5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Witamy w 434. edycji tygodnika Android Apps Weekly. Oto wielkie nagłówki z zeszłego tygodnia: tym razem Google TV wprowadza rzeczywiste profile. Google kilka razy fałszywie rozpoczynało tę inicjatywę. Tym razem wydaje się to uzasadnione. Profile pozwalają użytkownikom zachować własne preferencje w Google TV, więc nie ma wątpliwości, jak wszystko jest skonfigurowane. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej. Możesz zobaczyć więcej aplikacji z wykrywaniem chrapania i kaszlu. Google pracuje teraz nad takimi możliwościami na Androidzie. Informacje zostały odkryte podczas usuwania pakietu APK aplikacji Google Health Studies. Celem jest oczywiście pomoc ludziom w lepszym spaniu. Asystent Google pojawił się w Galaxy Watch 4 w tym tygodniu z dużym opóźnieniem. Użytkownicy Galaxy Watch 4 mogą po prostu przejść do Sklepu Play na swoim zegarku i zainstalować go jak każdą inną aplikację. Pomyślelibyśmy, że spadnie szybciej, odkąd Samsung i Google współpracowali nad zegarkiem, ale lepiej późno niż wcale. Zdjęcia Google wprowadziły aktualizację w tym tygodniu. Nowa aktualizacja zawiera filtry Real Tone, o których po raz pierwszy słyszeliśmy na Google I/O 2022. Filtry Real Tone pomagają lepiej korygować odcień skóry u osób kolorowych i jest to mile widziana zmiana na platformie. Jest również dostępny w wersji na iOS, na wypadek, gdyby ktoś był ciekawy. Aplikacje na Androida w systemie Windows 11 pojawiły się w tym tygodniu w kolejnych pięciu krajach. Należą do nich Francja, Niemcy, Włochy, Japonia i Wielka Brytania. Powinno to radykalnie zwiększyć liczbę osób, które mogą korzystać z nowej funkcji. Wszystko idzie tak czysto, jak wielu się spodziewało, ale miło jest widzieć postępy Microsoftu.


Czarny katalizator

Cena £: Darmowa gra Catalyst Black to trzecioosobowa strzelanka i MOBA od Super Evil Megacorp, twórców Vainglory. To dość standardowe doświadczenie jak na grę mobilną. Dostępnych jest kilka różnych trybów gry, różne rodzaje broni i sprzętu, które można zdobywać na wyższy poziom, a także możesz grać ze znajomymi (lub przeciwko). Jest to głównie rozgrywka PvP online, więc zazwyczaj walczysz z innymi graczami o dominację. Na szczęście jest też kilka elementów PvE, więc w razie potrzeby możesz zrobić sobie przerwę. Mechanika jest dość przejrzysta, a gra działała płynnie na naszych urządzeniach testowych. Możesz jednak kupić sobie przewagę, a to nigdy nie jest dobre dla graczy.


Pilot do telewizora Roku

Cena £: Bezpłatnie / 4,49 USDPilot do telewizora Roku zrzut ekranu 2022Remote for Roku TV to pilot innej firmy do, no cóż, telewizorów Roku. Działa całkiem nieźle. Możesz wykonywać podstawowe czynności, takie jak nawigacja po interfejsie użytkownika, zmiana głośności i sterowanie odtwarzaniem za pomocą przycisków odtwarzania i pauzy. Umożliwia także przesyłanie obrazów, wideo i dźwięku do telewizora za pośrednictwem aplikacji. Pozwala nawet wyświetlać ekran lustrzany na telewizorze Roku i bardzo nam się to podoba. Jest raczej nowy, więc w dużej mierze nie został przetestowany ze wszystkimi telewizorami Roku. Dla niektórych może działać lepiej lub gorzej.


Ulice gniewu 4

Cena £: Streets of Rage 4 za 7,99 USD to najnowsza gra od Playdigious, twórców Dead Cells, Evoland 1 i 2, Teslagrad i innych. Ta gra to mobilny remaster klasycznej gry z lat 90. To side-scrollowa gra typu beat ’em up, w której pokonujesz poziomy, pokonując przeciwników i bossów, nie dając się pokonać samemu. Ten wariant zawiera nowe postacie, 12 etapów, kilka różnych trybów gry oraz dodatek DLC Mr. X Nightmare, który dodaje kilka innych rzeczy. Szczerze mówiąc, w dzisiejszych czasach nie widzimy zbyt wielu bijatyk, a to nie tylko świetna gra, ale nadal jest to fajna gra. Jedynym problemem, który widzieliśmy, są awarie uruchamiania, które znikają po wejściu do gry.
Duolingo ABC zrzut ekranu 2022Duolingo to jedna z najpopularniejszych aplikacji do nauki języków wszechczasów. Duolingo ABC to aplikacja do nauki dla dzieci. Pomaga nauczyć je czytać. Duolingo twierdzi, że poprawia wskaźniki alfabetyzacji o 28% w ciągu zaledwie dziewięciu tygodni, ale zwykle zależy to od dziecka. Jest skierowany do dzieci w wieku od trzech do ośmiu lat i uczy je takich rzeczy, jak litery, pisownia i wymowa za pomocą minigier i opowiadania historii. Oferuje łącznie 700 lekcji. To mocna aplikacja w przestrzeni, w której nie widzimy wielu mocnych aplikacji.


Ni no Kuni: Cross Worlds

Cena £: Darmowa gra Ni no Kuni: Cross Worlds to mobilna gra typu gacha firmy Netmarble. Właściwie nie jest aż tak źle. Styl graficzny i animacja są wyrwane prosto z gier Ni no Kuni, a nawet znajdziesz znajomą muzykę, jeśli grałeś wcześniej. To RPG akcji, w którym wędrujesz po świecie, poznajesz historię i bijesz złoczyńców. Doceniamy dobrą grę RPG z otwartym światem. Jeśli chodzi o gacha, to dość standardowe rzeczy. Czas pokaże, czy Netmarble jest przyjazny dla wolnych graczy, czy nie. Jedynym innym problemem jest system automatycznej bitwy, który sprawia, że ​​gra jest trochę nudna. Jednak zdecydowanie fajnie jest to oglądać.


Jeśli przegapiliśmy jakieś duże nowości lub wydania dotyczące aplikacji lub gier na Androida, powiedz nam o tym w komentarzach.
Dziękuję za przeczytanie. Wypróbuj też te:

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android