Aplikacja Web.de nie wyświetla treści e-maili: co zrobić na Androidzie?

Aplikacja Web.de nie wyświetla treści e-maili: co zrobić na Androidzie?

Dzięki aplikacji Web.de możesz szybko uzyskać dostęp do swoich e-maili na swoim smartfonie. Jednak niektórzy użytkownicy zgłaszają, że mogą otwierać nowe wiadomości, ale treść wiadomości e-mail nie jest wyświetlana. Co możesz zrobić w takich przypadkach?

Nie ma jasnego powodu, dla którego treść wiadomości e-mail nie jest wyświetlana. Poniższe kroki pomogą jednak rozwiązać błędy.

Web.de: E-maile nie są wyświetlane – co robić?

Wiadomości w niektórych e-mailach nie są wysyłane jako tekst, ale jako obraz. Cała wiadomość e-mail składa się z czystego pliku obrazu zawierającego tekst. Co się za tym kryje?

Ze względów bezpieczeństwa wyświetlanie plików multimedialnych w aplikacji Web.de domyślnie zablokowane, ponieważ oszuści czasami rozprzestrzeniają wirusy lub coś podobnego. Za pomocą przycisku u góry pola wiadomości możesz wyświetlić elementy zewnętrzne, takie jak: odkryć obrazy. Jeśli taki e-mail nie zostanie wyświetlony, zazwyczaj nie jest tak źle. Renomowani nadawcy wysyłają swoje wiadomości jako tekst, co oznacza e-maile zawierające wyłącznie obrazy najprawdopodobniej od oszustów. Oszuści chcą ominąć filtry spamu, które aktywują się, gdy użyte zostaną określone słowa, podczas gdy tekstu na obrazach nie można odczytać.

Aplikacja Web.de nie wyświetla treści e-maili? Tak to znowu wygląda

Jeśli błąd występuje często i także w przypadku renomowanych nadawców, sprawdź następujące elementy:

Być może nadawca popełnił błąd i wiadomość została wysłana bez treści. Zaloguj się na swoje konto Web.de w swojej przeglądarce i sprawdź, czy wiadomość jest tam widoczna. Może to jest to Połączenie internetowe na urządzeniu jest zbyt słabe, co uniemożliwia załadowanie zawartości. Zmień więc swoją pozycję lub sieć danych. Czasem pomaga prosty sposób Uruchom ponownie urządzenieaby naprawić problemy. Zapewnia to żadnych zapór sieciowych i innych aplikacji zabezpieczających działające w tle i uniemożliwiające otwieranie wiadomości e-mail. Zasadniczo powinieneś upewnić się, że wszystkie aplikacje na twoim smartfonie uruchomić w aktualnej wersji. W razie potrzeby zaktualizuj aplikację Web.de. Czyści również pamięć podręczną i dane aplikacji. Może występować problem uniemożliwiający wyświetlanie wiadomości e-mail. Pomocna może być także całkowita ponowna instalacja aplikacji Web.de (można ją pobrać ze sklepu Google Play). W aktualnej wersji powinien także działać system operacyjny Android. Czasami występują zakłócenia u dostawcy, co oznacza, że ​​dostęp do poczty e-mail jest chwilowo niemożliwy.

Jeśli sugerowane rozwiązania nie działają, spróbuj użyć alternatywnej aplikacji e-mail. Być może w ten sposób uda się uniknąć błędu. Jeśli problem dotyczy tylko pojedynczych wiadomości, możesz również to zrobić prześlij na inny adres e-mail, który nie działa za pośrednictwem Web.de. Jeśli problemy będą się powtarzać, możesz także skontaktować się z pomocą techniczną Web.de.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android