączył także do Google, wyłączając ruch na żywo w Apple Maps na Ukrainie. Google Pay i Apple Pay również nie działają w Rosji (Ars Technica). 👉 Porażka Pixelmon NFT: zebranie 70 milionów dolarów, odsłonięcie dziwacznej grafiki i wiele przeróbek, które nadejdą… (CNET). 🔋 Pojawia się pierwszy całkowicie elektryczny SUV Jeepa w 2023 r., z większą liczbą opcji terenowych od 2024 r. (Engadget). Po pierwsze pomyśleliśmy, że zauważyliśmy zaskakujący nowy telefon na stoisku Qualcomm na MWC. Ale zrelaksuj się, to tylko nieuczciwa literówka. (Nie ma Asus Rogue 5, tylko Rog 5):asus rogue 5s mwc 2022Tristan Rayner / Android Authority I jeszcze trochę dziwnego, zanim wyruszysz w swoją środę: kwantowe czujniki grawitacyjne. Tak. To jest rzecz, która istnieje. Najwyraźniej jest w stanie drobiazgowo sprawdzać swobodnie spadające atomy, aby ujawnić zmiany w przyciąganiu grawitacyjnym Ziemi w różnych punktach. Jest tak czuły, że można go wykorzystać do „jakości gleby lub pomocy inżynierom w sprawdzaniu potencjalnych miejsc budowy pod kątem niestabilnego gruntu” lub całkiem poważnie , znajdź zakopany skarb. Więcej o tym, co dzieje się z grawitacją w ScienceNews. Pozdrawiam, Tristan Rayner, starszy redaktor Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android