Amazon Prime Day 2022 już wkrótce: data, informacje i pierwsze oferty

Amazon Prime Day 2022 już wkrótce: data, informacje i pierwsze oferty

Amazon jest zaangażowany: Prime Day 2022 odbędzie się 12 i 13 lipca 2022 roku. Zostało to oficjalnie ogłoszone przez największego na świecie detalistę internetowego. Wszystko, co musisz wiedzieć o wielkim festiwalu okazji, najlepsze oferty i wskazówki dotyczące optymalnego przygotowania w GIGA.

Kiedy zaczyna się Prime Day 2022 w Amazon?

Z Amazon Prime Day 2022 ma miejsce w dniu 12 i 13 lipca zamiast. Amazon poinformował o tym w komunikacie prasowym (źródło: Amazon).

W 2021 roku Amazon obchodził Prime Day 21 i 22 czerwca, w 2020 dwudniowa impreza zakupowa odbyła się dopiero w październiku. Jednak obie daty zostały przesunięte z powodu Corony, m.in. dlatego, że Prime Day tradycyjnie odbywa się w połowie lipca. Oznacza to, że Prime Day wraca do swoich zaplanowanych korzeni – chociaż krążą już plotki o drugim Prime Day w październiku. Na razie jednak koncentrujemy się na zbliżającej się dacie.

Amazon Prime Day: co to jest i kto może wziąć udział?

Jak sama nazwa wskazuje, Prime Day to ekskluzywny festiwal okazji, w którym nie wszyscy klienci Amazon mają dostęp do ofert, ale tylko członkowie Prime. Prime kosztuje 69 euro rocznie lub 7,99 euro miesięcznie i oferuje wiele innych zalet. Lojalni klienci Amazon mają już Prime i każdy, kto nie jest pewien, może przetestować usługę przez 30 dni bezpłatnie.

Tipp: Rozpocznij bezpłatny miesiąc próbny tuż przed Prime Day, aby w pełni wykorzystać wydarzenie. Na przykład masz 30 minut wcześniejszy dostęp do promocji Lightning, co może przeważyć szalę, zwłaszcza w Prime Day. Jeśli nie lubisz Prime, możesz anulować członkostwo na koncie Amazon za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Wypróbuj Prime bezpłatnie przez 30 dni

W ten sposób otrzymujesz wszystko z Amazon Prime:

Jakie oferty będą dostępne w Prime Day?

Większość ofert Amazon jest nadal ściśle tajna. Kilka ofert jest ważnych z góry:

Łowcy okazji wiedzą również, że istnieją „wiecznie zielone okazje”, które powracają co roku. Należą do nich na przykład:

Urządzenia Amazon, takie jak głośniki Echo, tablety Fire, Fire TV Stick, czytniki e-booków Kindle itp. Zniżki lub bezpłatne subskrypcje usług Amazon, takich jak Audible, Prime Video (Channels), Music i Kindle Unlimited, Amazon Kids, Prime Gaming, Oferty magazynowe i wiele więcej. Bestsellery ze wszystkich kategorii, takich jak elektryczne szczoteczki do zębów, zestawy patelni, ekspresy do kawy, sprzęt AGD, smartfony, telewizory, słuchawki, konsole do gier, gry wideo, zabawki, meble, biżuteria, odzież itp. Bestsellery popularnych marek, takich jak Samsung, Apple , Sony, Bose, Xiaomi, Philips, Braun, Bosch, Tefal i nie tylko. Oferty specjalne, takie jak oferty startowe z wyrzutni Amazon, produkty DIY od Handmade, ekskluzywne kupony itp. Zobacz wszystkie aktualne kupony na Amazon

Jak najlepiej przygotować się do Prime Day 2022?

Aby optymalnie przygotować się do walki o rabaty i wykorzystać maksymalny potencjał oszczędności, należy wykonać następujące czynności:

Członkowie Non-Prime powinni skorzystać z bezpłatnego miesiąca (zarejestruj się tutaj) na krótko przed rozpoczęciem wydarzenia. Utwórz listę życzeń z produktami, które chcesz kupić z wyprzedzeniem i zainstaluj aplikację Amazon. Zostaniesz powiadomiony, gdy tylko żądany produkt będzie tańszy w Prime Day. Można zaobserwować oferty Amazon, które wkrótce ruszą. Otrzymasz również powiadomienie push, gdy tylko się zacznie. Zaawansowani klienci mogą również zainstalować Asystenta Amazon. To rozszerzenie Twojej przeglądarki, które pomoże Ci znaleźć oferty. Ważna wskazówka: porównywanie cen jest opłacalne, ale też wyczerpujące. Możesz również oszczędzić sobie kłopotów, regularnie sprawdzając oferty GIGA. Raportujemy tylko o (Amazon) okazjach, które są bezkonkurencyjnie tanie. Jeśli chcesz sam porównać ceny: Najpierw umieść produkt w koszyku, a następnie spójrz na idealo, Geizhals and Co. W przeciwnym razie przedmiot zostanie wyprzedany, zanim się zorientujesz, czy to była okazja. Ogólnie rzecz biorąc, oferty dnia są bardziej interesujące niż promocje błyskawiczne, ale oferty dnia można również wyprzedać w ciągu kilku minut! Szczególnie pożądane pakiety konsol zostały wyprzedane w krótkim czasie. Doświadczeni łowcy okazji wiedzą, że najlepsze oferty można znaleźć wśród ofert magazynowych Amazon. W Prime Day jest dalsza zniżka do 30 procent na już przecenione zwroty. Warto więc zajrzeć, ale warto sięgnąć po to szybko, bo transakcje w hurtowni Amazona są jednorazowe. To, co zniknęło, zniknęło.

Więcej wskazówek dotyczących oszczędzania na Prime Day w tym Wideo:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android