Aplikacje giełdowe – aktualne giełdy i ceny akcji na Androida i iPhone'a

Aplikacje giełdowe – aktualne giełdy i ceny akcji na Androida i iPhone'a

Jeśli chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się na giełdzie, aby dowiedzieć się o kursach swoich akcji, możesz to zrobić w czasie rzeczywistym na swoim smartfonie. Najlepsze aplikacje giełdowe i giełdowe na Androida lub iPhone'a nie tylko informują Cię na bieżąco, ale także analizują trendy, pomagając w ten sposób wejść lub wyjść we właściwym czasie.

Czy zauważyłeś już zmiany w bankowości internetowej?

Różnice między aplikacjami giełdowymi a aplikacjami giełdowymi

Ci, którzy zajmują się tym tematem po raz pierwszy, mogą nawet nie wiedzieć, czego tak naprawdę potrzebują. Nie bez powodu istnieje różnica między aplikacją giełdową a aplikacją giełdową.

Aplikacja akcji zajmuje się wyłącznie cenami akcji . Pokazuje trend cenowy wybranych akcji i może mieć kilka opcji ustawień i alarmów. Aplikacja giełdowa może obserwować i wyświetlać rozwój wszystkiego, co jest przedmiotem obrotu na giełdzie. Nie chodzi tu tylko o akcje , ale także o specjalne grupy towarów, waluty czy w niektórych przypadkach nawet kursy różnych kryptowalut.

Jednocześnie istnieją również aplikacje finansowe (niektóre z nich są wydawane przez instytucje bankowe), za pomocą których można zarządzać portfelem akcji, a czasem nawet kupować lub sprzedawać akcje.

Potrzebujesz w ogóle aplikacji giełdowej lub giełdowej?

Jeśli chodzi o aktualne ceny niektórych akcji, niekoniecznie potrzebujesz aplikacji giełdowej. Mogą one nawet przynieść efekt przeciwny do zamierzonego, jeśli przyjrzysz się bliżej ich ograniczeniom.

Musisz wtedy dowiedzieć się, że ceny akcji tych aplikacji nie zawsze są wyświetlane w czasie rzeczywistym, ale pojawiają się z opóźnieniem do 30 minut. A na giełdzie w 30 minut może się wiele wydarzyć.

W przypadku szybkich zapytań w międzyczasie zdecydowanie warto zapytać Google!

Zapytanie takie jak „Cena akcji VW” pokazuje aktualną wartość rynkową akcji i może również przedstawiać trend cenowy w wybranych okresach czasu. Ma to między innymi tę zaletę, że nie musisz rejestrować się u żadnego dostawcy aplikacji i że ta bezpłatna metoda jest oszczędzona przed natrętnymi reklamami.

Giełdowe i udostępniające aplikacje na Androida i iPhone'a

„Tak po prostu” możesz zapytać o aktualną cenę akcji w Google. Jeśli chcesz więcej, powinieneś od razu pobrać aplikację giełdową i unikać aplikacji z czystym udostępnianiem. Ale jedno powinno być dla ciebie jasne: jeśli chcesz w pełni korzystać z usług dobrego portalu giełdowego w takiej aplikacji, często musisz nie tylko się zarejestrować, ale także zapłacić za „lepsze funkcje”.

Investing.com ” to międzynarodowy portal finansowy, w którym można uzyskać dane w czasie rzeczywistym, a także analizy i wiadomości giełdowe. Powiązana aplikacja giełdowa na Androida i iOS nosi nazwę „ Finanse: giełda, akcje, portfel i aktualności ”.

Jak każda dobra aplikacja giełdowa, oferuje najnowsze ceny akcji w czasie rzeczywistym, ale także wiadomości finansowe, informacje o poszczególnych akcjach i analizę rozwoju.

Niestety aplikacja zawiera również mnóstwo reklam, w niektórych przypadkach nawet „ciemne wzory”, czyli reklamy, które przybierają postać przycisków aplikacji i gdzie naciśnięcie „Sprzedaj” prowadzi do reklamodawcy. W takim przypadku kupujesz wolność reklamy za miesięczną opłatę w wysokości 6,99 euro (lub 5,83 euro, jeśli wybierzesz roczną metodę płatności).

Na szczęście możesz sprawdzić, czy jest to dla Ciebie opłacalne i czy możesz korzystać ze wszystkich funkcji aplikacji. Bezpłatna rejestracja gwarantuje również, że możesz utworzyć osobistą listę obserwowanych w celu monitorowania swoich dokumentów.

Wskazówka GIGA dotycząca udostępniania aplikacji

Jeśli szukasz najlepszych aplikacji giełdowych, finansowych lub giełdowych, szybko znajdziesz szereg „list rekomendacji”. Widać, że „wykresy” są bardzo podobne – zwłaszcza, że pierwsze miejsce jest identyczne dla prawie wszystkich „testerów”.

W większości przypadków można założyć, że te artykuły nie są tak naprawdę rekomendacją najlepszego dostawcy, ale raczej rekomendacją najlepszego partnera reklamowego. Jego nazwa obecnie zaczyna się podobno na małe „e”…

Dlatego zalecamy samodzielne zajęcie się tematem i po prostu rzucenie go na forum dyskusyjne giełdy lub giełdy. Otrzymasz prawdziwe doświadczenie, a czasem ostrzeżenia, które naprawdę ci pomogą.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android