5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Joe Hindy / Android AuthorityWitamy w 487. wydaniu Android Apps Weekly. Oto najważniejsze nagłówki z ostatniego tygodnia: W tym tygodniu dwa razy przeprowadziliśmy ankietę wśród naszych czytelników. Pierwsza ankieta pokazała nam, że większość naszych czytelników nadal korzysta z Asystenta Google, pomimo napływu chatbotów ChatGPT. Tylko około 7% respondentów nie korzysta już z Asystenta Google. Inna ankieta, którą przeprowadziliśmy, wykazała, że ​​większość naszych czytelników używa czegoś innego niż telewizor do YouTube. Możesz zobaczyć obie ankiety pod linkami. Mówiąc o telewizorach z Androidem, Google wydał w tym tygodniu PSA. Firma zasadniczo powiedziała potencjalnym nabywcom, aby przed zakupem Android TV upewnili się, że producent telewizorów jest na stronie głównej Android TV jako partner. Powodem jest napływ złośliwego oprogramowania na telewizory z Androidem, które wydaje się skupiać na urządzeniach innych firm, które nie są oficjalnie partnerami Google. Google integruje zmianę Kontaktów Google, która może denerwować niektórych użytkowników. Zmiana spowoduje usunięcie kontaktów zsynchronizowanych z telefonem, jeśli wyłączysz synchronizację kontaktów z Google. Jest już wdrażany na urządzeniach, więc upewnij się, że odpowiednio go zaplanujesz. WhatsApp doświadcza teraz błędu pętli awaryjnej na Androidzie. Awaria ma miejsce, gdy ktoś wysyła link do „wa.me/settings”, który jest tylko linkiem do strony ustawień WhatsApp. Jedynym sposobem na pozbycie się go jest usunięcie wiadomości. Jesteśmy pewni, że WhatsApp szybko to naprawi. Reddit idzie tą samą drogą, co Twitter, jeśli chodzi o dostęp do aplikacji innych firm. Firma zamierza pobierać od programistów ogromne pieniądze za dostęp do API. Bieżące stawki są szalone i na pewno doprowadzą do upadku wielu aplikacji Reddit innych firm. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej, ale też nie jesteśmy z tego zadowoleni.

Obrona wieży Korilakkuma

Cena: Darmowa gra Korilakkuma Tower Defense to urocza gra typu tower defense. Działa jak większość gier typu tower defense. Ustawiasz wzdłuż ścieżki wieże w postaci uroczych zwierzątek i próbujesz powstrzymać złoczyńców przed dotarciem do końca. Prezentacja jest absolutnie urocza. Nie jest tak głęboka jak Bloons TD 6, ale nie jest to też najpłytsza gra, w jaką graliśmy. Gra jest darmowa, ale nie jest agresywna.

Emulator Yuzu

Cena: Bezpłatnie / 4,99 USDZrzut ekranu Emulatora YuzuYuzu Emulator to popularny emulator, który w końcu zadebiutował na Androidzie. Oferuje kompatybilność z tysiącami gier, kilka dodatkowych opcji poprawiających grafikę, a nawet pozwala modyfikować gry. Oczywiście otrzymujesz również zwykłe rzeczy, takie jak obsługa zewnętrznego kontrolera, lokalna obsługa kooperacji i wiele więcej. Pochodzi od twórców Citry, naszego ulubionego emulatora Nintendo 3DS, więc mamy duże nadzieje, że będzie coraz lepiej. Istnieje bezpłatna wersja, którą można uzyskać wraz z wersją wczesnego dostępu, która kosztuje 4,99 USD.

Rycerze Magicznego Kamienia

Cena: Free to play Magic Stone Knights to gra typu „dopasuj trzy” połączona z grą RPG. Podąża za dość typową mechaniką dopasowywania obiektów w dolnej połowie ekranu, aby zadać obrażenia wrogom w górnej połowie ekranu. Ilość otrzymywanych obrażeń jest skorelowana z twoim poziomem, a także z liczbą dopasowanych kształtów. Ma kilka wspólnych elementów RPG, takich jak historia do przejścia. Możesz także zbierać bohaterów, aby lepiej radzić sobie w późnej fazie gry. Nie jest rewelacyjna, ale solidna jak na swój gatunek.

Muzyka klasyczna Apple

Cena: W zestawie z subskrypcją Apple MusicKlasyczny zrzut ekranu Apple Music z 2023 rJoe Hindy / Android AuthorityApple Music Classical to najnowszy dodatek do Apple Music. Otrzymujesz to zasadniczo za darmo, jeśli masz już subskrypcję Apple Music, co czyni ją całkiem wartościową propozycją, jeśli lubisz muzykę klasyczną. Nie możesz go jednak zdobyć, jeśli masz plan głosowy Apple Music. Przesyła strumieniowo muzykę do 24 bitów i 192 kHz, więc muzyka brzmi świetnie, pod warunkiem, że masz odpowiedni sprzęt do jej obsługi. Aplikacja oferuje również ponad pięć milionów utworów, biografie kompozytorów i nie tylko. Osoby z subskrypcjami Apple Music zdecydowanie powinny to wybrać, ponieważ i tak otrzymujesz je za darmo.

Liga Aniołów: Pakt

Cena: Darmowa gra League of Angels: Pact to bezczynna mobilna gra MMORPG. Rozpakujmy, co to oznacza. Zawiera wiele elementów gry MMORPG, w tym otwarty świat, który można dzielić z innymi graczami. Jednak większość rzeczy, które się tam odbywają, jest automatyczna. Zarządzasz swoją postacią, ale większość pracy wykonują bez ciebie. Awansują nawet, gdy jesteś offline, więc możesz wrócić i kontynuować grę. Gra ma kilka dobrych miejsc na jej temat. Jednak strategia mikrotransakcji jest dość skąpa. Jeśli programiści złagodzą trochę kwestie, takie jak wskaźniki ściągania i niektóre działania w grze, może to być fajny sposób na relaks i trochę zabawy.


Jeśli przegapiliśmy jakieś duże aplikacje na Androida lub wydania gier, powiedz nam o nich w komentarzach. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android