9 filmów takich jak The Grey Man na Netflix do obejrzenia dalej

9 filmów takich jak The Grey Man na Netflix do obejrzenia dalej

Ryan Gosling jako Six w The Grey Man 1
Reżyserzy Avengers: Endgame, Joe i Anthony Russo, zadebiutowali na Netflixie nowym przebojowym thrillerem szpiegowskim The Grey Man. Z Ryanem Goslingiem, Chrisem Evansem i Aną de Armas w rolach głównych, jest to jeden z najdroższych oryginałów Netflix do tej pory, z budżetem szacowanym na 200 milionów dolarów. Jeśli jesteś fanem, być może szukasz więcej filmów, takich jak Szary człowiek, do obejrzenia w następnej kolejności. Jesteśmy z Tobą.
Zobacz też: Najlepsze oryginalne filmy Netflix W The Grey Man Gosling występuje jako aktywista CIA, który staje się celem, gdy wchodzi w posiadanie tajemnic agencji. Teraz musi przeżyć, ponieważ jego dawni pracodawcy wysyłają wszystko, co mają na niego, w tym radośnie okrutnego agenta o skłonnościach socjopatycznych, granego przez wąsatego Evansa. Pomimo chłodnej reakcji krytyków film wydaje się być związany z widzami, a Netflix zapalił sequel i spinoff. Czytaj dalej, aby zobaczyć nasze najlepsze filmy, takie jak The Gray Man. A jeśli jeszcze nie oglądałeś The Grey Man, możesz to sprawdzić na Netflix, klikając poniższy link.
Ikona NetflixNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą przesyłania strumieniowego premium, z ponad 200 milionami subskrybentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych.


Filmy które są podobne do Szary człowiek


Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz (2014)

Chris Evans i Scarlet Johansson w Captain America: The Winter Soldier – filmy jak szary mężczyznaThe Gray Man ponownie łączy braci Russo z Chrisem Evansem, który po raz pierwszy pracował razem przy Captain America: The Winter Soldier. To świetne miejsce na rozpoczęcie dla każdego, kto chce więcej filmów, takich jak The Grey Man. Jest to podobnie historia szpiegowska, w której nieuczciwy agent ucieka przed skorumpowanym rządem amerykańskim. W sequelu MCU Cap łączy siły z Natashą i nowym sojusznikiem, aby odkryć spisek, który zagraża istnieniu SHIELD
Główny ekran Disney Plus 3Roczna subskrypcja Disney Plus12 miesięcy w cenie 10 Ta usługa przesyłania strumieniowego jest domem wszystkich filmów Pixara, Marvela i Gwiezdnych wojen. Zawiera również kilka ekscytujących oryginałów, takich jak Mandalorian, Świat według Jeffa Goldbluma i wiele innych.


Thee Days of the Condor (1975)

Trzy dni kondoraBracia Russo czerpali z paranoidalnych thrillerów z lat 70. do filmu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz, w tym Roberta Redforda, głównego gatunku obsady, a ten sam wpływ można zauważyć w The Gray Man, choć nieco mniej jawnie. Do najlepszych z tego gatunku należy Three Days of the Condor, w którym Redford występuje w roli łamacza kodów z CIA, który znajduje swoich kolegów zamordowanych, gdy wraca do biura po obiedzie. Po ucieczce zdaje sobie sprawę, że za atakiem stali przełożeni agencji i musi się ukryć, zanim dowie się, komu może zaufać.
najważniejszy plus od ImpactParamount PlusParamount Plus zawiera tysiące filmów i programów telewizyjnych z CBS, Showtime i Paramount Pictures. Zawiera również nowe i oryginalne filmy, takie jak The Good Fight, Infinite i inne.


Człowiek z Wujka (2015)

Henry Cavill i Armie Hammer na skuterze w Człowieku z UNCLE – filmach takich jak Szary człowiekNieodparty szpiegowski szpieg reżysera Guya Ritchiego, Człowiek z UNCLE, jest adaptacją kultowej serii z lat 60. i zawiera rywalizujących szpiegów, którzy muszą ze sobą współpracować. Agent CIA i jego sowiecki odpowiednik w KGB łączą siły w misji powstrzymania organizacji przestępczej przed detonacją broni jądrowej w celu wykorzystania napięć z okresu zimnej wojny. Ta dwójka nie może przestać ścierać się, walcząc o wspólną pracę dla wspólnego dobra.


Atomowy blond (2017)

Charlize Theron w klubie w Atomic Blonde - filmy jak szary mężczyznaCharlize Theron występuje w tym ekscytującym thrillerze szpiegowskim od producenta Johna Wicka i reżysera Deadpool 2. W przeddzień upadku muru berlińskiego elitarna agentka MI6 zapuszcza się do miasta, by powstrzymać siatkę szpiegowską, póki jeszcze może. . Wykorzystując wszystko, co ma do dyspozycji, bezlitośnie walczy na szczyt, jeden zły facet na raz.


