Aplikacja CW: Najlepsza darmowa usługa przesyłania strumieniowego, o której nigdy nie słyszałeś

Aplikacja CW: Najlepsza darmowa usługa przesyłania strumieniowego, o której nigdy nie słyszałeś

Sieć nadawcza CW jest domem dla wielu popularnych programów telewizyjnych. W tej chwili sieć zawiera dramaty, takie jak Riverdale, All American, Superman i Lois i inne. Jednak wiele osób korzystających z sieci może nie być świadomych, że dostępna jest bezpłatna aplikacja CW. Nie tylko możesz uzyskać dostęp do najnowszych odcinków programów sieciowych na żądanie, ale możesz także sprawdzić kilka starszych programów do strumieniowego przesyłania za darmo, z których wiele jest dostępnych wyłącznie w tej aplikacji. Jeśli jesteś fanem CW, będziesz chciał przeczytać więcej o aplikacji CW, aby dowiedzieć się więcej o jej funkcjach oraz o tym, jakie aktualne i starsze programy możesz streamować za darmo.

Co to jest CW?

Sieć powstała we wrześniu 2006 roku. Programowanie opierało się na dwóch wcześniejszych próbach stworzenia nowych sieci nadawczych: UPN (United Paramount Network) i The WB (własność Warner Bros). Nowa sieć CW stała się znana ze swoich programów skierowanych do nastolatków lub młodych dorosłych. Paramount i Warner Bros były właścicielami połowy sieci do 2022 roku. Wtedy Nexstar nabył 75% sieci, a Paramount i Warner Bros posiadali pozostałe 25% w równym podziale.

Czym jest aplikacja CW i usługa przesyłania strumieniowego?

nagłówek cwAplikacja CW i usługa przesyłania strumieniowego pozwalają każdemu oglądać najnowsze odcinki aktualnie emitowanych programów w sieci za darmo, z reklamami. Ponadto usługa oferuje również wiele starszych i nowszych programów, które można przesyłać strumieniowo i oglądać, ponownie za darmo z reklamami. Podczas gdy wiele programów było emitowanych na CW, niektóre z nich pochodziły z innych sieci. Kilka z tych programów jest obecnie dostępnych wyłącznie w streamingu w aplikacji CW.

Gdzie mogę uzyskać dostęp do aplikacji?

Obecnie aplikacja i usługa CW są dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych. To prawdopodobnie utrzyma się w dającej się przewidzieć przyszłości.

Jakie urządzenia obsługują aplikację?

Aplikację CW można pobrać na wiele platform. Oto aktualna lista: iOS Android Amazon Fire tablety Komputery z systemem Windows 10 i 11 Amazon Fire TV Roku Android/Google TV Telewizory Samsung Smart TV LG Smart TV Visio Konsole do gier Xbox Możesz także oglądać jego zawartość za pomocą przeglądarki internetowej, klikając poniższy link:

Jakie aktualne programy CW są dostępne w aplikacji?

aplikacja cwWszystkie aktualnie działające programy w sieci są dostępne do przesyłania strumieniowego w aplikacji. Zwykle pięć ostatnich odcinków, które były wyemitowane w sieci CW, można przesyłać strumieniowo w aplikacji. Oto spojrzenie na to, co jest obecnie dostępne do streamowania: w 2023 r. poszukaj nowych odcinków najnowszych sezonów The Flash, Riverdale, Superman i Lois oraz Nancy Drew, które będą dostępne do oglądania w aplikacji CW. Całkowicie nowa seria DC Comics, Gotham Knights, ma również rozpocząć się w sieci w 2023 roku.

Jakie są najlepsze ekskluzywne starsze programy w aplikacji?

Oto spojrzenie na jedne z najlepszych starszych programów, które możesz streamować wyłącznie w aplikacji CW za darmo. W przeciwieństwie do serialu CW, te programy są dostępne w całości:

Krypton

krypton Jest to seria prequeli DC Comics, której akcja rozgrywa się 200 lat przed zniszczeniem rodzinnej planety Supermana. Dwusezonowy program, pierwotnie pokazywany w sieci Syfy, przedstawiał wydarzenia na Krypton, gdzie dziadek Supermana, Seg-El, jest odrzucany przez inne główne rodziny i przywódców na planecie.

Bezsilny

bezsilnyOto kolejna krótkotrwała seria oparta na DC Comics, która powinna trwać dłużej. Jednosezonowy program, pierwotnie pokazywany w NBC, to sitcom o pracownikach Wayne Security, spółki zależnej Wayne Enterprises, prowadzonej przez Vanderveera „Van” Wayne’a, kuzyna Bruce’a (Batmana) Wayne’a. Firma dostarcza produkty i usługi zwykłym ludziom, aby chronić się przed częstą przemocą i szkodami, które są tworzone przez superbohaterów i złoczyńców DC Comics.

Ciemna materia

ciemna materia cwTen trzysezonowy pokaz, pierwotnie pokazywany na Syfy, rozgrywa się kilkaset lat w przyszłości. Statek kosmiczny Raza ma kilka osób i jednego androida w stanie kriogenicznym. Ludzie budzą się bez pamięci o tym, kim są ani o swoich przeszłych życiach. Szybko dowiadują się, że w przeszłości byli grupą bezwzględnych najemników. Czy ci ludzie będą kontynuować swoją dotychczasową ścieżkę, czy wykują nową teraz, gdy ich tożsamość i pamięć zostały wymazane?

