Aplikacje radarowe deszczu – najlepsze ostrzeżenia dla Androida i iOS

Aplikacje radarowe deszczu – najlepsze ostrzeżenia dla Androida i iOS

Aplikacje radarowe deszczu mogą być bardzo przydatne, jeśli są dobre. Jeśli chcesz wiedzieć, czy Twój grill będzie suchy i kiedy będziesz mógł wyjść z psem, w każdej chwili możesz się tego dowiedzieć. Oczywiście nadal nie ma gwarancji. Podpowiemy Ci, które urządzenia ostrzegające przed deszczem są przydatne.

Radar opadów jest już zawarty w dołączonej aplikacji pogodowej na iPhone'a i iPada. Znajdziesz go w widżecie „Opady”. Jeśli nie jest to widoczne, możesz zamiast tego dotknąć widżetu „Wiatr”, a następnie przełączyć widok na radar opadów Apple.

aplikacja pogodowa-radar-pogodowy-i-deszczowy-dla-twojego-miejsca-80211.mp4

Radar opadów w aplikacji WarnWeather – informacja ze źródła

Istnieją różne instytucje, które zbierają dane pogodowe, a następnie sprzedają je do dalszego marketingu na całym świecie. Każdy, kto pobierze aplikację pogodową lub zajrzy do Internetu, często zobaczy amerykańskie źródła informacji o pogodzie. To niekoniecznie ma sens.

Sensowne jest pobieranie danych z miejsca, w którym są rejestrowane. W Niemczech odpowiada za to „German Weather Service”, a jego dane są bardzo dokładne.

Reprezentacja obszaru deszczowego w czasie w aplikacji WarnWeather niemieckiej służby pogodowejŹródło obrazu: GIGA / Zrzut ekranu Możesz użyć radaru deszczu w aplikacji „WarnWetter”, aby zobaczyć niemal co do minuty, kiedy zacznie padać deszcz i kiedy znów będzie sucho. Znajdziesz tu także prognozy pogody, ostrzeżenia i różne widoki zdarzeń pogodowych , takie jak burze, gładkość, wiatr lub wskaźnik UV. Wszystkie te widoki wykorzystują dane z niemieckiego serwisu pogodowego w czasie rzeczywistym, co oznacza, że ​​są zawsze elastyczne i aktualne. Możesz także pozycjonować niektóre widoki pogody jako widżety na wyświetlaczu.

Zasadniczo aplikacja jest bezpłatna, ale niektóre funkcje dostępne są tylko w pełnej wersji. Kosztuje to jednak tylko jednorazową opłatę w wysokości 2,49 euro.

Ostrzeżenie PogodaOstrzeżenie Pogoda

Niemiecki serwis pogodowy

Pogoda ostrzegawcza DWDPogoda ostrzegawcza DWD

Niemiecki serwis pogodowy

Radar deszczu z ostrzeżeniem o trudnych warunkach pogodowych

W Wetteronline możesz znaleźć radar opadów online. Została również zlecona firmie zewnętrznej jako „aplikacja radaru deszczowego”, którą można pobrać na Androida i iOS.

Podstawowe funkcje są bezpłatne, ale będziesz musiał znosić reklamy, które czasami mogą być bardzo natrętne. Wersja bez reklam kosztuje 9,99 euro rocznie. Dane pochodzą z niemieckiego serwisu pogodowego, którego aplikację opisaliśmy powyżej.

Radar deszczu z ostrzeżeniem o trudnych warunkach pogodowychRadar deszczu z ostrzeżeniem o trudnych warunkach pogodowych

WetterOnline GmbH

Radar deszczu z ostrzeżeniami pogodowymiRadar deszczu z ostrzeżeniami pogodowymi

WetterOnline – Usługi Meteorologiczne GmbH

WeatherPro: Wetter i radar

Aplikacja „WeatherPro: Weather & Radar” oferuje również funkcje premium, ale nie są one potrzebne, jeśli chcesz zobaczyć w tej aplikacji radar opadów.

Wyświetlacz nie jest tak przekonujący, jak nasze dwie pozostałe rekomendacje, ponieważ obszary deszczu są wyświetlane w grubych pikselach, które również poruszają się bardzo gwałtownie.

Jeśli jednak chcesz tylko z grubsza oszacować, kiedy znowu będziesz mógł wyjść z domu z suchymi stopami, to ta darmowa wersja z pewnością wystarczy.

Za 99 centów miesięcznie możesz odblokować także bardziej szczegółowe widoki.

WeatherPro: prognoza i radarWeatherPro: prognoza i radar

DTN Niemcy GmbH

PogodaProPogodaPro

DTN Niemcy GmbH.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android