Tożsamość Bourne’a (2002)

Matt Damon wręcza gotówkę Frankie Potente w samochodzie w Tożsamości Bourne'a - filmach jak szary mężczyznaKlasyczny szpiegowski tytuł The Bourne Identity to tytuł, który trzeba obejrzeć. Człowiek zostaje uratowany z oceanu, bliski śmierci, z całkowitą amnezją. Próbując zrozumieć swoją przeszłość, odkrywa unikalny zestaw umiejętności. Gdy niebezpieczni zabójcy zaczynają go ścigać, musi dowiedzieć się, kim jest, dla kogo pracuje i dlaczego go ścigają. Film, w którym wystąpił Matt Damon, był platformą startową dla kilku doskonałych sequeli, a także fabularnym i serialowym spinoffem.
Logo HBO MaxHBO MaxHBO Max to Twój dom dla filmów i programów telewizyjnych Warner Bros, takich jak Władca Pierścieni, superbohaterowie DC Comics i nie tylko. To także miejsce na nowe i oryginalne filmy i programy, które nie są dostępne nigdzie indziej.


Haywire (2011)

Gina Carano i Michael Fassbender w HaywireHaywire Stevena Soderbergha jest z pewnością jednym z najlepszych filmów, takich jak The Gray Man, w którym zastosowano podejście „mniej znaczy więcej”, które nadaje akcji głębszy wpływ. Minimalne cięcia i brak muzyki podczas scen walki, nie wspominając o doskonałej choreografii sprawiają, że jest to jeden z najbardziej ekscytujących filmów akcji od wielu lat. Kiedy pracownik ochrony rządowej zostaje spalony i pozostawiony na śmierć przez kogoś z jej zespołu, musi dowiedzieć się, kto jest w to zamieszany i przeżyć wystarczająco długo, aby ich zabić, zanim dotrą do niej.
logo gwiazdStarzStarz oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do strumieniowego przesyłania, w tym cieszące się uznaniem ekskluzywne oryginalne seriale telewizyjne.


Zabójcy (1995)

Sylvester Stallone i Julianne Moore w Assassins – filmy jak szary człowiekNapisany przez Wachowskich Assassins to film typu zabójca kontra zabójca, taki jak The Gray Man, w którym nieuczciwy zabójca jest ścigany przez rywala zabójcę. Sylvester Stallone wciela się w mężczyznę podejmującego swoją ostatnią pracę. Kiedy zakochuje się w swoim znaku, granym przez Julianne Moore, musi uciekać, ścigany przez niezdecydowanego zabójcę, jego zawodowy rywal grany do perfekcji przez Antonio Banderasa, którego występ stał się od tego czasu memem.
Jennifer Lawrence przed lustrem w Red Sparrow – filmy jak szary mężczyznaMłoda kobieta po kontuzji, która kończy jej karierę baletową, zostaje zwerbowana do elitarnej akademii, która zamienia wyjątkowych uczniów w śmiertelną broń rosyjskiego rządu. Gdy awansuje na szczyt swojej klasy, zostaje wysłana z misją odkrycia kreta i spotyka agenta CIA, który zmusza ją do kwestionowania jej lojalności. Podobnie jak Sześć w Szarym człowieku, Dominika z Czerwonego Wróbla poznaje prawdziwy koszt drugiej szansy.


355 (2022)

355Jessica Chastain, Penélope Cruz, Fan Bingbing, Diane Kruger i Lupita Nyong’o występują w tym filmie z 2022 roku, takim jak The Grey Man w reżyserii Simona Kinberga. Kiedy niebezpieczna broń wpada w ręce grupy terrorystycznej, nietypowy zespół kobiet z różnych międzynarodowych agencji szpiegowskich pracuje razem, aby ją odzyskać i uniknąć nieszczęścia. Cały czas są śledzeni przez tajemniczą postać, której motywy są nieznane.
Główne logo wideoAmazon Prime VideoAmazon Prime Video oferuje dostęp do tysięcy filmów i programów telewizyjnych do przesyłania strumieniowego. Obejmuje to świetne oryginalne programy i filmy, takie jak The Boys i The Tomorrow War. Możesz także zarejestrować się w innych usługach premium w Amazon Prime Video.


To tylko kilka tytułów, które warto sprawdzić, jeśli chcesz więcej filmów, takich jak The Gray Man. Co myślisz o thrillerze szpiegowskim Netflix? Czy obejrzysz któryś z filmów z tej listy? Daj nam znać w komentarzach.
Ikona NetflixNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą przesyłania strumieniowego premium, z ponad 200 milionami subskrybentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android