Astro współpracuje z Timbuk2, aby stworzyć torby na cały sprzęt do gier

Astro współpracuje z Timbuk2, aby stworzyć torby na cały sprzęt do gier

Najnowszy zestaw produktów Astro jest nieco poza swoim zwykłym torem. Zamiast wypuszczać nowy zestaw słuchawkowy lub kontroler do gier, współpracował z renomowaną marką toreb i akcesoriów Timbuk2 podczas pandemii, aby stworzyć plecak i torbę na ramię z wydrukowaną nazwą Astro. Skupienie się Astro na grach oznacza, że, jak można się spodziewać, każda torba została stworzona po to, aby pomieścić Twoje niezbędne do gier. W związku z tym są zbudowane z sekcji przeznaczonych do przechowywania – i, co najważniejsze, ochrony – takich rzeczy jak słuchawki, kontrolery i laptopy. Mniejsza torba na ramię, zwana CS03, kosztuje 79,99 USD i wydaje się być dostosowana do potrzeb właścicieli Switcha, którzy szukają ochrony i użyteczności z torby. Podniesienie magnetycznie zamykanej przedniej klapy torby odsłania kieszeń do przechowywania kluczy lub innych małych przedmiotów, takich jak telefon. Główny zamek błyskawiczny odsłania większą sekcję z małymi rękawami, które mogą pomieścić do 14 wkładów do gier Switch. W rozciągliwych siatkowych rękawach jest wystarczająco dużo miejsca na takie rzeczy, jak kable i wkładki douszne. Przełącznik Nintendo Switch idealnie mieści się w głównej kieszeni torby i ma na celu zapewnienie wystarczającej wyściółki, aby chronić konsolę przed zgięciem lub śmiertelnym ciosem. Sekcja konsoli będzie pasować do Switcha lub Switch Lite (będzie również mogła zmieścić nieco większy Switch OLED, który pojawi się jeszcze w tym roku, powiedział Astro The Verge). Jest również wodoodporny.

CS03 oferuje szerokie wsparcie, aby chronić konsolę Nintendo Switch. Zdjęcie: Astro Dla graczy, którzy mają dużo więcej sprzętu do noszenia, plecak BP35 kosztuje 199,99 USD i ma 35 litrów całkowitej pojemności. Podobnie jak CS03, jest wodoodporny i wyposażony w zamki błyskawiczne i kieszenie. Rozpakowanie jej zewnętrznych warstw ujawnia jedną z jego zalet: uchwyt na słuchawki. Słuchawki z obrotowymi nausznikami można zabezpieczyć wytrzymałym haczykiem z tkaniny, który zapina się na guzik. W tej samej kieszeni znajdują się wystarczająco duże miejsca, aby zmieścić (i chronić) telefon lub przenośną baterię, kontroler, niektóre kable i inne małe przedmioty, takie jak długopisy. BP35 to spory plecak, ale wciąż nie jest wystarczająco duży, aby zmieścić nowoczesne konsole (praktycznie potrzebujesz małej walizki, aby spakować PS5 lub Xbox Series X). Ale w głównej komorze jest wystarczająco dużo miejsca, aby zmieścić coś takiego jak Xbox Series S i kilka dodatkowych kontrolerów. Jeśli nie jesteś graczem konsoli, może pomieścić do dwóch 16-calowych laptopów. Jeśli więc bardziej interesujesz się grami na PC niż grami na konsole, może to być cała przestrzeń potrzebna do spakowania niezbędnych rzeczy.

Astro Timbuk2 BP35

Zewnętrzny zamek błyskawiczny odsłania poręczny zaczep na słuchawki, a także kilka kieszeni. Zdjęcie: Astro Po obejrzeniu i obsłudze obu toreb w ciągu ostatnich kilku dni, myślę, że mogą to być dobre opcje dla graczy, którzy nie chcą zawracać sobie głowy zastanawianiem się, jak spakować akcesoria do gier. CS03 i BP35 robią to za Ciebie, z wystarczającą wyściółką, aby czuć, że Twoje inwestycje są chronione. Obie torby są teraz dostępne na stronie Astro, a także online przez Timbuk2. Jeśli chcesz zobaczyć je osobiście, Timbuk2 zaopatruje je w swoich flagowych sklepach w całych Stanach Zjednoczonych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android