5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu i wszystkie najnowsze wiadomości dotyczące aplikacji – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu i wszystkie najnowsze wiadomości dotyczące aplikacji – Android Apps Weekly

Witamy w 520. wydaniu tygodnika Android Apps Weekly, w którym omawiamy najnowsze wiadomości na temat urządzeń mobilnych i przyglądamy się bliżej najciekawszym nowym aplikacjom i grom. Przejdźmy od razu do rzeczy i przyjrzyjmy się najważniejszym wydarzeniom z ostatniego tygodnia:

Tygodnik aplikacji na Androida: nowe aplikacje i gry

Szukasz nowych aplikacji i gier na Androida, które zajmą Cię? Niestety, w tym tygodniu nie mamy żadnych nowych aplikacji do wyróżnienia, choć jest pięć nowych gier, którym warto przyjrzeć się bliżej.

Świat One Punch Mana

jeden cios
Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji Najnowsza gra oparta na anime One Punch Man jest już dostępna i pozwala śledzić podróż Saitamy i jego misję pokonania złych bossów, w tym Podziemnego Króla, Mosquito Girl i innych. Będę szczery i powiem, że nie jestem zwolennikiem One Punch Man, więc prawdopodobnie ta gra nie jest dla mnie, ale mimo to czułem, że było to wystarczająco zabawne doświadczenie przy moich ograniczonych rozgrywkach. Chociaż akcja i walka są całkiem niezłe, daleko im do ideału z powodu niezbyt dobrych angielskich napisów, zepsutych animacji w przerywnikach filmowych i kilku innych błędów. W tę grę można grać za darmo, więc jeśli jesteś fanem anime, warto przynajmniej rzucić temu okiem.

Frostpunk: Poza lodem

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji Frostpunk to jeden z moich ulubionych twórców miast dzięki świetnej rozgrywce i wyjątkowej alternatywnej rzeczywistości, której akcja rozgrywa się w ogromnej epoce lodowcowej podczas drugiej rewolucji przemysłowej. Teraz doświadczenie w końcu trafia na urządzenia mobilne dzięki Frostpunk: Beyond the Ice. Choć nie jest to bezpośredni port, gra ma w dużej mierze tę samą wspaniałą historię i scenerię, z pewnymi zmianami w mechanice, które czynią ją lepszą grą mobilną. Istnieją również zupełnie nowe elementy, których nie widać w wersji na PC, w tym stacje pogodowe, zwierzę schronienie i zupełnie nowe wyprawy. W przeciwieństwie do oryginalnego Frostpunka, wersja mobilna porzuca model premium na rzecz dynamiki darmowej gry, która działa wystarczająco dobrze, chociaż wolę zapłacić za całość z góry.

Tak, Wasza Miłość

Cena: Wypróbuj bezpłatnie, za 4,99 USD za zakup Your Grace to niezależna gra z unikalną grafiką przypominającą papierową lalkę i wyjątkową fabułą, która stawia Cię na czele rodziny królewskiej. Musisz zająć się nie tylko problemami rodzinnymi, ale także większymi problemami królestwa. Chociaż w przeszłości dużo grałem w tę grę na komputerze PC, wersja na Androida jest wiernym portem w oparciu o moje ograniczone doświadczenie i nie napotkałem żadnych znaczących błędów ani problemów. Grę można wypróbować bezpłatnie, ale po początkowym darmową misję, będziesz musiał odblokować pełną wersję za 4,99 USD (lub zaledwie 3,99 USD w pierwszym tygodniu gry).

Gwiazda wyścigów Rumble

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji
dudniąca gwiazda wyścigówTen zabawny mały kierowca wyścigowy od razu wprowadzi w klimat Mario Kart dzięki kolorowej obsadzie unikalnych postaci, zabawnym przedmiotom, które można wykorzystać do wygrania wyścigu i nie tylko. Chociaż jest to szybka, głupia wyścigówka, nie jest dokładnym klonem formuły Mario, ponieważ dodaje własne, specjalne modyfikacje dla swoich kosiarek i wiele więcej. Nie grałem dłużej niż około 20 minut, ale wystarczyło, aby narysować ja i ja pobraliśmy tę grę na tablet do gier mojego dziecka, ponieważ wydaje się, że idealnie pasuje do moich dzieci.

Zelektryzować Amerykę

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji
elektryzowaćPosiadasz samochód elektryczny i szukasz niezawodnego sposobu na znalezienie stacji ładowania w drodze? Właśnie w tym miejscu pojawia się ta aplikacja, która pomaga znaleźć rozwiązania w zakresie szybkiego ładowania prądem stałym dla Twojego pojazdu elektrycznego. Aplikację można pobrać bezpłatnie, ale za dostęp do niektórych stacji trzeba płacić bezpośrednio za jej pośrednictwem. Bawiłem się trochę interfejsem, ale pamiętaj, że nadal mam pojazdy napędzane gazem, więc nie mogłem sprawdzić, jak to działa. cóż, to doświadczenie się sprawdza, ale odkryłem, że niedaleko mojej okolicy znajduje się kilka stacji ładowania, co robi wrażenie, ponieważ mieszkam w lasach stanu Missouri. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android