5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Witamy w 486. wydaniu Android Apps Weekly. Oto najważniejsze nagłówki z ostatniego tygodnia: Trwają prace nad aplikacją, która generuje muzykę na podstawie podpowiedzi tekstowych. Wprowadzasz, jakiej muzyki chcesz słuchać, a sztuczna inteligencja generuje muzykę. Jest obecnie w fazie eksperymentalnej i nie jest jeszcze dostępna w Google Play. Możesz jednak zarejestrować się w aplikacji i bawić się nią, jeśli chcesz. Netflix udostępnił hasło w zeszłym miesiącu, a Amazon trochę się tym zajmuje. Opublikowali na Twitterze zdjęcie ekranu wyboru profilu, na którym nazwy profili mówią: „Każdy, kto ma nasze hasło”. Otrzymał trochę oklasków od Twittera i jest to całkiem niezłe wykopalisko. To powiedziawszy, pamiętamy również, jak Samsung wyśmiewał się z Apple za usunięcie gniazda słuchawkowego, zanim usunęli również gniazdo słuchawkowe. Mamy nadzieję, że Amazon Prime Video nie pójdzie w ich ślady w najbliższym czasie. Windows 11 otrzyma wsparcie dla plików RAR w niedalekiej przyszłości. Nie dotyczy to tak bardzo aplikacji na Androida, ale dzięki natywnej obsłudze ludzie korzystający z systemu Windows 11 nie będą już musieli kupować WinRAR. Radować się. WhatsApp może w przyszłości wprowadzić nazwy użytkowników. Nowa wersja beta aplikacji zawiera kod sugerujący, że taka funkcja jest w drodze. Nazwa użytkownika pozwoliłaby ludziom ukryć swoje dane kontaktowe i zamiast tego dodawać osoby na podstawie ich nazw użytkownika. Na pewno byłaby to niezła funkcja bezpieczeństwa. Magic Compose firmy Google jest teraz dostępny dla każdego. Zrobiliśmy praktyczny test z tą funkcją, aby pokazać ludziom, jak to działa. Zasadniczo działa jak Inteligentna odpowiedź, ale ma znacznie więcej opcji napisanych w bardziej realistyczny sposób. Możesz przejść do linków, aby zobaczyć przykłady i dowiedzieć się więcej o tym, jak to działa.


Legendarny mistrz bezczynności

Cena: Darmowa gra Legendary Master Idle to bezczynna gra o dziewczynie próbującej zostać mistrzem karate. To dwuwymiarowa gra typu side scroller, w której zdobywasz kolejne poziomy i wyposażasz głównego bohatera. Walczy, aby zdobyć zasoby i doświadczenie, a następnie wykorzystujesz te zasoby i doświadczenie, aby awansować ją na wyższy poziom, abyś mógł robić postępy w grze. Gra zawiera również postacie wspierające, tryb PvP online i oczywiście tryb bezczynności, który generuje zasoby, gdy jesteś offline. Nie jest źle jak na swój gatunek, ale bezczynnym fanom zdecydowanie się to nie spodoba.

Wegańskie Miski

Cena: Bezpłatnie / 3,99 USD miesięcznie / 11,99 USD rocznieZrzut ekranu Vegan Bowls 2023Vegan Bowls to aplikacja z przepisami stworzona z konta na Instagramie z ponad trzema milionami obserwujących. Zawiera ponad 100 wegańskich przepisów, które można wykorzystać na przystawki, dania główne i desery. Jeśli chodzi o aplikacje z przepisami, ta jest dość standardowa pod względem sposobu, w jaki pokazuje przepisy, co doceniamy, ponieważ jest łatwe w użyciu. Aplikacja ma również funkcję listy zakupów, możliwość zapisywania ulubionych przepisów oraz filtr, dzięki któremu możesz znaleźć rzeczy, których naprawdę szukasz. Spodziewamy się, że z czasem będzie się to powiększać, ale zawarte tam przepisy wydawały nam się dobre.

Legenda Strażników

Cena: 6,99 $ Legend of Keepers to gra strategiczna, w której wcielasz się w postać złego faceta. Twoim celem jest zaprojektowanie lochu, aby trzymać bohaterów z dala od niego. Jest tu również wbudowana gra symulacyjna dla biznesu, w której zarządzasz swoimi złymi kohortami i wykorzystujesz je w najbardziej efektywny sposób. To zaskakująco zabawna gra, a szczególnie podoba nam się to, że jest to gra premium. Nie ma zakupów w aplikacji, które zakłócałyby wrażenia, a także jest w sprzedaży, aby uczcić jej premierę.
Head On zrzut ekranu 2023Head On to aplikacja poprawiająca samopoczucie psychiczne, która pomaga radzić sobie ze stresem. Aplikacja została opracowana przez psychologów, więc istnieje kilka uzasadnionych sztuczek, które pomogą uwolnić i złagodzić stres. Niektóre rzeczy obejmują medytację, techniki relaksacyjne i małe ćwiczenia, które pomogą ci lepiej radzić sobie ze stresem. Aplikacja działa całkiem nieźle. Jest kolorowy i dobrze rozplanowany. Wydaje się, że w chwili pisania tego tekstu nie ma żadnych subskrypcji ani niczego, co już pomaga złagodzić nasz stres. To nie jest złe dla ludzi, którzy potrzebują pomocy z tego rodzaju rzeczami.

Warcraft Arclight Rumble

Cena: Darmowa graZrzut ekranu Warcraft Arclight Rumble 2023Warcraft Arclight Rumble to najnowsza mobilna gra Blizzarda. Ten jest jednak wciąż we wczesnej wersji, więc może nie być dostępny dla wszystkich. To swego rodzaju auto-battler. Wzywasz żołnierzy na pole bitwy, aby stoczyć bitwę z przeciwnikiem. Na mapie są takie rzeczy, jak złote żyły, które możesz wydobywać, aby wygenerować więcej energii, dzięki czemu możesz wezwać więcej żołnierzy. Nie masz zbyt dużej kontroli nad żołnierzami, gdy wejdą na pole bitwy, stąd część z automatycznym bitwą, ale jest to mniej więcej gra strategiczna, w której próbujesz pokonać atakującego przeciwnika. Wygląda na to, że będzie fajnie, ale nie wiemy, jakie zmiany wprowadzą od teraz do premiery.


Jeśli przegapiliśmy jakieś duże aplikacje na Androida lub nowości lub wydania gier, powiedz nam o nich w komentarzach. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android