5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Witamy w 508. wydaniu tygodnika Android Apps Weekly. Po raz kolejny przedstawiamy najnowsze wiadomości i aplikacje z poprzedniego tygodnia. Zacznijmy od najważniejszych nagłówków z ostatniego tygodnia: w zeszłym tygodniu dużo mówiło się o YouTube. Najpierw zaczął walczyć z blokowaniem reklam, a następnie Google zaczął podnosić ceny YouTube Premium w wielu krajach. Teraz wydaje się, że całe to posunięcie przyniosło odwrotny skutek, ponieważ użytkownicy odinstalowują oprogramowanie w rekordowej liczbie. Wielu z tych, którzy zostają w pobliżu, znalazło lepsze programy do blokowania reklam lub rozwiązania dla przeglądarek internetowych, które nie powodują uruchomienia środków blokujących YouTube. Firma X, wcześniej znana jako Twitter, ogłosiła niedawno plany dotyczące nowej funkcji umożliwiającej administratorom grup przypinanie hashtagów w obrębie społeczności. Chociaż nie jest to najważniejsza funkcja, może być pomocna w utrzymaniu lepszej organizacji społeczności. W połowie października WhatsApp wreszcie pozwolił użytkownikom dodawać dwa konta na tym samym urządzeniu. Teraz WhatsApp dodaje kilka innych ulepszeń, takich jak nowa funkcja „profilu alternatywnego”, która pozwala ograniczyć zdjęcie profilowe do kontaktów, jednocześnie wyświetlając alternatywne zdjęcie profilowe i nazwę osobom niebędącym kontaktami. Wiadomości Google w internecie są przydatne, ale wymagają uwierzytelnienia połączenia między telefonem a komputerem poprzez zeskanowanie kodu QR. Nie jest to najbardziej eleganckie rozwiązanie. Wyjątkiem są abonenci Google Fi Wireless, którzy mogą logować się do portalu internetowego przy użyciu swojego konta Fi. Na szczęście sytuacja wkrótce się zmieni. Niedawne wyłączenie pakietu APK ujawniło, że Google pracuje nad nowym systemem uwierzytelniania Wiadomości opartym na kontach. Oznacza to, że wkrótce wszyscy użytkownicy będą mogli połączyć swoje konta z internetem, logując się na to samo konto Google, którego używają na swoich telefonach. UE przyjęła niedawno nowe przepisy, które nakładają na wiele dużych firm obowiązek oferowania treści pozbawionych reklam. Meta jest najnowszą firmą oferującą taką opcję dla swoich aplikacji na Instagramie i Facebooku. Opłata cykliczna wynosi 9,99 EUR (~10,61 USD), jeśli rejestrujesz się przez Internet, ponieważ kosztuje nieco więcej i wynosi 12,99 EUR (~13,80 USD) za pośrednictwem aplikacji mobilnych, ponieważ uwzględnia opłaty w sklepach z aplikacjami Google i Apple.

Android Apps Weekly: najlepsze nowe aplikacje i gry tygodnia

Szukasz nowych aplikacji i gier na Androida, które zajmą Cię? Poniżej przedstawiamy niektóre z naszych ulubionych propozycji na ten tydzień. W tym tygodniu mamy trzy gry i dwie propozycje aplikacji.

Kaiber

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji
Data wydania: 1 listopada Kaiber to zupełnie nowa aplikacja, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania obrazów i filmów, choć sama usługa jest dostępna w Internecie już od jakiegoś czasu. Możesz użyć podpowiedzi tekstowych do stworzenia animowanego filmu lub przesłać własne filmy i obrazy, a następnie ulepszyć je za pomocą dostępnych narzędzi AI. Aplikacja może nawet łączyć generatywne filmy AI z utworami polecanych artystów. Jedynym haczykiem jest to, że będzie Cię to kosztować. Najtańszy plan zaczyna się od 4,99 USD miesięcznie, chociaż zalecany jest plan Pro za 14,99 USD miesięcznie, ponieważ zyskujesz znacznie więcej kredytów do wykorzystania na generowanie sztucznej inteligencji. Dla tych, którzy tego potrzebują, dostępny jest również plan „Artysta” z jeszcze większą liczbą kredytów za 29,99 USD miesięcznie.

