8 € za smartfon i umowę: Jaka jest tania oferta?

8 € za smartfon i umowę: Jaka jest tania oferta?

Jeśli szukasz taniego telefonu komórkowego z taryfą, powinieneś zatrzymać się w MediaMarkt już teraz. Znajdziesz tam wskazówkę dotyczącą smartfona Xiaomi Redmi Note 12 z ryczałtową stawką za korzystanie z wszystkich sieci i 6 GB pojemności danych w bezkonkurencyjnej cenie poniżej 8 euro miesięcznie. Ale co dobrego jest w taniej ofercie?

MediaMarkt: Xiaomi Redmi Note 12 z taryfą 6 GB w zawrotnej cenie

Jeśli chodzi o smartfony ze średniej półki z topowymi funkcjami i bezkonkurencyjnym stosunkiem ceny do wydajności, nie ma mowy o chińskim producencie Xiaomi. Świadczy o tym również ta oferta w MediaMarkt, gdzie obecnie można ją znaleźć Redmi Note 12 z „zieloną taryfą LTE”. za jedyne 1,99 euro za dodatkową opłatą i tanio Opłata podstawowa 7,99 euro miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Taryfa obejmuje ryczałt na wszystkie sieci i 6 GB wolumenu danych LTE – wszechstronny, bezproblemowy pakiet w absolutnie okazyjnej cenie. Poniższa kalkulacja kosztów pokazuje, jak dobra jest ta transakcja.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: zielona sieć LTE: o2
6 GB Ilość danych LTE (maks. 50 Mbit/s) Stawka ryczałtowa Allnet, koszt SMS-ów 0,19 euro Roaming UE obejmujący minimalny okres 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc

Xiaomi Redmi Note 12 z umową: dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
7,99 euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 1,99 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i jednorazowe koszty dodane)
238,69 euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 147,99 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 90,70 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
3,78 Euro

Do oferty w MediaMarkt

The Xiaomi Redmi Note 12 z 128 GB i 4 GB RAM Według internetowych porównywarek cen kosztuje obecnie co najmniej 148 euro. Jeśli odejmiemy tę wartość od kosztów całkowitych w ciągu 24 minimalnych okresów, na taryfę pozostanie 90,70 euro. Odpowiedni 3,78 euro miesięcznie – niska cena za ryczałt all-net z 6 GB wolumenu danych.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie będzie już przedłużana na kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie można ją anulować co miesiąc.

Do oferty w MediaMarkt

Xiaomi Redmi Note 12: Oto, co potrafi stylowy smartfon

Xiaomi Redmi Note 12 zachwyca prostotą i jednocześnie Szlachetny design, w połączeniu z silnym życiem wewnętrznym. The 6,67 cala mierząc po przekątnej Wyświetlacz AMOLED z Częstotliwość odświeżania 120 Hz zapewnia ostry jak brzytwa obraz i płynne przewijanie. Również Potrójny aparat wie, jak robić wrażenie: dzięki głównemu obiektywowi 50 MP firmy Sony możesz od razu robić zdjęcia, a dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi 8 MP możesz także wykonywać zdjęcia panoramiczne lub zdjęcia grupowe. Wspaniały Bateria 5000 mAh z łatwością przeżyjesz cały dzień, a jeśli zabraknie Ci soku, Redmi Note 12 może być używany aż do 33 waty w zaledwie 53 minuty naładuj ponownie.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android