Apple Watch Series 6 jest dziś o 75 USD taniej w Amazon i Walmart

Apple Watch Series 6 jest dziś o 75 USD taniej w Amazon i Walmart

Czerwony zegarek Apple Watch Series 6 już widział szereg dużych rabatów, ale nie zawsze dostajesz dobre ceny na bardziej subtelne kolorystyki. Amazon i Walmart oferują obecnie 75 USD zniżki na przystojny granatowy zegarek, a także biały model, obniżając je do 325 USD. Walmart ma również kilka innych kolorów dostępnych w tej samej cenie i oba oferują kolor czerwony za dodatkową przeceną 6 USD. Oprócz niezliczonych zabawnych kolorów, najnowszy i najlepszy sprzęt do noszenia firmy Apple oferuje również wbudowane śledzenie snu, czujnik tlenu we krwi i zawsze włączony wyświetlacz. Przeczytaj naszą recenzję.

Apple Watch Series 6 (40 mm, GPS)

Najnowszy flagowy produkt Apple do noszenia ma zawsze włączony wyświetlacz i nowe czujniki, które umożliwiają monitorowanie poziomu tlenu we krwi. Amazon i Google mogą torować drogę do inteligentniejszego domu, ale jeszcze nie każde urządzenie pod słońcem zachwala inteligentne możliwości. Na szczęście istnieją urządzenia takie jak Kasa Smart Wi-Fi Plug Mini firmy TP-Link. Proste urządzenie z obsługą głosową współpracuje z wirtualnymi asystentami, takimi jak Amazon Alexa i Google Assistant, a także IFTTT, zapewniając łatwy sposób kontrolowania wtyczek przez Wi-Fi i ustawiania harmonogramu. Zwykle za 18 USD możesz kupić kompaktową inteligentną wtyczkę TP-Link w Best Buy and Target za 10 USD.

TP-Link Kasa Smart Wi-Fi Wtyczka Mini

Inteligentna wtyczka Kasa firmy TP-Link to niedrogi sposób na dodanie inteligentnych funkcji do każdego gospodarstwa domowego i obejmuje obsługę Amazon Alexa i różnych funkcji planowania. Jeśli posiadasz PlayStation 4 lub PlayStation 5, subskrypcja PlayStation Plus jest naprawdę oczywista. Usługa premium zapewnia dostęp do trybu online dla wielu graczy, bezpłatnych miesięcznych tytułów i 100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze, a także ekskluzywnych ofert na wybrane gry, dodatki i zamówienia w przedsprzedaży. Pozwala także skorzystać z kolekcji PlayStation Plus, katalogu zawierającego jedne z najlepszych gier na PlayStation do tej pory, w tym hity takie jak God of War, The Last of Us Remastered i Bloodborne. Co najlepsze, jeśli jesteś nowym subskrybentem, możesz wykupić 12-miesięczną subskrypcję PlayStation Plus za jedyne 30 USD do 30 sierpnia, o połowę mniej niż zwykle kosztowałoby to za przełomową usługę Sony. Od kilku dni śledzimy tę ofertę na AirPods Pro – najlepszej od czasu Czarnego Piątku. Amazon i Walmart nadal oferują 70 USD zniżki na nowy zestaw popularnych wkładek dousznych z redukcją szumów, co obniża ostateczną cenę sprzedaży do 180 USD. Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne są nie tylko zbudowane na zaprojektowanym przez Apple chipie H1, który zapewnia im zawsze aktywne wsparcie dla Siri, ale także zapewniają doskonałą eliminację szumów i głęboką integrację z iOS, co zwiększa ich wygodę. Przeczytaj naszą recenzję.

Apple AirPods Pro

Flagowe wkładki douszne Apple są lepsze od zwykłych słuchawek AirPods dzięki lepszej jakości dźwięku, doskonałej aktywnej redukcji szumów i wciągającemu dźwiękowi przestrzennemu. Aby uczcić 25. rocznicę Quake’a i szersze wydanie gry na konsole, Steam oferuje duże zniżki na wiele świetnych gier w ramach wyprzedaży QuakeCon. Obecnie możesz wybierać spośród wielu solidnych tytułów, w tym wpisów z serii Elder Scrolls, Fallout i Dishonored, chociaż osobiście polecamy współczesne tytuły Doom. Powszechnie uwielbiany Doom, tytuł z 2016 roku odpowiedzialny za zgranie i wyrwanie klasycznej serii z krawędzi potencjalnego zapomnienia, kosztuje zaledwie 5 USD (50 procent taniej). Zeszłoroczna kontynuacja, Doom Eternal, ma 15 USD (75% zniżki), a nawet dwa rozszerzenia DLC Eternal, The Ancient Gods Parts 1 i 2, są o 50% tańsze lub dostępne razem za 15 USD jako przepustka na rok pierwszy. To mnóstwo wspólnych godzin szybkiej akcji, chaos FPS za tani. Przeczytaj nasze Wieczna zagłada przejrzeć.

Wieczna zagłada

Doom Eternal to najnowsza odsłona wieloletniej serii FPS firmy id Software. Tytuł 2020 zawiera szybką kampanię dla jednego gracza i konkurencyjny tryb bitwy dla wielu graczy, z których każdy wypełniony jest ogromnymi ilościami demonicznej krwi, wnętrzności i strzelanin.

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android