Królować

królowaćPierwotnie pokazywana na CW, ta seria jest osadzona w XVI wieku i pokazuje powstanie Marii, królowej Szkotów, od jej początków jako oblubienicy do króla Francji, aż do przejęcia pełnej kontroli nad Szkocją. Seria nie jest historycznie dokładna, ale zawiera wiele dramatów, romansów, zdrady i nie tylko. Możesz streamować wszystkie cztery sezony w aplikacji CW.

Następujące

następująceW tym trzysezonowym programie, pierwotnie pokazywanym przez Fox, występuje Kevin Bacon jako agent FBI. On i jego zespół ścigają seryjnego mordercę o imieniu Joe Carroll, który uciekł z więzienia. Podczas swojego pobytu w więzieniu zwerbował do swojej sprawy kilku innych więźniów, a teraz podążają za nim jako seryjni mordercy. Zadaniem zespołu agentów FBI Bacona jest ściganie Carolla i jego zwolenników i likwidacja ich.

Starsze programy CW w innych serwisach streamingowych

nadprzyrodzonyIstnieje wiele starszych programów CW, które można streamować za pośrednictwem płatnych serwisów streamingowych. Netflix ma ich wiele, w tym Supernatural, The 100, Dynasty, The Originals i kilka programów DC Comics, takich jak Legends of Tomorrow, Arrow, Supergirl i Black Lightening. Ma również poprzednie sezony kilku aktualnych programów CW, takich jak Riverdale, The Flash i All American.
Ikona NetflixNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą przesyłania strumieniowego premium, z ponad 200 milionami subskrybentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych. Ponadto HBO Max ma również kilka starszych programów CW, w tym The Vampire Diaries, Batwoman i oryginalny program Gossip Girl, a także poprzednie sezony obecnych programów CW, takich jak Superman i Lois, Stargirl, Nancy Drew i Walker.
Logo HBO MaxHBO MaxHBO Max to Twój dom dla filmów i programów telewizyjnych Warner Bros, takich jak Władca Pierścieni, superbohaterowie DC Comics i nie tylko. To także miejsce na nowe i oryginalne filmy i programy, które nie są dostępne nigdzie indziej.

Alternatywy aplikacji CW

Istnieje wiele innych całkowicie darmowych usług przesyłania strumieniowego, które możesz sprawdzić. Oto tylko kilka z nich:

Telewizja Plutona

Telewizja PlutonaPluto TV jest własnością Paramount, tej samej firmy, która jest również właścicielem sieci CBS TV. Podczas gdy Paramount ma własną usługę przesyłania strumieniowego premium, Paramount Plus, Pluto TV jest całkowicie darmowy, bez konieczności rejestracji lub logowania — podobnie jak aplikacja CW. Często udostępnia najnowsze programy w CBS do transmisji strumieniowej zarówno na kanałach 24/7, jak i na żądanie. Ma również tysiące innych programów i filmów do bezpłatnego przesyłania strumieniowego.
Związane z: Najlepsze kanały telewizyjne Pluto

Tubi

aplikacja tubi tvPodobnie jak Pluto TV, Tubi jest własnością firmy macierzystej sieci Fox. Ma również kilka ostatnich programów Fox, głównie w gatunku reality show, które są dostępne do streamowania w usłudze. Ponownie, jest mnóstwo innych filmów i programów telewizyjnych, które można przesyłać strumieniowo na Tubi bez konieczności logowania.

Freevee

Darmowe logoDarmowa usługa strumieniowego przesyłania treści firmy Amazon, Freevee, nie wymaga logowania do Amazon ani subskrypcji Amazon Prime, aby oglądać rosnącą zawartość filmów i programów telewizyjnych. Ma również wiele oryginalnych programów, w tym Bosch: Legacy, Judy Justice i inne.


Inne sieci nadawcze w USA mają własne aplikacje do strumieniowego przesyłania odcinków, takie jak ABC, NBC, CBS i Fox. Jednak z kilkoma wyjątkami, aby uzyskać dostęp do tych aplikacji, musisz zalogować się do tych aplikacji za pośrednictwem telewizji kablowej, telewizji satelitarnej lub usługi telewizji internetowej „darmowe” odcinki, które nie są potrzebne w aplikacji CW.

Często zadawane pytania

Jaka jest rozdzielczość wideo aplikacji CW? Rozdzielczość wideo programów transmitowanych w aplikacji waha się od 720p do 1080p. Czy muszę założyć konto lub zalogować się do dostawcy telewizji, aby oglądać programy w aplikacji CW? Nie, możesz oglądać wszystko w aplikacji lub na CW bez konieczności logowania się lub subskrypcji czegokolwiek, w tym dostawcy telewizji. Ile minut reklam na godzinę będę oglądać podczas oglądania programu CW? Zazwyczaj będziesz musiał oglądać około 9 do 10 minut reklam na odcinek w aplikacji. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android