Beedom: Rekreacyjna gra strategiczna

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji
Data wydania: 1 listopada Czy kiedykolwiek chciałeś kontrolować armię pszczół, które budują, eksplorują i walczą o przetrwanie? Właśnie o to chodzi w tej grze strategicznej. Możesz rekrutować nowe pszczoły, układać je razem, aby zdobywać kolejne poziomy, znajdować postacie bohaterów, budować nowe struktury, aby bronić swojego ula i nie tylko. Istnieją także specjalne zadania i misje, które nadają grze lekkiego, hybrydowego klimatu RPG i strategii. A jeśli chodzi o historię? to dość proste, chodzi o znalezienie nowego ula i rozwój jako kolonia. Mimo to dialogi są urocze i wciągające. Nie czułem też, że zostałem uderzony w twarz zbyt dużą ilością reklam czy innymi ograniczeniami podczas grania.

Warcraft: Rozróba

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji
Data wydania: 2 listopada Najnowsza gra mobilna Blizzarda osadzona jest w uniwersum Warcraft, Rumble to mniej więcej typowa gra strategiczna typu tower defence, w której sterujesz figurkami opartymi na serii Warcraft. Wskoczenie w tę grę bez konieczności uczenia się było dość łatwe, zwłaszcza jeśli grałeś w podobne tytuły. Czy odpowiada nazwie Warcraft? Powiedziałbym, że nie, ale z pewnością jest to miły pożeracz czasu, który dzięki stylowi graficznemu nadaje mi poważny klimat Hearthstone. Pamiętaj tylko, że w tej aplikacji jest sporo zakupów w aplikacji, chociaż nadal możesz cieszyć się grą bez nich.

Wild Catch & Ranch: Match3 RPG

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji
Data wydania: 2 listopada W Wild Catch and Ranch wcielasz się w rolę rancza, na którym musisz polować i zbierać rzadkie wierzchowce, rozwijać swoją farmę i nie tylko. Istnieją również bitwy PvP dla tych, którzy chcą rozgrywki bardziej skoncentrowanej na wielu graczach. Rzeczywiste wrażenia z gry przypominają mi trochę pokemony, ale zamiast walczyć i zbierać Pikachu lub Charmandera, mówimy tutaj o koniach i bykach. Ogólnie rzecz biorąc, jest to fajna gra, chociaż podczas mojej około trzydziestominutowej rozgrywki zauważę, że gra uległa awarii raz na około pięć minut, chociaż od tego czasu było dobrze. Patrząc na wczesne recenzje, wydaje się, że na niektórych telefonach działa lepiej niż na innych, ale mimo moich drobnych problemów nadal można było w nią grać.

O mój psie – Zgromadzenie bohaterów

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji
Data wydania: 1 listopada
och, moja psia graAndrew Grush / Android AuthorityOh My Dog to dziwaczna gra, w której zostajesz pobłogosławiony mocą pozwalającą ci walczyć z prześladowcami w twoim biurze, a wszystko to dzięki Bogu Psu. To bóstwo daje ci moc walki za pomocą, jak sądzę, kanapek, które rzucasz? Możesz także zbierać specjalne psy, takie jak Dogfather i inne, które pomogą ci w walce. To zabawna, niekończąca się gra bitewna z małymi bossami na końcu każdej rundy. Jak widać, ta gra jest bardzo dziwna. Czy to było trudne? Ani trochę, ale nadal był to fajny sposób na spędzenie czasu i mógł być idealny podczas oczekiwania w kolejce lub w autobusie. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android